Domowe Targi Książki

Domowe Targi Książki

08-11.10.2020 r.

Plakat Domowe Targi Książki edycja jesienna >> pobierz PDF

Domowe Targi Książki – edycja jesienna!

Nadchodzą nowe Domowe Targi Książki w odsłonie jesiennej, odbędą się od 8 do 11 października 2020 roku. Spotkamy się w przestrzeni Wydawnictwa Poznańskiego, Czwartej Strony, Czwartej Strony Kryminału, We need YA oraz naszej księgarni internetowej Wydaje nam się. Tym razem przygotowaliśmy dla Was program pełen spotkań autorskich z polskimi i zagranicznymi autorami, wywiadów i spotkań branżowych o rynku książki, premier, nowości, konkursów i ogromnych rabatów.

Więcej szczegółów dotyczących nowych Domowych Targów Książki poszukujcie na Facebooku Wydaje nam się i w wydarzeniu. Zachęcamy do zapisu do naszego newslettera, który podczas trwania targów, zaskoczy Was niesamowitą niespodzianką.

Domowe Targi Książki – miejsce spotkania

Poznań, Kraków czy Warszawa? Nie tym razem! Spotkamy się online. Poszerzamy nasze horyzonty i otwieramy dla Was kolejne możliwości poznania nas na Domowych Targach Książki.

Będziecie mogli spotkać nas:

  • Strefa Wydaje nam się
    Facebook, Instagram, Youtube, strona księgarni oraz newsletter (dla wszystkich subskrybentów szykujemy niespodziankę)

Domowe Targi Książki – program 2020 

Możliwość zadania nurtujących pytań ukochanym autorom, rady jak wprowadzić czytelnicze nawyki, sposoby na tempo czytania książek, plebiscyt top okładki, kreatywne konkursy i to nie wszystko, jednak nie chcemy od razu zdradzać wszystkich fascynujących atrakcji, które przygotowaliśmy dla Was w tej edycji.

Prócz tego odbędą się znane Wam już dobrze wywiady z topowymi autorami, świeżutkie premiery i nowości, nagrody do wygrania i ogromna promocja, której nie oprze się nikt.

Szczegółowy program już wkrótce.

Domowe Targi Książki – z sentymentem do początków

Do dziś wspominamy z wielkim uśmiechem nasze majowe Domowe Targi Książki, które były dla nas nowym doświadczeniem oraz pozwoliły spotkać się z Wami w formie online. Targi okazały się niesamowitym sukcesem, a to za sprawą dwunastu spotkań z autorami, sześciu wywiadów i niezapomnianej liczby komentarzy i miłych słów z Waszej strony. To zmotywowało nas do zorganizowania kolejnych, jeszcze większych, Domowych Targów Książek.

Sami sprawdźcie jak było niesamowicie, zapraszamy do obejrzenia poprzedniej edycji Domowych Targów Książek: https://wydajenamsie.pl/domowe-targi-ksiazki-spotkania/

Pobierz plakat Domowe Targi Książki do druku ze spadami >> pobierz PDF

Pobierz plakat Domowe Targi Książki edycja jesienna >> pobierz PDF

Życzymy zaczytanego dnia i do zobaczenia na Domowych Targach Książki.