Aktualności
Będą kolejne Domowe Targi Książki 💙
06.10.2021

Będą kolejne Domowe Targi Książki 💙

Naciągnij na nogi puchate skarpetki, owiń się mięciutkim kocem i zapleć dłonie na kubku aromatycznej herbaty – zapraszamy na Domowe Targi Książki: przytulność. 🥰 Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z Tobą, autorkami, autorami, ciekawymi postaciami i zacnym gronem wydawniczym. Zarezerwuj czas w listopadzie i dołącz do naszego wyjątkowego wydarzenia.

Zapraszamy na Domowe Targi Książki: przytulność

W 22–28.11.2021 r. odbędzie się kolejna edycja Domowych Targów Książki. To wydarzenie online to czas na spotkanie ze światem książek, autorów i wydawców w bezpiecznym, domowym zaciszu. Podczas tej edycji chcemy, by wszystkie nasze spotkania były przepełnione przytulnością i czułością. My już na Ciebie czekamy, by odwzajemnić uścisk. Szykujemy też mnóstwo ciekawych atrakcji, dlatego koniecznie weź udział w wydarzeniu i zapisz się do specjalnego newslettera o Domowych Targach Książki, by niczego nie przegapić.

Nasz wspólny, przytulny kącik do czytania i relaksu stworzymy dla Was za pośrednictwem strony www.wydajenamsie.pl i kanałów w mediach społecznościowych. Mamy nadzieję, że dzięki temu więcej osób będzie mogło skorzystać ze targowej atmosfery i poczuje ogromną wartość spotkań i dyskusji o książkach.

W Domowych Targach Książki: przytulność biorą udział:

📘 Księgarnia Wydaje nam się

📘 Wydawnictwo Poznańskie

📙 Czwarta Strona

📕 Czwarta Strona Kryminału

📗 We need YA

📒 Zygzaki

Więcej informacja o naszych targach i misji znajdziesz na głównej stronie wydarzenia. Szczegółowy program Domowych Targów Książki: przytulność już wkrótce. Będziesz z nami?