Aktualności
Styczeń w We need YA stoi pod znakiem Adama Silvery!
18.01.2021

Styczeń w We need YA stoi pod znakiem Adama Silvery!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim kolejne superpremiery! Już  od 13 stycznia w sprzedaży jest „Syn nieskończoności” – najnowsza książka Adama Silvery. Z okazji premiery przygotowaliśmy również zestaw promocyjny z zakładką magnetyczną. Ciekawi?

Niesamowita, szalona przygoda dwóch braci, którzy uczestniczą w magicznej wojnie.
Emil i Brighton dorastali w Nowym Jorku i zawsze podziwiali Iskry – grupę strażników, która poprzysięgła uwolnić świat od niebezpiecznych widm. To one próbują ukraść moc niebiańskim istotom i wszystkim zagrożonym magicznym stworzeniom.

Brighton marzy o posiadaniu mocy, aby dołączyć do walki. Emil chce tylko, żeby nastał pokój. W karuzeli strachu banda widm z dnia na dzień rośnie w siłę. Wojna zbiera swoje żniwo, utrudniając spokojne życie każdemu, kto posiada niezwykłe zdolności.

Gdy Emil niespodziewanie manifestuje swoje moce w bójce, zostaje wrzucony w samo serce konfliktu między dwoma frontami i dołącza do grupy bohaterskich Iskier. Staje się tym, kim Brighton zawsze chciał być…

Braterstwo, miłość i lojalność zostaną wystawione na próbę i nikt nie wyjdzie z tej walki bez szwanku!

W najnowszej książce Adama Silvery za warstwą magicznych zdarzeń kryją się rodzinnie problemy, poszukiwanie siebie i codzienne, znane nam z życia trudności. Emil i Brighton przypominają nas i tak jak my zmagają się z różnymi przeciwnościami. Żyją w świecie internetu i wszechobecnych subskrypcji. Jeden z nich jest wybrańcem, zaś drugi musi dokonać wyboru. Jak zakończy się braterska, magiczna historia? Rozwiązanie zagadki już 13 stycznia, gdy do Waszych rąk trafi „Syn nieskończoności” Adama Silvery!

A nasz zestaw promocyjny możecie kupować TUTAJ. W jego skład wchodzi książka oraz kolekcjonerska zakładka magnetyczna. Śpieszcie się, bo ich ilość jest ograniczona!