Domowe Targi Książki

Domowe Targi Książki: Zaczarowana biblioteka

 

Accio! Domowe Targi Książki online, czyli… wydarzenie, na które wszyscy czekaliśmy, nadeszło! Tym razem zanurzymy się w świat magii: wspólnie odkryjemy uroki wybranych książek i porozmawiamy o tych, którzy czarują słowem. Przez cały tydzień będzie więc okazją do dyskusji z autorami głośnych powieści – razem poznamy ich magiczne praktyki. Zapraszamy do wspólnej podróży! Zobacz, jakie zaklęcia (czytaj: rabaty i nie tylko!) dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dołącz do naszego wydarzenia i zarezerwuj czas jesienią dla siebie!

Zapis do newslettera pozwoli Ci na bieżąco śledzić wydarzenie. 

Poniżej kalendarz wszystkich wydarzeń:

Domowe Targi Książki – co nas czeka?

Domowe Targi książki trwają od 14 do 21 listopada. Oznacza to, siedem wyjątkowych, przepełnionych magią książek dni. W tym roku chcemy skupić się na tym, co w czytaniu najpiękniejsze, czyli na magii podróżowania. Przemieszczanie się w czasie i przestrzeni – bez potrzeby wychodzenia spod ciepłego kocyka.

W ramach naszego internetowego wydarzenia – bo spotkamy się bezpiecznie, przed ekranami monitora – planujemy więc:

  • rabaty – nawet do 50% na wszystkie nasze pojedyncze tytuły, pakiety nawet do -60%
  • spotkania z autorami, autorkami książek,
  • konkursy z powieściowymi nagrodami,
  • atrakcyjne pakiety książek – idealne na prezent, zarówno dla siebie, jak i najbliższych,
  • gratisowe naklejki i zakładki, które dodamy do Twoich zamówionych paczek.

Domowe Targi Książki – spotkania: z kim, kiedy, o której godzinie?

Na naszym wydarzeniu, czyli wirtualnych targach książek, chcemy rozmawiać o książkach i przy książkach. Dlatego do wspólnych dyskusji zaprosiliśmy zaprzyjaźnione osoby: autorki i autorów, internetowych twórców i wszystkich tych, którzy na co dzień pracują w wydawnictwie.

Harmonogram wydarzeń przedstawia się następująco:

Domowe Targi Książki będą także okazją do wymiany zdań z nami, tj. z zespołem księgarni Wydaje nam się. Chętnie opowiemy o tym, co robimy, zdradzimy kulisy naszych działań i zarazimy miłością do czytania.

Domowe Targi Książki to wydarzenie online. Razem będziemy cieszyć się towarzystwem książek w domowym, bezpiecznym zaciszu. Wyprawę organizujemy na naszej stronie internetowej oraz kanałach w social mediach. Poprzednie nasze doświadczenia potwierdziły, że taka forma umożliwia skorzystanie z targowych atrakcji większej liczbie osób, które mogą wirtualnie poczuć niepowtarzalny klimat targów. Uczestnicy bardzo cenili sobie spotkania i rozmowy o książkach. Koniecznie zapisz się do głównego wydarzenia Domowych Targów Książki na Facebooku oraz do naszego newslettera .

Szukajcie nas:

 

Domowe Targi Książki – czarodziejskie rabaty

Przez cały tydzień wydarzenia wszystkie nasze książki kupisz w promocyjnej cenie. Kryminały, biografie, reportaże, a może literatura piękna? Mamy wszystko. W naszej ofercie znajdziesz tytuły od:

  • Wydawnictwa Poznańskiego,
  • Czwartej Strony,
  • Czwartej Strony Kryminału,
  • We need YA,
  • Zygzaków.

Wybrane książki, od 14 do 21 listopada, kupisz nawet o 50% taniej. Bądź na bieżąco i śledź nas: na Facebooku, Instagramie i TikToku.

I pamiętaj – Czytasz? To pięknie!

Domowe Targi Książki – poprzednie edycje

Zamiłowaniem do książek dzielimy się nie od dziś. Domowe Targi Książki online organizujemy cyklicznie: dwa razy w roku. W maju, czyli niecałe 6 miesięcy temu, poszukiwaliśmy skarbów – po powieściowe perełki przemierzaliśmy góry i oceany. Zobacz, jak nam poszło, i przeczytaj nasze podsumowanie.

Rozpędzeni zeszłorocznym entuzjazmem i Waszymi miłymi, ciepłymi słowami, już dziś obiecujemy, że nadchodzące popołudnia i wieczory będą pełne magii. Konkursy, pakiety książek, spotkania i długie rozmowy… też nie możesz się doczekać? Do miłego zobaczenia!

Targi książek online – świetna alternatywa dla tradycyjnych targów książek

Domowe Targi Książki online to nasze cykliczne wydarzenie, podczas którego codziennie czeka na Ciebie morze unikatowych wydarzeń i inspiracji. Jeżeli jesteś fanką/fanem książek, to nie możesz przegapić tego wydarzenia. Już teraz zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco.

Damy Ci znać, kiedy będziemy startować z wydarzeniem. Znajdziesz tam również m.in. informacje o zaplanowanych spotkaniach, rabatach, upominkach.

 

 

Q&A Wirtualne targi książek

1.    Co to są Domowe Targi Książek online?

Domowe Targi Książek to wydarzenie online, które zapoczątkowaliśmy w 2020 roku. Z uwagi na brak targów stacjonarnych czuliśmy ogromną potrzebę bycia bliżej z naszymi czytelnikami. Z roku na rok czuwamy nad poprawą, udoskonalaniem naszego wydarzenia. Wpływ na zmiany masz TY. Po zakończonych targach wysyłamy do naszych subskrybentów newslettera ankietę, aby dowiedzieć się, co chcesz zobaczyć na kolejnych wydarzeniach. Zapisz się i pomóż tworzyć naszą książkową rodzinę.

2. Dlaczego warto kupować książki na Domowych Targach Książki online?

Podczas Domowych Targów Książki kupisz książkę tanio. Pamiętaj, że nasze wydarzenie to nie tylko spotkania z autorkami, autorami, influencerami czy osobami z wydawnictwa. W tych dniach nasi czytelnicy zamawiają stosik książek z uwagi na rabaty. Śledź również nasze kanały na social mediach, aby być na bieżąco z promocjami.

3. Jakie książki można kupić na Domowych Targach Książki online?

W naszej księgarni internetowej znajdziesz tytułu z różnych gatunków książek. Szeroki asortyment sprawia, że odnajdą się u nas wszyscy miłośnicy literatury. Wśród naszych gatunków literackich znajdziesz:

4. Gdzie można znaleźć więcej informacji o Domowych Targach Książki online?

Wszystkie informacje na temat wydarzenia znajdziesz na naszej stronie internetowej, zapisując się do newslettera oraz dołączając do naszych social mediów: Facebooku, Instagramie, TikToku i na kanale YouTube.

5. Jakie są terminy Domowych Targów Książki online?

Domowe Targi Książki organizowane są cyklicznie dwa razy do roku. Konkretne daty zawsze podajemy z wyprzedzeniem na naszych social mediach, stronie internetowej oraz w naszym newsletterze. Dołącz do nas, a nie ominie Ciebie żadne wydarzenie czy rabat.

 

Czekamy na Ciebie na Domowych Targach Książki