Aktualności
Przegląd promocji 21–27.09
24.09.2020

Przegląd promocji 21–27.09

Nowe okazje, ciekawe tytuły i niesamowite rabaty to wszystko dostaniecie w księgarni Wydaje nam się. W tym tygodniu kończymy naszą letnią promocję Tygodnia z Autorami, ale za to w najbliższym czasie pojawią się nowe atrakcje, które zaskoczą Was jeszcze bardziej. Potężna wyprzedaż, Dzień Morza i Turysty oraz wiele więcej, sprawdźcie sami.

Koniec Tygodnia z Autorami, 40% rabatu na wybranych autorów

Całe wakacje towarzyszyli nam wyjątkowi autorzy, których książki mogliście zakupić o 40% taniej. W tym ostatnim autorskim spotkaniu towarzyszy nam Ryszard Ćwirlej, Sasha Alsberg oraz Jonas T. Bengtsson. Na wszystkie książki i e-booki tych autorów obowiązuje rabat 40% do 27 września.

Zaśpiewaj mi kołysankę” to jeden z tomów serii z bohaterem Antonim Fischerem. Kwiecień roku 1922. Ośmioletnia dziewczynka wychodzi z domu po wodę do kranu na podwórku i znika bez śladu. Policja przesłuchuje sąsiadów i bliskich, ale nikt nic nie wie. Nikt niczego nie widział i mogłoby się wydawać, że rozpłynęła się w powietrzu… Mistrz kryminału retro powraca! Trzy sprawy, trzy zagadki i trzy wyjścia… A może do ich otwarcia potrzebny jest tylko jeden, właściwy klucz? Znaleźć go może tylko podkomisarz Fischer.

Nexus” autorstwa Lindsay Cummings oraz Sashy Alsberg to kontynuacja popularnej książki „Zenith”. Statek przepadł, załoga została schwytana, a sławna Androma Racella straciła tytuł Krwawej Baronowej. Teraz jest zbiegiem bezlitośnie ściganym przez Galaktykę Mirabel. Bezwzględna Królowa Nor rządzi większością galaktyki dzięki toksynie kontrolującej umysł. Androma zaryzykuje wszystko, nawet wolność, aby znaleźć lekarstwo. Na Arcardiusie działania Nor doprowadziły do inwazji Mirabel. Gdy załoga walczy o odzyskanie wolności, Andi i Dex odkrywają zagrożenie znacznie większe niż wszystko, z czym mieli do czynienia. To nie koniec gwiezdnej przygody, to dopiero jej początek!

Życie Sus” Jonasa T. Bengtssona to współczesna opowieść o rodzinie i zemście, współczuciu i pięknie. Dziewiętnastoletnia Sus jest już w zasadzie dorosła i sama radzi sobie w życiu, ale wiele osób nadal bierze ją za dziecko. Prawie jakby czas zatrzymał się dla niej i dla jej rodziny – zwłaszcza że brat leży w szpitalu z kawałkiem szrapnela przesuwającego się w mózgu, a ojciec przebywa w więzieniu za zamordowanie ich matki. Wkrótce jednak życie zacznie się na nowo i gdy bramy więzienia się otworzą, Sus będzie gotowa do starcia z potworem.

Wielka wyprzedaż trwa!

Szukacie ciekawych książek w niskich cenach? Sprawdźcie naszą zakładkę Wyprzedaż, w której znajdziecie książki w cenie promocyjnej do 80% taniej.

Ale ile to tak naprawdę jest? Najtańsze książki w naszej wyprzedaży oferujemy od 6,98 zł! W tych cenach możliwe jest skompletowanie kilku książek w cenie jednej standardowej. Takie okazje to dla was wyjątkowa sprawa, dlatego gorąco zapraszamy do korzystania z nich.

Promocja morsko-turystyczna na 50% rabatu

Od kilku dni mamy kalendarzową jesień. To znaczy, że już zaczęliśmy tęsknić za latem. Z okazji Dnia Morza oraz Dnia Turysty przygotowaliśmy dla Was morsko-turystyczną promocję, w której książki i e-booki z elementami morskimi i podróżniczymi, możecie kupić 50% taniej. Promocja obejmuje ponad 50 tytułów z różnych gatunków literackich i trwa do 27 września.