Aktualności
Zaczynamy Domowe Targi Książki 2023!
05.05.2023

Zaczynamy Domowe Targi Książki 2023!

Do czytania, gotowi, start! Domowe Targi Książki „Tajemniczy ogród” czas zacząć! Tym razem pod hasłem „Tajemniczy Ogród”. Cztery dni, kilka konkursów i kilkaset tytułów w promocyjnej cenie – razem z nami przenieś się do krainy kwitnącej książkowymi zachwytami. Kiedy? Już od dzisiaj, tylko do 9 maja.

domowe targi książki 2023

Promocja na książki – czas start!

Majówka już za nami, innymi słowy: czytelnicze zaległości uznajemy za nadrobione. Wniosek jest więc prosty – czas na to, co nowe. Oczywiście najlepiej w promocyjnej cenie. Z opustem, czyli z nami, bo w ramach Domowych Targów Książki ogłaszamy promocję – 50% rabat na wszystkie książki i e-booki.

Co polecamy? W naszej internetowej księgarni znajdziesz:

Debiuty, klasyki i tytuły, o których warto usłyszeć – właśnie takimi książkami się zajmujemy. Tym razem – ażeby jeszcze bardziej umilić ich czytanie – mamy prezent. Do wszystkich zamówień złożonych w czasie trwania naszego wydarzenia dokładamy gratisy. Wyjątkowe zakładki i naklejki, czyli must have szanujących się książkomaniaków.

Wygraj sobie książkę

Konkursy. Podczas Domowych Targów Książki nie zamierzamy się nudzić, dlatego proponujemy ich aż trzy – do wyboru, do okładki koloru. Na czym będą polegać?

Na naszym Instagramie zadamy Wam pytania. Związane z literaturą, czytelniczymi nawykami i najchętniej wybieranymi literackimi pozycjami. Docenimy kreatywność i szczerość – bez względu na ulubiony gatunek bądź faworyzowaną osobę autorską. Co będzie można wygrać? Odpowiedź jest tylko jedna: książki. W pierwszym konkursie na Instagramie w zestawach z autografami, w drugim tytuły wskazane przez Was samych.

Jeśli natomiast chodzi o konkurs tytułowy: „Tajemniczy ogród”, który potrwa od 5 do 8 maja, równo do 20:00, spotkamy się na TikToku. Poprosimy Was o zamieszczenie konkretnego filmu – na podany przez nas temat. Dla zwycięzców przygotujemy trzy książki, wybrane przez samych zainteresowanych.

Obserwujcie nasze profile, żeby niczego nie przegapić!

To jak – z kim się widzimy? 😊 Jako że nasze wydarzenie organizujemy w pełni online, śledźcie nasze media społecznościowe. To właśnie tam na bieżąco dzielimy się z Wami wszystkimi szczegółami – już od dzisiaj. Planowane konkursy, spotkania i książkowe polecajki – zaczynamy Domowe Targi Książki!

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział
w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera: