Aktualności
Czarownice i miłość - zamów przedpremierowo książkę z gadżetami!
12.05.2020

Czarownice i miłość - zamów przedpremierowo książkę z gadżetami!

Mamy nadzieję, że tak jak my, wszyscy czekacie ze zniecierpliwieniem na czerwcową premierę książki „Gołąb i wąż” autorstwa Shelby Mahurin. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was coś extra! 

 

Premiera „Gołębia i węża” będzie miała miejsce 17 czerwca, ale przedpremierowy egzemplarz książki możecie zamówić na naszej stronie już teraz, a z myślą o Waszych różnorodnych potrzebach przygotowaliśmy dwa zestawy w świetnej cenie. W zależności od tego, który z nich wybierzecie, otrzymacie inne supergadżety! Partnerem naszej akcji jest największy w kraju portal zrzeszający czytelników, Lubimy Czytać.

Pandemia COVID-19 dotyka wszystkich, ale my się nie poddajemy i dalej chcemy wydawać dla Was najlepsze książki w najpiękniejszych wydaniach! Jesteśmy pewni, że z Waszym czytelniczym wsparciem wydamy „Gołębia i węża” w przepięknej okładce zgodnie z naszym planem wydawniczym!

Wasz wybór pomoże nam ocenić, jakie zainteresowanie budzi książka, i czy będziecie chcieli czytać kolejne powieści o tych nietuzinkowych bohaterach. Chcemy, by czytelnicy mogli poznać niesamowitą historię o wiedźmie, uciekającej ze swojego sabatu do miasta Cesarine, w którym pali się czarownice na stosie, oraz łowcy na usługach Kościoła, wyznającym zasadę: „Wiedźmy muszą zginąć!”, których skandaliczny rozkaz zmusza do małżeństwa.

Wasze zaangażowanie jest dla nas bezcenne!

Nie możemy się doczekać aż ta niezwykła historia w przepięknej okładce trafi w Wasze ręce!

Przypominamy, że liczba pakietów jest ograniczona! Wysyłki zestawów planowane są w dniach 3.06 – 10.06.

 

Dziękujemy i pamiętajcie – We need YA!

 

zestaw-nr-1.jpg

 

 

 

W skład zestawu wchodzą:

– książka „Gołąb i wąż”

– dwie zakładki magnetyczne od EpikPage

Cena: 30 zł

zestaw-nr-2_wersja-a.jpg

 

 

 

 

W skład zestawu wchodzą:

– książka „Gołąb i wąż”

– fanart

– zakładka papierowa ze wstążką

– dwie zakładki magnetyczne od EpikPage

– notes

Cena: 39 zł