Aktualności
Przesuwamy Festiwal Kobiet
01.03.2022

Przesuwamy Festiwal Kobiet

Kochani! Zastanawialiśmy się bardzo długo, czy organizować nasz Festiwal Kobiet. Podjęliśmy decyzję, by przesunąć go na spokojniejszy czas. W momencie, kiedy uwaga, energia i myśli nas wszystkich kierują się w stronę wojny w Ukrainie, nie uważamy, żeby był to odpowiedni czas na promocję czy spotkania, tym bardziej że dzieją się rzeczy ważne i chcemy pomagać.  

Dlatego zdecydowaliśmy się na przesunięcie Festiwalu Kobiet, ale nie rezygnujemy z naszego pomysłu i zaplanowanych spotkań – mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zaprezentować Wam nową datę wydarzenia i ponownie zaprosić Was do świętowania wyjątkowości kobiet.

Pytaliśmy Was, jak możemy pomóc. Dziękujemy za wszystkie cudowne wiadomości. Widzimy, że potrzebujecie oderwać myśli od niespokojnej rzeczywistości. Jako Grupa Wydawnictwa Poznańskiego i księgarnia Wydaje nam się zrobimy, co w naszej mocy, żeby Wam to umożliwić. Tylko trochę w innej formie niż festiwal. Książki zawsze były, są i będą odskocznią od świata. Postaramy się udostępnić Wam kilka wyjątkowych tytułów.

Będziemy mówić o książkach, choć na pewno w dużo bardziej stonowany sposób. Staramy się dostosować naszą pracę do aktualnej sytuacji na świecie, tak aby wciąż ją wykonywać, a jednocześnie nie odciągać Was od spraw, które wymagają większej uwagi.

Dbajcie o siebie!

Zespół Wydaje nam się