Aktualności
Domowe Targi Książki – dziękujemy za udział <3
21.05.2020

Domowe Targi Książki – dziękujemy za udział <3

Wstąpiła w nas niezwykła energia – dziękujemy Wam za tak miłe przyjęcie Domowych Targów Książki i tyle dobrych słów wysłanych pod naszym adresem. Jesteście niesamowici!

 

Przez te cztery dni mogliście zwiedzać siedzibę i ogród Wydawnictwa Poznańskiego, spotkać się z zagranicznymi autorami We need YA, zadać pytania Czwartej Stronie Kryminału czy zjeść śniadanie w doborowym towarzystwie autorek Czwartej Strony. Do tego konkursy, rozdania i kilkudniowa promocja na wszystkie książki w naszej księgarni. Było wspaniale i intensywnie! Dzielna ekipa z Wydaje nam się w ostatnich dniach spakowała dla Was 1343 paczki! To było prawdziwe wyzwanie.

Wielu z Was pisało, że nasze Domowe Targi Książki były ich pierwszą okazją do wzięcia udziału w targach książki. Jesteśmy dumni, że to właśnie u nas zaczęliście swoją przygodę z książkowym wydarzeniem. Mamy nadzieję, że Wam się spodobało i będziecie chętnie korzystać z takich inicjatyw – uważamy, że naprawdę warto! Świat książek jest przepiękny i ma wiele do zaoferowania. Kto wie, może jesienią spotkamy się na żywo na Krakowskich Targach Książki?

Domowe Targi Książki w liczbach:

14–17.05.2020

4 dni spotkań i atrakcji

17 spotkań live na Facebooku

42 gości na live’ach

1343 spakowane paczki

Niezliczone godziny pakowania 🙂

Setki miłych wiadomości i komentarzy od Was 🙂