Aktualności
Limitowana seria Book Boxów dla pierwszych 100 klientów!
20.02.2020

Limitowana seria Book Boxów dla pierwszych 100 klientów!

Ten dzień przejdzie do historii – startuje nasz Apollo 11 i ruszamy z nową księgarnią internetową Wydaje nam się! Dla pierwszych 100 osób, które złożą u nas zamówienie mamy wspaniałą niespodziankę – limitowaną edycję Book Boxu Wydaje nam się. Są chętni?

Naszym marzeniem było stworzenie dla Was księgarni z najpiękniejszymi książkami. Chcieliśmy, żebyście mieli do nich dostęp, jak tylko przyjdą z drukarni. Każdy przecież marzy o takich świeżutkich, pachnących farbą drukarską i czekających na czytelników książkach. W Wydaje nam się spełniamy takie marzenia. Wszystkie książki Grupy Wydawnictwa Poznańskiego będziecie mogli u nas dostać w przedsprzedaży – jak tylko przyjdą do nas z drukarni.

W naszej księgarni zawsze znajdziecie wspaniałe książki. Pierwsze 100 osób, które teraz złoży zamówienie otrzyma dodatkowo gratis – limitowany Book Box z gadżetami.

Zasady promocji Book Box Wydaje nam się

Pierwsze 100 osób, które złoży zamówienie w księgarni internetowej Wydaje nam się otrzyma gratis do swojego zamówienia Book Box z gadżetami. W naszym uroczym pudełku znajdą się słodkości i gadżety przydatne każdemu książkoholikowi. Book Box w wybraną książką zostanie wysłany po zaksięgowaniu opłaty za zamówienie.

Czas trwania: od 20.02.2020 r. do wyczerpania zapasów

Minimalna wartość zamówienia: wystarczy zamówić 1 książkę 😊