Aktualności
Spotkajmy się na ulicy Miodowej!
24.07.2020

Spotkajmy się na ulicy Miodowej!

Wiemy, jak bardzo polubiliście ulicę Miodową i jej mieszkańców. I jak bardzo chcecie na nią wrócić J  Joanna Szarańska wykreowała niezwykłych bohaterów, a sielska atmosfera ulicy Miodowej przeplata się ze wzruszeniami i koniecznością podejmowania trudnych decyzji.  Ta niezwykła ulica stała się miejscem spotkań z przeszłością, ale nie straciła swoje przyjaznej i gościnnej atmosfery za którą ją uwielbiacie.

W serii „Na Miodowej” ukazały się dwie książki:

Poranki na Miodowej 1 – Małgorzata wiedzie spokojne życie, jednak pewnego dnia otrzymuje list w błękitnej kopercie. Kobieta była przekonana, że przeszłość zostawiła już za sobą, jednak los miał dla niej inny plan. Jakie tajemnice z przeszłości skrywa kobieta? Małgorzata wraca myślami do lat dzieciństwa i odkrywa tajemnice swej rodziny.
Jak na jej powrót zareagują dawni przyjaciele i sąsiedzi? A może na Miodowej czeka na nią ktoś ważny?

 

 

Popołudnia na Miodowej 2 – Po pięciu latach rozpada się małżeństwo Klary i Tomka. Los nie oszczędził kobiety, która za wszelką cenę chciała uniknąć błędów swoich rodziców. W piekarni, której wnętrze wypełnia aromatyczny zapach ciasta i kawy, Klara próbuje pogodzić się ze stratą i zapewnić córce szczęście. Nela wymaga jednak wiele uwagi. Jest przecież dzieckiem wyjątkowym…

Dla wszystkich fanów serii „Na Miodowej” mamy nie lada gratkę. W naszym sklepie znajdziecie zestaw w postaci książki „Popołudnia na Miodowej 2” wraz z wyjątkową zakładką od Tojko, która została stworzona specjalnie na premierę tej książki.