Aktualności
Klasyczny kryminał w nowym wydaniu – wznowienie „W cieniu prawa”
16.12.2020

Klasyczny kryminał w nowym wydaniu – wznowienie „W cieniu prawa”


Bestsellerowa powieść kryminalna Remigiusza Mroza podbiła czytelnicze serca wielbicieli książek już kilka lat temu. Nakład „W cieniu prawa” wyczerpał się, przyszedł więc czas na nowe wydanie tego klasycznego kryminału.

O czym jest „W cieniu prawa”?

Zabójstwo w austro-węgierskim dworku to dopiero początek…

Galicja, 1909 rok. Mimo złej opinii i niejasnej przeszłości Erik Landecki zostaje przyjęty na czyścibuta w austriackim dworku. Jest przekonany, że los się do niego uśmiechnął. Pierwszej nocy ginie jednak dziedzic rodu, a cień podejrzeń pada na Polaka. Szybko pojawiają się spreparowane dowody, a Erik staje się głównym podejrzanym.

Musi walczyć nie tylko o swoją wolność, lecz także o życie – w zaborze austriackim karą za morderstwo jest bowiem śmierć przez powieszenie.

Nie tylko kryminał

Silny wątek kryminalny stanowi wciągający trzon „W cieniu prawa”. W książce znajdziemy też wciągające wątki obyczajowe, elementy thrillera prawniczego oraz kryminału retro i powieści historycznej.

Zaskakujące zakończenie

Cała spisana w książce „W cieniu prawa” historia pełna jest niespodziewanych zwrotów akcji, emocjonujących wątków oraz wciągających intryg i tajemnic. Fani stylu autora znajdą w tym kryminale nie tylko inteligentne, charakterystyczne dla Remigiusza Mroza dialogi, ale i zakończenie. Powalające, jak to zwykle w książkach autora bywa.

Autor, którego czytają miliony Polaków.
Bohaterowie, których nie zapomnisz.
Historia, która cię porwie.