Aktualności
ROZPOCZYNAMY DOMOWE TARGI KSIĄŻKI!
13.11.2023

ROZPOCZYNAMY DOMOWE TARGI KSIĄŻKI!

Domowe Targi Książki zapraszają!

Za oknem deszcz, wiatr i szarobura pogoda? Nie martw się! Zamiast tego weź ciepły kocyk, zaparz ulubioną herbatę i razem z nami przenieś się do cukierkowej krainy! Domowe Targi Książki odbywają się od 13 do 19 listopada!

 

Możesz wziąć udział w eventach z autorami, kupić wyczekiwane tytuły w okazyjnej cenie i wygrać inne
w atrakcyjnych konkursach, nie ruszając się z domu
! Każdy czytelnik odnajdzie coś dla siebie – zarówno jeśli chodzi o gatunki literackie, jak i o tematykę książek.

Promocje, na które czekasz

Przez cały czas trwania Targów możesz kupić wszystkie książki i e-booki z naszej księgarni w promocyjnej cenie -50%. To świetna okazja, by uzupełnić swoją biblioteczkę o kolejne tytuły ulubionego autora, ulubionej serii albo dać szansę nowym gatunkom.

Na naszej stronie internetowej prezentujemy też książkowe pakiety – całe serie wydawnicze bądź zestawienia bestsellerów autorskich – w jeszcze lepszych cenach. Na pewno znajdziesz coś nie tylko dla siebie, ale również dla najbliższych książki na prezent warto kupić w ozdobnym pakiecie!

Limitowane gadżety dla książkoholików

Domowe Targi Książki to wyjątkowe wydarzenie warte upamiętnienia. Właśnie dlatego przygotowaliśmy wiele gadżetów, które możesz zdobyć, robiąc zakupy w naszej księgarni. Do zamówień dołączamy zakładki
i naklejki z motywem Targów. Na pewno przydadzą się przy lekturze wybranych tytułów!

Spotkania na żywo

Okazja na zakup upatrzonych tytułów w dobrej cenie to nie jedyna atrakcja naszych Targów. Przygotowaliśmy też szereg spotkań z autorami i influencerami, którzy uświetnią Ci czas spędzany pod kocykiem ciekawostkami z książkowego świata i zza kulis procesu wydawniczego.

Jeśli interesuje Cię, dlaczego autor zdecydował się na takie, a nie inne rozwiązanie w swojej powieści, masz szansę go o to zapytać! A może chcesz się dowiedzieć, jak to jest być książkowym influencerem? Nasi goście chętnie o tym opowiedzą!

 

HARMONOGRAM WYDARZEŃ

13.11.23, godz. 17:00 -TikTok Wydaje nam się – „Książkowy Sztab Doradczy: komu, jaką książkę?”

13.11.23, godz. 19:00 – Instagram Wydaje nam się – „O sekretnym życiu zwierząt i fantastycznych stworzeniach, miksturach”

14.11.23, godz. 19:00 – Instagram Wydawnictwo Poznańskie – „Skandynawia do Poznania”

15.11.23, godz. 18:00 – Instagram Wydaje nam się – „Słodkie tajemnice pracy grafika”

16.11.23, godz. 18:00 – Instagram Czwarta Strona – „Literacki smak i zapach świąt” 

16.11.23, godz. 18:00 – Instagram Czwarta Strona – „Randka z autorami”

17.11.23, godz. 17:00 – TikTok Czwarta Strona – „Wspólne czytanie”

18.11.23, godz. 13:00 – TikTok WeNeedYA – „Cukier, słodkości i inne śliczności”

DOŁĄCZ DO NASZEGO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!

 

Konkursy z nagrodami

Koniecznie śledź nasze media społecznościowe – Facebooka, TikToka i Instagrama – bo właśnie tam będą odbywać się książkowe konkursy, w których możesz wygrać ciekawe nagrody.

Targi targami, ale znajdziesz tam też aktualne promocje i inne konkursy – jedno kliknięcie i zawsze wiesz, na jakie atrakcje czekać!

Czytelnia Wydaje nam się

W trakcie Targów szczególnie aktywna będzie Czytelnia Wydaje nam się na Facebooku. Znajdziesz w niej liczne książkowe dyskusje, polecane książki oraz nowinki z wydawniczego świata. Będziemy też tutaj informować o konkursach i terminach spotkań, więc koniecznie do nas dołącz, żeby być na bieżąco!
A w ostatni dzień targów będzie tam czekać niespodzianka – tylko dla VIPów!

Bądź na bieżąco i śledź Targi

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku i nie przegap atrakcji, jakie przygotowaliśmy podczas tegorocznych Domowych Targów Książki. Jeśli literatura to magiczna kraina, to my tworzymy most, dzięki któremu możesz poznać ją jeszcze lepiej!

Oprócz tego możesz zapisać się do naszego newslettera, żeby dostawać powiadomienia o promocjach i inne książkowe niespodzianki na swoją skrzynkę mailową!

Książkową ucztę czas zacząć

Niezależnie od tego, jaki gatunek literacki preferujesz, podczas naszych Domowych Targów Książki na pewno znajdziesz coś dla siebie. Liczne atrakcje i promocyjne ceny na pewno umilą ci dni od 13 do 19 listopada,
a nasze tytuły prawdopodobnie jeszcze wiele kolejnych jesiennych wieczorów!