Domowe Targi Książki

Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów

9–15.05.2022 r.

Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów

Wygodne buty założone? 🥾 W ręce trzymasz sprawny kompas🧭 i mapę🗺. Świetnie! Wskakuj na nasz statek i zaczynamy wiele wspólnych przygód! To już dzisiaj – zapraszamy na Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów. Przez 7 dni będziemy Twoim przewodnikiem w tej wyjątkowej wyprawie, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Mamy nadzieję, że pamiętałaś/pamiętałeś, żeby wziąć ze sobą plecak. Przyda nam się do zbierania skarbów, które przygotowaliśmy specjalnie na Domowe Targi Książki. 😊 Zapewnimy atrakcje, pokażemy  fascynującą krainę książek. Dzięki temu wydarzeniu oderwiesz się od pracy czy natłoku zajęć. I pamiętaj! Na naszej łodzi jest sporo miejsca, więc możesz zabrać ze sobą kompankę lub kompana do podróży. 💙

Dołącz do naszego wydarzenia i zarezerwuj czas dla siebie!

Poniżej kalendarz wszystkich wydarzeń, który będziemy uzupełniać na bieżąco #staytuned

Domowe Targi Książki: Co nas czeka?

Na Domowych Targach Książki czas upłynie na spotkaniach z autorkami, autorami, wydawcami i influencerami w domowym zaciszu. Chcemy, żeby każdy uczestnik naszego wydarzenia poczuł fascynujący świat książek, który przynosi radość, ciepło i ukojenie. W tej edycji wydarzenia stawiamy na poszukiwanie skarbów i w roli przewodnika opowiemy wraz ze znanymi gośćmi z Polski i zagranicy o niecodziennych i nieoczywistych obliczach książek. Wspólnie porozmawiamy o tym, jak zostać recenzentem, za co kochamy książki i dlaczego chcemy o nich mówić. Spotkania będą dotyczyć także skarbów ukrytych w książkach. Poza tym możecie liczyć na:

 • rabaty -50% do naszej księgarni Wydaje nam się na wszystkie tytuły
 • konkursy
 • spotkania książkowe i nie tylko
 • unikatowe pakiety książek w atrakcyjnych cenach, dedykowane Domowym Targom Książki
 • darmowe naklejki i zakładki dodawane do zamówień

My już na Ciebie czekamy, aby rozpocząć wyprawę.

Domowe Targi Książki – miejsce spotkania

Domowe Targi Książki to wydarzenie online. Razem będziemy cieszyć się towarzystwem książek w domowym, bezpiecznym zaciszu. Wyprawę organizujemy na naszej stronie internetowej oraz kanałach w social mediach. Poprzednie nasze doświadczenia potwierdziły, że taka forma umożliwia skorzystanie z targowych atrakcji większej liczbie osób, które mogą wirtualnie poczuć niepowtarzalny klimat targów. Uczestnicy bardzo cenili sobie spotkania i rozmowy o książkach. Koniecznie zapisz się do głównego wydarzenia Domowych Targów Książki na Facebooku oraz do naszego newslettera .

 

Szukajcie nas:

Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów – atrakcje i spotkania

Podczas naszej podróży:

 • porozmawiamy o poszukiwaniu książkowych skarbów nie tylko w naszej księgarni, ale również na własnych półkach
 • podyskutujemy o tzw. białych krukach, czyli o książkach trudno dostępnych, czym są, dlaczego są trudno je zdobyć i skąd wziął się ich ostatni fenomen.
 • porozmawiamy o literaturze skandynawskiej (nasz autor Roy Jacobsen to jeden z najbardziej uznanych współczesnych norweskich pisarzy).
 • spotkamy się z Katarzyną Łozą – autorką książki cegiełki „Ukraina”. Omówimy z nią obecną sytuację Ukrainy, powspominamy dawne historie
 • porozmawiamy z Dionisiosem Sturisem – autorem reportaży o tożsamości Greków i życiu w Grecji. Pomoże nam wybrać m.in. idealną książkę na odpoczynek na leżaku.
 • o sekspracy w Polsce opowie nam Karolina Rogaskarozmowę na Instagramie przeprowadzi Justyna Wachowska (@slowbuk)
 • zajmiemy się tematem książki w internecie – czy recenzje są wartościowe?
 • Ruth Wareksiążki bestsellerowej autorki kryminałów
 • Booktok – zapisz się również na webinar, jak tworzyć recenzje książkowe na #booktok, #instabook?

 

Domowe Targi Książki – zestawy książek

Wiemy, że polubiliście nasze zestawy prezentowe i pakiety książek. Nowości, bestsellery i nagrodzone tytuły w szalenie niskiej cenie? Trudno się oprzeć 😉 Nasze podróżnicze targi książki to idealny moment, by zamówić skarby dla swoich bliskich (i siebie). Jakie książki i zestawy możesz zdobyć podczas Domowych Targów Książki?

Mamy dla Was całą listę unikalnych pakietów książek w cenach do 60% niższych. Kryminały, piękna, obyczaj, eko, książki dla dzieci i młodzieży – zobaczcie sami i wybierzcie pakiet idealny dla Ciebie >> pakiety książkowe Domowe Targi Książki

Domowe Targi Książki – poprzednie edycje

Do dziś wspominamy z wielkim uśmiechem nasze pierwsze, majowe Domowe Targi Książki, które były dla nas nowym doświadczeniem oraz pozwoliły spotkać się z Wami w formie online. Targi okazały się niesamowitym sukcesem, a to za sprawą dwunastu spotkań z autorami, sześciu wywiadów oraz niezapomnianej liczby komentarzy i miłych słów z Waszej strony. To zmotywowało nas do zorganizowania kolejnych edycji.

Do tej pory odbyły się:

Domowe Targi Książki 14–17.05.2020

Jesienne Domowe Targi Książki 8–11.10.2020

Domowe Targi Książki: edycja świąteczna 19–22.11.2020

Domowe Targi Książki: Zaczytana podróż 13–16.05.2021

Domowe Targi Książki: Przytulność 22-28.11.2021

Sami sprawdźcie, jak było niesamowicie. Zapraszamy do obejrzenia poprzedniej edycji Domowych Targów Książki: https://wydajenamsie.pl/domowe-targi-ksiazki-spotkania/

 

Czekamy na Ciebie na Domowych Targach Książki: W poszukiwaniu skarbów.