Domowe Targi Książki

Domowe Targi Książki: Tajemniczy Ogród

Majówka. Spotkania z przyjaciółmi i odpoczynek. Leniwie, błogie dni nicnierobienia. A gdyby tak wydłużyć ten beztroski, magiczny czas i znów zatrzymać się – tym razem z książką w ręce? Dla tych, którym – tak jak i nam – w głowie tylko sielanka, przygotowaliśmy coś specjalnego. Kolejną edycję Domowych Targów Książki rozpoczynamy już 5 maja.

Zapis do newslettera pozwoli Ci na bieżąco śledzić wydarzenie. 

Domowe Targi Książki – co nas czeka?

Domowe Targi Książki, jak co roku, stanowią doskonałą okazję do wzbogacenia domowej biblioteczki. Dlaczego? Bo przez cały czas ich trwania, czyli od 5 do 9 maja, wszystkie książki i e-booki dostępne będą w niższej cenie – nawet o 50%.

Pod pojęciem wszystkie rozumiemy:

Jak łatwo zauważysz, jest więc w czym wybierać: od nowości, przez bestsellery, aż po tytuły, które się nie starzeją. Znane nazwiska, debiutanci i popisowe dzieła tłumaczy – w tym tłumie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

A kiedy już znajdziesz i zamówisz wymarzoną powieść, w paczce odkryjesz prezent. Niespodziankę, która właśnie nią być przestaje, czyli… darmowe dodatki. Wyjątkowe zakładki i naklejki – niezbędniki każdego książkomaniaka i każdej książkomaniaczki.

Domowe Targi Książki – porozmawiajmy

Rabaty na książki i e-booki to jedno. Drugą, jakże istotną kwestią są spotkania. Chcemy porozmawiać z osobami zaangażowanymi w wydawniczy rynek. Zaproszone redaktorki będziemy pytać: o tajniki pracy, codzienne wyzwania i momenty, które najmocniej utkwiły w pamięci.

Do dyskusji zachęcamy i Ciebie. Wspólnie zastanowimy się nad tym, co sprawia, że im więcej książek czytamy, tym więcej chcemy ich przeczytać. Pogawędzimy o tytułach, które najbardziej nas zaskoczyły – tajemniczych, wielowarstwowych, rozrosłych fabułach. Wyjawimy, co w naszym literackim ogrodzie piszczy, a w końcu wymienimy się polecajkami i bliżej poznamy.

Debatować będziemy online. Międzymiastowo i międzynarodowo – tak, żeby wszystkim było jak najwygodniej.

Domowe Targi Książki – bądź na bieżąco

Rabaty, spotkania… a co z konkursami? Od razu uspokajamy: oczywiście, że będą. Jakie? To pozostanie na razie tajemnicą. Już teraz możemy jednak zdradzić, że szczegóły, krok po kroku, wyjawimy na mediach społecznościowych – Instagramie, TikToku i Facebooku.

W byciu na bieżąco pomocny będzie także nasz newsletter. To dzięki niemu wszystkie informacje o nowościach, promocjach i specjalnych wydarzeniach otrzymasz z pierwszej ręki – akurat, żeby przytulić książkę w okazyjnej cenie.

To jak – widzimy się wkrótce? 😊

Harmonogram wydarzeń przedstawia się następująco:

Szukajcie nas:

Domowe Targi Książki – poprzednie edycje

Zamiłowaniem do książek dzielimy się nie od dziś. Domowe Targi Książki online organizujemy cyklicznie: dwa razy w roku. W listopadzie, czyli niecałe 6 miesięcy temu, czarowaliśmy w bibliotece.

Rozpędzeni zeszłorocznym entuzjazmem i Waszymi miłymi, ciepłymi słowami, już dziś obiecujemy, że nadchodzące popołudnia i wieczory będą pełne magii. Konkursy, pakiety książek, spotkania i długie rozmowy… też nie możesz się doczekać? Do miłego zobaczenia!

Targi książek online – świetna alternatywa dla tradycyjnych targów książek

Domowe Targi Książki online to nasze cykliczne wydarzenie, podczas którego codziennie czeka na Ciebie morze unikatowych wydarzeń i inspiracji. Jeżeli jesteś fanką/fanem książek, to nie możesz przegapić tego wydarzenia. Już teraz zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco.

Damy Ci znać, kiedy będziemy startować z wydarzeniem. Znajdziesz tam również m.in. informacje o zaplanowanych spotkaniach, rabatach, upominkach.


Q&A Wirtualne targi książek

1.    Co to są Domowe Targi Książek online?

Domowe Targi Książek to wydarzenie online, które zapoczątkowaliśmy w 2020 roku. Z uwagi na brak targów stacjonarnych czuliśmy ogromną potrzebę bycia bliżej z naszymi czytelnikami. Z roku na rok czuwamy nad poprawą, udoskonalaniem naszego wydarzenia. Wpływ na zmiany masz TY. Po zakończonych targach wysyłamy do naszych subskrybentów newslettera ankietę, aby dowiedzieć się, co chcesz zobaczyć na kolejnych wydarzeniach. Zapisz się i pomóż tworzyć naszą książkową rodzinę.

2. Dlaczego warto kupować książki na Domowych Targach Książki online?

Podczas Domowych Targów Książki kupisz książkę tanio. Pamiętaj, że nasze wydarzenie to nie tylko spotkania z autorkami, autorami, influencerami czy osobami z wydawnictwa. W tych dniach nasi czytelnicy zamawiają stosik książek z uwagi na rabaty. Śledź również nasze kanały na social mediach, aby być na bieżąco z promocjami.

3. Jakie książki można kupić na Domowych Targach Książki online?

W naszej księgarni internetowej znajdziesz tytułu z różnych gatunków książek. Szeroki asortyment sprawia, że odnajdą się u nas wszyscy miłośnicy literatury. Wśród naszych gatunków literackich znajdziesz:

4. Gdzie można znaleźć więcej informacji o Domowych Targach Książki online?

Wszystkie informacje na temat wydarzenia znajdziesz na naszej stronie internetowej, zapisując się do newslettera oraz dołączając do naszych social mediów: Facebooku, Instagramie, TikToku i na kanale YouTube.

5. Jakie są terminy Domowych Targów Książki online?

Domowe Targi Książki organizowane są cyklicznie dwa razy do roku. Konkretne daty zawsze podajemy z wyprzedzeniem na naszych social mediach, stronie internetowej oraz w naszym newsletterze. Dołącz do nas, a nie ominie Ciebie żadne wydarzenie czy rabat.

Czekamy na Ciebie na Domowych Targach Książki