O nas

Księgarnia internetowa Wydaje nam się – z miłości do literatury

Wydaje nam się to księgarnia internetowa Grupy Wydawnictwa Poznańskiego. Znajdziesz u nas takie książki, które sami lubimy czytać. Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami i  zamarzyło nam się miejsce na nasze literackie perełki.

W skład Grupy Wydawnictwa Poznańskiego wchodzą obecnie czterymarki: Wydawnictwo Poznańskie (literatura piękna, historia, non-fiction), Czwarta Strona (literatura obyczajowa i kryminalna), We need YA (literatura młodzieżowa) oraz Zygzaki (literatura dziecięca). Mimo iż każda z marek specjalizuje się w innym obszarze literatury, wszyscy pracujemy pod jednym dachem, wzajemnie się uzupełniając, (w)spierając i inspirując. Wierzymy, że z różnorodności wykluwają się najlepsze pomysły.

Księgarnia-Wydaje-nam-się-oficjalna-księgarnia-Grupy-Wydawnictwa-Poznańskiego

Kupisz u nas książki przed premierą, z autografem, a także mnóstwo gadżetów książkowych. Organizujemy akcje specjalne, do których zapraszamy naszych autorów, np. opowiadania tylko dla klientów Wydaje nam się.

Zapiszcie się do newslettera, żeby niczego nie przegapić. Co dwa tygodnie przegląd najciekawszych informacji.

Wydawanie książek to nasza pasja. Opowiadamy o niej na kanale: Wydaje nam się (link), gdzie znajdziecie także wywiady z autorami, TBR, wyzwania czytelnicze, recenzje i spotkania z tłumaczami czy księgarzami.