Aktualności
Zamów zaczytany zestaw przed premierą!
03.08.2020

Zamów zaczytany zestaw przed premierą!

Zaczytany zestaw dla książkoholików i fanek baśniowych historii! Kochasz porywające książki i tajemnicze biblioteki? Najpiękniejsze baśnie opowiedziane na nowo? W takim razie „Piękna i Bestia” w wersji Ashley Poston to dla ciebie absolutny „must read”!

 

Mamy dla Was nowy zestaw przedpremierowy! Tym razem jest naprawdę wyjątkowy, bo zaczytany! Baśniowa opowieść wymaga specjalnej oprawy. Pamiętajcie, liczba zestawów jest ograniczona, kto pierwszy ten lepszy!

Rosie Thorne czuje, że wszystko idzie nie tak – nie potrafi napisać eseju rekrutacyjnego na studia, nie może zapomnieć o tajemniczym cosplayerze, którego poznała na ExcelsiConie, a już najmocniej dokucza jej smutek po stracie matki. Tymczasem Vance Reigns, odkąd pamięta, jest gwiazdą Hollywood i cieszy się wszystkimi możliwymi przywilejami, do szczęścia brakuje mu tylko prywatności. Kiedy wybucha skandal, jest zmuszony ukryć się w miejscu, w którym paparazzi na pewno nie będą go szukać: w małym amerykańskim miasteczku. Snując się po przypominającym zamek domu, odkrywa ogromną bibliotekę

Kiedy ścieżki Rosie i Vance’a krzyżują się, a drogocenna książka zostaje przypadkiem zniszczona, Rosie musi odpracować dług. I chociaż większość zagorzałych wielbicieli Starfield ucieszyłaby się z szansy, by pracować w pobliżu samego Vance’a Reignsa, Rosie wie jedno: gość jest dupkiem i trudno go znieść. Ale to dopiero zapowiedź nadchodzących kłopotów!

 

W skład zestawu wchodzą:

– książka „Zaczytana i bestia”
– zaczytany notes do recenzji
– zakładka zrobiona przez Tojko
– naklejki
– mini plakat

 

Wysyłki będą nadawane od 30.07.