Aktualności
Zrób prezent swoim bliskim – ekipa elfów staje na wysokości zadania
11.12.2020

Zrób prezent swoim bliskim – ekipa elfów staje na wysokości zadania

Kochani Książkoholicy, to już ostatni dzwonek na zaopatrzenie się w prezenty dla swoich bliskich.

Oczywiście rozumiemy, że w ferworze świątecznych przygotowań zawsze najbardziej brakuje jednego – czasu, dlatego, żeby Wam go zaoszczędzić ekipa elfów Świętego Mikołaja dwoi się i troi, żeby stworzyć dla Was coś specjalnego! Przygotowaliśmy dla Was gotowe zestawy książek w bardzo atrakcyjnych cenach!

Wszystkie dostępne pakiety znajdziecie w zakładce nowości, a teraz polecimy Wam kilka wyjątkowych zestawów:

Pakiet fantastyczny − czyli nasza propozycja na prezent dla wielbicieli fantastyki, albo i dla tych, którzy nie mieli z nią jeszcze do czynienia (a może chcieliby?).
To pakiet dla młodszych, ale także dla doświadczonych czytelników, jedno wiemy na pewno: to coś wyjątkowego dla marzycieli o fantastycznych światach.

 

 

 

Pakiet dla odkrywcy świata, to idealna mieszanka dla podróżujących i obieżyświatów, ale również dla zafascynowanych ekologią.

Zabierzcie swoich bliskich w podróż tak daleką, jak stąd do Norwegii. Nie ominą ich również ciekawostki ze świata ptaków i porady jak odnaleźć się w miejskim buszu i czerpać z tego mnóstwo radości. To także idealna propozycja dla tych, którzy są ciekawi jak wygląda – prawdziwe – życie dzikich zwierząt.

 

 

Pakiet kryminał polski, w szeregu naszych najlepszych pakietów nie zabraknie również zagadkowości i tajemniczości. Ten zestaw będzie idealnym prezentem dla wielbiciela polskich kryminałów, obiecujemy, że nasi polscy autorzy nie zawiodą, wśród nich znajdziecie takie nazwiska jak: Robert Małecki, Remigiusz Mróz, Małgorzata Rogala, Agnieszka Pietrzyk i Izabela Janiszewska. Najlepsi z najlepszych!

 

 

 

Pakiet świeżynek, to zdecydowanie dobre rozwiązanie dla mniej zdecydowanych. 😊 Ten pakiet można również podzielić na prezenty dla całej rodziny. „W cieniu prawa” i „Awers” dla zakochanej w kryminale mamy, „Łosie w kaczeńcach” w ręce babci, która jest wielbicielem natury (i docenia piękne fotografie), „Czego oczy nie widzą. Jak wzrok kształtuje nasze myśli” dla dziadka pogrążonego w docieraniu do prawdy i fana ciekawostek medyczno-naukowych, „Wojownicy o szklanych oczach” oczywiście dla siostry, która uwielbia literaturę faktu, a jeśli bliski jest dla niej temat wolności, nadziei i walki o to.

 

 

 Wszystkie pakiety prezentowe zaczynają się już od 59 złotych. Sprawcie swoim bliskim wyjątkowe prezenty w ten szczególny czas, nie obciążając przy tym domowego budżetu. Przy zamówieniu książek w zestawie, oszczędzacie, że ho! ho! ho! – czyli nawet do 70%.