Aktualności
Gwiezdne Domowe Targi Książki!
18.04.2024

Gwiezdne Domowe Targi Książki!

Niebawem nastąpi wyjątkowe wydarzenie, na które wielu z niecierpliwością czeka! Domowe Targi Książki 2024 nadchodzą! Czas wyczyścić miejsce na regałach, zorganizować półki i zaktualizować listy lektur, które chcecie zdobyć. Przyczyną tego zgiełku jest zbliżający się 7 maja, dzień, w którym odbędzie się kolejna, już dziewiąta edycja Domowych Targów Książki, pełna niezapomnianych atrakcji. Przygotujcie się na konkursy, wyjątkowe promocje i spotkania z autorami. Tegoroczna odsłona odbędzie się pod hasłem „Książkowe Gwiazdozbiory”. Zapraszamy do sprawdzenia, co tym razem przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

Domowe targi książki

Jakie gwiazdozbiory dla Was przygotowaliśmy?

W okresie od 7 do 11 maja, każdy miłośnik literatury ma niepowtarzalną okazję, aby poszerzyć swoją domową bibliotekę! Nasza promocja obejmuje szeroki zakres książek, począwszy od debiutów literackich, które wprowadzają nowe, świeże głosy na literacką scenę, aż po długo oczekiwane kontynuacje ulubionych serii, które pozwalają czytelnikom ponownie zanurzyć się w znane i kochane światy. Nie zabraknie również wznowień klasycznych tytułów, które być może umknęły Twojej uwadze w przeszłości. Wszystkie te książki, niezależnie od gatunku czy tematyki, w formie ebooka lub w wersji papierowej, będą dostępne z atrakcyjnym rabatem, sięgającym -50% ich pierwotnej ceny. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoje zbiory o literaturę, która inspiruje, bawi, wzrusza, a także stanowi materiał do refleksji.

W naszej księgarni znajdziesz:

Jednak oferta Domowych Targów Książki nie ogranicza się wyłącznie do promocji na książki. Oprócz możliwości zakupu literatury w atrakcyjnych cenach, przygotowaliśmy coś specjalnego dla każdej osoby, która zdecyduje się wypełnić swój koszyk naszymi tytułami. Do każdej realizowanej transakcji, bez względu na jej wartość, dołączamy wyjątkowe dodatki! Gratisy, które sprawią, że każda chwila spędzona z książką będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Wszystkie te upominki zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby inspirować do dalszego odkrywania literackich światów. Są one naszym sposobem na podziękowanie Wam za uczestnictwo w Domowych Targach Książki i za to, że wspólnie tworzymy społeczność, dla której książki są czymś więcej niż tylko hobby!

Książkowe gwiazdozbiory spotkań

Oprócz samej literatury, nasze wydarzenie to również przestrzeń do dialogu. W najbliższych dniach zaplanowaliśmy serię dyskusji – będziemy rozmawiać zarówno o książkach, które już zdążyliśmy przeczytać, jak i o tych, które dopiero planujemy poznać. Do rozmów dołączą także osoby związane z branżą wydawniczą, od których dowiemy się więcej o ich codziennej pracy oraz o całym procesie, jaki musi przebyć książka, zanim znajdzie się na naszych półkach.

Spotkania odbędą się online, co oznacza, że nie ograniczają nas limity miejsc. To doskonała okazja, aby być na bieżąco z najnowszymi wydaniami, odkryć ciekawostki i najświeższe informacje ze świata literatury. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i dołączenia do naszej wspólnoty miłośników książek 😊

O szczegółach wydarzenia będziemy informować na bieżąco –  na Instagramie, TikTokuFacebooku.

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera: