Aktualności
Zamów przedpremierowo „Twój czas. Notes Agaty Przybyłek” wraz z gadżetami
19.09.2020

Zamów przedpremierowo „Twój czas. Notes Agaty Przybyłek” wraz z gadżetami

Wiemy, jak bardzo lubicie planować swój czas i jak bardzo kochacie Agatę Przybyłek, dlatego mamy dla Was coś wyjątkowego, coś co powstało z wielkiej pasji do świadomego i pełnego życia, do spędzania czasu tak, jak lubimy i jak chcemy go spędzać.

Twój czas. Notes Agaty Przybyłek” to niezwykły notes, który na pewno pokochacie!

Każda z nas, kobiet, pełni w życiu wiele różnych ról. Każda z nas jest silna i piękna.To wyjątkowy notes dla każdej kobiety. Dla każdej z Was. Dla Ciebie. Bo to jest Twój czas – zapisuj przemyślenia, skup się na swoich emocjach i marzeniach, oceniaj nastrój, rozwijaj kreatywność.

To również wyjątkowy notes dla samej autorki – dzięki niemu poznacie lepiej Agatę Przybyłek, uśmiechniętą, rudowłosą pisarkę, przy której książkach wzruszacie się i śmiejecie, przeżywacie emocje i historie napisane przez samo życie.

Tuż przed premierą mamy dla Was wyjątkowy zestaw, który sprawi, że korzystanie z notesu stanie się jeszcze przyjemniejsze i piękniejsze. To jedyna taka okazja, aby zdobyć zestaw z notesem Agaty Przybyłek z niezwykłymi akcesoriami, które zdecydowanie umilą Wam korzystanie z niego.

W skład zestawu wchodzą:

„Twój czas. Notes Agaty Przybyłek”

– pastelowy zakreślacz (kolor wysyłany losowo)

– zielony mazak

– ozdobna taśma washi tape (wzór wysyłany losowo)

– zestaw zakładek indeksujących 6 szt.

– długopis „Mój dobry czas”

 

 

Pełnię w życiu wiele ról. Jestem żoną, córką, siostrą, prowadzę dom, próbuję wychowywać psa. Chciałabym na kartach tego notesu opowiedzieć Wam nieco o sobie. I kto wie, być może odczarować wizerunek pisarza, który przez lata sama miałam w głowie. Wbrew pozorom my wszyscy, którzy piszemy książki, jesteśmy do bólu zwykłymi ludźmi.

Agata Przybyłek