O nas

Księgarnia internetowa Wydaje nam się – Czytasz? To pięknie!

Cześć! Tu zespół księgarni Wydaje nam się – księgarni dla każdego. Nieważne, po jakie książki sięgasz i ile ich czytasz.. Wspieramy wszystkie Twoje wybory czytelnicze. Czytasz? To pięknie! Po prostu jesteśmy z Ciebie dumni, że chcesz spędzać czas z książkami. Dla nas to wystarczy. Mamy nadzieję, że kiedyś nam opowiesz o swoich ulubionych tytułach i autorach.

Księgarnia-Wydaje-nam-się-oficjalna-księgarnia-Grupy-Wydawnictwa-Poznańskiego

Księgarnia Wydaje nam się i Grupa Wydawnictwa Poznańskiego

Jesteśmy oficjalną księgarnią Grupy Wydawnictwa Poznańskiego i mamy w swojej ofercie całą paletę różnorodnych emocji… znaczy książek 😉 Chcemy zaprosić Cię w szaloną podróż przez rozmaite tematy, tytuły, gatunki, a przede wszystkim zarazić naszą pasją do czytania. Jeżeli miałeś/miałaś okazję oglądać nasze transmisje na żywo, na pewno widziałeś/widziałaś w naszych oczach żywą fascynację książkami. Uwielbiamy dzielić się tym, co mamy. Dlatego – jako część tak różnorodnej grupy wydawniczej – mamy dla Ciebie całą masę książkowych atrakcji i wrażeń. Chcemy, aby każdy czytelnik czuł się u nas mile widziany i zaopiekowany 💙 

 

W skład Grupy Wydawnictwa Poznańskiego wchodzą obecnie cztery marki: Wydawnictwo Poznańskie (literatura piękna, historia, literatura faktu), Czwarta Strona (literatura obyczajowa i kryminalna), We need YA (literatura młodzieżowa) oraz Zygzaki (literatura dziecięca). Każda z marek specjalizuje się w innym obszarze literatury, wszyscy pracujemy pod jednym dachem, wzajemnie się uzupełniając, (w)spierając i inspirując. Wierzymy, że z różnorodności wykluwają się najlepsze pomysły. A na końcu wszystkimi naszymi książkami dzielimy się przez stronę księgarni Wydaje nam się. Zobacz, co na Ciebie czeka.

Porozmawiaj z nami o książkach

Jak na księgarki i księgarzy przystało, lubimy rozmawiać o książkach. Szczerze, to cały czas na Ciebie czekamy z pełnymi emocji poleceniami. Chcemy, żeby Twoja przygoda w świecie książek była niezwykła i całkowicie dopasowana do Ciebie. Spodobają Ci się nasze polecenia i dyskusje? Cudownie! Nie czujesz danej książki? Szukamy dalej. Liczy się Twoja przyjemność i radość z czytania. Zespół księgarni Wydaje nam się jest tu dla Ciebie i będziemy się dzielić z Tobą wszystkim, co mamy: książkami w atrakcyjnych cenach, fragmentami, poleceniami, emocjonującymi dyskusjami i radością, która płynie z czytania każdego tytułu. 

Dla nas jesteś częścią książkowego świata. Jeżeli masz ochotę z nami porozmawiać – zajrzyj na nasze social media. Czekamy na Ciebie na Facbeooku, Instagramie, YouTubie i TikToku. Czytamy wszystkie Wasze komentarze, posty i staramy się odpowiedzieć na wiadomości. Jeżeli masz ochotę, pokaż nam, że czytasz. Oznacz swój post #wydajenamsie, a my chętnie poczytamy o Twoich wrażeniach z lektury. Totalny relaks? Zarwana noc przez wciągający wątek? Inspiracja i zew przygody? Nuda i potrzeba polecenia lepszego następcy? Napisz tylko słowo – jesteśmy tu dla Ciebie.

Książki, zestawy, gadżety

Mówisz nam, że cena książki jest dla Ciebie ważna – słyszymy i działamy dla Ciebie. Regularnie przygotowujemy akcje promocyjne, wyprzedaże, kiermasze oraz specjalne zestawy książek z gadżetami. Cały czas pracujemy też nad cenami dostawy, żeby jeszcze więcej książek mogło u Ciebie zagościć. Nasz cel to zamienić wszystkie paczkomaty i skrzynki pocztowe w regały uginające się pod ciężarem książek. 

Dzięki bliskiej współpracy z Grupą Wydawnictwa Poznańskiego książki są u nas dostępne jeszcze przed oficjalną premierą. Do tego dodajemy stałe rabaty na nowości i bestsellery, więc jeżeli lubisz mieć i czytać jako pierwszy/pierwsza – spodoba Ci się u nas. Książki obyczajowe, kryminały, literatura piękna, książki dla dzieci i młodzieży, reportaże czy książki historyczne – zapraszamy Cię do różnorodnego świata księgarni Wydaje nam się. Świata, w którym czytanie jest piękne.

Chcesz być na bieżąco z wiadomościami z księgarni Wydaje nam się? Zapisz się do naszego newslettera. Na początek dostaniesz od nas 4 wiadomości, które pozwolą Ci poznać nas jeszcze lepiej. A na koniec czeka Cię niespodzianka! Nie możesz tego przegapić 😉