Aktualności
Idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Chłopaka
28.09.2022

Idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Chłopaka

Szukając idealnego pomysłu na prezent z okazji Dnia Chłopaka, możemy znaleźć wiele różnorodnych propozycji. Prezenty przecież powinny być ekscytujące, zaskakujące, zapadające w pamięć i nietuzinkowe. W końcu święto każdego chłopaka i mężczyzny jest tylko raz w roku. Może to być doskonała okazja, aby pokazać najbliższej osobie, że nam na niej zależy, i zachęcić ją do czytania i odkrywania pasjonujących lektur.

 

Książki na prezent dla chłopaka i mężczyzny

Jeśli zadajesz sobie pytanie, jaki prezent z okazji Dnia Chłopaka zakupić, to najprostszym rozwiązaniem będzie podarunek w postaci książki. Wartościowe lektury pobudzają wyobraźnię, budują niezwykłe wspomnienia, edukują i zapewniają mnóstwo relaksu. Dlatego wśród wielu propozycji książek dla chłopaka i mężczyzny, jakie są dostępne w Wydaje nam się, wybraliśmy takie gatunki, które rozwijają, edukują i inspirują.

Dodatkowo z okazji Dnia Chłopaka w naszej księgarni internetowej w okresie od 26.09 do 30.09 książki historyczne, reportaże i popularnonaukowa seria Zrozum dostępne są za jedynie 20 zł.

Wszystkie promocyjne książki znajdziesz tutaj. 

Książka dla chłopaka i mężczyzny – poznaj najlepsze propozycje gatunkowe

Książki dla chłopaka i mężczyzny, które edukują i pokazują w przystępny sposób świat na przestrzeni wieków, to cecha naszych książek historycznych. W księgarni Wydaje nam się, znajdziesz pozycje biograficzne, a także pamiętniki, prace historyczne czy kroniki. Są to idealne propozycje dla dociekliwych czytelników, którzy lubią niebanalne i często pomijane wątki w historii świata. Osoby, które wolą historię w formie zbeletryzowanej, znajdą u nas również wciągające i interesujące powieści historyczne.

Warta uwagi jest również nasza seria reporterska. Dzięki niej możemy poszerzyć własną wiedzę o świecie i wejść w buty osób żyjących na zupełnie innym kontynencie. Przeczytamy o wydarzeniach, których autorzy byli bezpośrednimi świadkami, a także poznamy przerażające i fascynujące historie, którymi ludzie żyją na co dzień. Jeśli książka dla chłopaka ma zaskakiwać i zmuszać do refleksji, to reportaż przybliża nam świat i wydarzenia bez filtrów, edukując i zachęcając do poznania innych kultur.

Seria Zrozum to propozycja wybranej literatury popularnonaukowej, która pozwala odkrywać tajemnice świata i zjawisk w nim zachodzących. Ten gatunek inspiruje, rozbudza miłość do czytania i poszerza zainteresowania. Książki z serii Zrozum w przystępny sposób wyjaśniają podstawowe pojęcia i zagadnienia naukowe. Są idealnym prezentem dla osób interesujących się kosmosem, chemią, fizyką czy filozofią.

Zakładka do książki – oryginalny dodatek na prezent dla miłośników książek

Książki jako prezent dla chłopaka i mężczyzny nie tylko zagwarantują mądrze spędzony czas, ale pozwolą złapać dystans do rzeczywistości, bo słowa mogą dać nam o wiele więcej, niż myślimy.

A jak już zakupisz książkę, nie ma nic piękniejszego niż samodzielnie przygotowana zakładka. Mamy dla Ciebie sposób na własnoręcznie wykonanie takiego prezentu, który pozostanie na długo w pamięci i wzbogaci niejedną czytaną książkę. Zobacz film, na którym krok po kroku pokazujemy, jak zrobić zakładkę do książki na prezent.

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera:

 

 

Podobały Ci się nasze propozycje na Dzień Chłopaka? Mamy dla Ciebie więcej ciekawych artykułów:

podróże na papierze tekst o książkach podróżniczych na 2022 rok na zdjęciu książki Finlandia i o Szwecji trzymane przez dziewczynęPoznaj nasze książki podróżnicze, które rozbudzą chęć odkrywania.

Interesuje Cię proces powstawania książki? – wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

Zobacz najlepsze książki o ekologii, dzięki którym dowiesz się więcej o świecie wokół nas.