Aktualności
Do czytania, gotowi, start – zaczynamy Domowe Targi Książki
05.05.2023

Do czytania, gotowi, start – zaczynamy Domowe Targi Książki

Nastawienie: bardzo dobre. Entuzjazm: niepohamowany. Właśnie tak czujemy się, rozpoczynając kolejną edycję Domowych Targów Książki – tym razem pod hasłem „Tajemniczy Ogród”. Cztery dni, kilka konkursów i kilkaset tytułów w promocyjnej cenie – razem z nami przenieś się do krainy kwitnącej książkowymi zachwytami. Kiedy? Już od dzisiaj, tylko do 9 maja.

Promocja na książki – czas start!

Majówka już za nami, innymi słowy: czytelnicze zaległości uznajemy za nadrobione. Wniosek jest więc prosty – czas na to, co nowe. Oczywiście najlepiej w promocyjnej cenie. Z opustem, czyli z nami, bo w ramach Domowych Targów Książki ogłaszamy promocję – 50% rabat na wszystkie książki i e-booki.

Co polecamy? W naszej internetowej księgarni znajdziesz:

Debiuty, klasyki i tytuły, o których warto usłyszeć – właśnie takimi książkami się zajmujemy. Tym razem – ażeby jeszcze bardziej umilić ich czytanie – mamy prezent. Do wszystkich zamówień złożonych w czasie trwania naszego wydarzenia dokładamy gratisy. Wyjątkowe zakładki i naklejki, czyli must have szanujących się książkomaniaków.

Wygraj sobie książkę

Konkursy. Podczas Domowych Targów Książki nie zamierzamy się nudzić, dlatego proponujemy ich aż trzy – do wyboru, do okładki koloru. Na czym będą polegać?

Na naszym Instagramie zadamy Wam pytania. Związane z literaturą, czytelniczymi nawykami i najchętniej wybieranymi literackimi pozycjami. Docenimy kreatywność i szczerość – bez względu na ulubiony gatunek bądź faworyzowaną osobę autorską. Co będzie można wygrać? Odpowiedź jest tylko jedna: książki. W pierwszym konkursie na Instagramie w zestawach z autografami, w drugim tytuły wskazane przez Was samych.

Jeśli natomiast chodzi o konkurs tytułowy: „Tajemniczy ogród”, który potrwa od 5 do 8 maja, równo do 20:00, spotkamy się na TikToku. Poprosimy Was o zamieszczenie konkretnego filmu – na podany przez nas temat. Dla zwycięzców przygotujemy trzy książki, wybrane przez samych zainteresowanych.

Obserwujcie nasze profile, żeby niczego nie przegapić!

To jak – z kim się widzimy? 😊 Jako że nasze wydarzenie organizujemy w pełni online, śledźcie nasze media społecznościowe. To właśnie tam na bieżąco dzielimy się z Wami wszystkimi szczegółami – już od dzisiaj. Planowane konkursy, spotkania i książkowe polecajki – zaczynamy Domowe Targi Książki!

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera: