Aktualności
Życzenia świąteczne od zespołu Wydaje nam się
23.12.2022

Życzenia świąteczne od zespołu Wydaje nam się

Drodzy_gie Czytelnicy_czki!

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć Wam, abyście spędzili ten czas z najbliższymi, w miejscu pachnącym wigilijnymi potrawami i w przepełnionej radością atmosferze. Mamy nadzieję, że pod choinką 🎄 znajdziecie wymarzone prezenty 🎁 – także książki 📚 – i że poczujecie radość, obdarowując ukochane osoby. Życzymy Wam również, żebyście znaleźli chwilę dla siebie, niezależnie od tego, gdzie jesteście i co robicie. Dobrze jest się na chwilę zatrzymać, spojrzeć na padający śnieg ❄ i wsłuchać się w świąteczną muzykę 🎵, a potem wrócić do domu z uśmiechem na ustach i poczuć, że jest to naprawdę wyjątkowy moment.

Pragniemy również, aby nowy rok przyniósł Wam spełnienie wszystkich marzeń, nawet tych najskrytszych i, wydawałoby się, nie do spełnienia. Kolejne 365 dni to świetna okazja, by chociaż spróbować, a w międzyczasie robić wszystkie inne rzeczy, które sprawiają Wam przyjemność.

W tym miejscu chcielibyśmy życzyć Wam samych ciekawych książek w kolejnym roku – żeby były to książki wyjątkowe, pozostawiające coś po sobie, mające niezapomnianych bohaterów i zwroty akcji, od których Wasze serca 💗 zabiją mocniej. Niech każda lektura okaże się wspaniałą, wartościową przygodą i zachęci do czytania kolejnych. Powinniśmy pewnie życzyć Wam również, żeby wszystkie książki udało się zmieścić na Waszych półkach. 😉 A jeśli by się nie mieściły – miejsca na kolejne regały, tak byście zbudowali swoją bibliotekę pełną najlepszych czytelniczych wrażeń i relacji, które uda się Wam dzięki nim stworzyć. 365 dni nowego roku to również wiele książkowych wydarzeń i premier. Liczymy, że w nadchodzącym roku weźmiecie w nich udział i poznacie innych fanów Waszych ulubionych autorów i pozycji!

Mamy nadzieję, że zarówno zbliżające się święta Bożego Narodzenia, jak i cały 2023 rok będą spokojnymi, a jednocześnie ekscytującymi momentami w Waszym życiu, pozwalającymi nauczyć się Wam czegoś nowego o sobie, docenić otaczający świat i ludzi, których macie wokół siebie. Nie możemy się doczekać, by towarzyszyć Wam przez kolejne, świetnie się zapowiadające, 365 dni.

Do przeczytania! 💙