Aktualności
Spotkajmy się na ulicy Miodowej!
24.07.2020

Spotkajmy się na ulicy Miodowej!

Wiemy, jak bardzo polubiliście ulicę Miodową i jej mieszkańców. I jak bardzo chcecie na nią wrócić J  Joanna Szarańska wykreowała niezwykłych bohaterów, a sielska atmosfera ulicy Miodowej przeplata się ze wzruszeniami i koniecznością podejmowania trudnych decyzji.  Ta niezwykła ulica stała się miejscem spotkań z przeszłością, ale nie straciła swoje przyjaznej i gościnnej atmosfery za którą ją uwielbiacie.

W serii „Na Miodowej” ukazały się dwie książki:

Poranki na Miodowej 1 – Małgorzata wiedzie spokojne życie, jednak pewnego dnia otrzymuje list w błękitnej kopercie. Kobieta była przekonana, że przeszłość zostawiła już za sobą, jednak los miał dla niej inny plan. Jakie tajemnice z przeszłości skrywa kobieta? Małgorzata wraca myślami do lat dzieciństwa i odkrywa tajemnice swej rodziny.
Jak na jej powrót zareagują dawni przyjaciele i sąsiedzi? A może na Miodowej czeka na nią ktoś ważny?

 

 

Popołudnia na Miodowej 2 – Po pięciu latach rozpada się małżeństwo Klary i Tomka. Los nie oszczędził kobiety, która za wszelką cenę chciała uniknąć błędów swoich rodziców. W piekarni, której wnętrze wypełnia aromatyczny zapach ciasta i kawy, Klara próbuje pogodzić się ze stratą i zapewnić córce szczęście. Nela wymaga jednak wiele uwagi. Jest przecież dzieckiem wyjątkowym…

Dla wszystkich fanów serii „Na Miodowej” mamy nie lada gratkę. W naszym sklepie znajdziecie zestaw w postaci książki „Popołudnia na Miodowej 2” wraz z wyjątkową zakładką od Tojko, która została stworzona specjalnie na premierę tej książki.

Bestsellery

28,14 zł 46,90 zł

69,00 zł

32,94 zł 54,90 zł

25,80 zł 46,90 zł

41,94 zł 69,90 zł

29,94 zł 49,90 zł