Aktualności
Książki świąteczne, które wprowadzą Cię w gwiazdkowy nastrój
02.11.2022

Książki świąteczne, które wprowadzą Cię w gwiazdkowy nastrój

Zapach cynamonu, goździków i choinki, rodzinna atmosfera oraz magia życzeń. Święta Bożego Narodzenia to jedna z najpiękniejszych chwil w roku, na którą czeka niemal każdy z nas. Książki świąteczne mogą nam dodatkowo uprzyjemnić te chwile oczekiwania i sprawić, że gwiazdkowy nastrój zagości w naszym domu wcześniej.

Dlatego jeśli szukasz pomysłu na świąteczny prezent, książki mogą być idealnym rozwiązaniem. Znajdziemy w nich nie tylko przepis na udane święta, ale również sposób na poszukiwanie miłości i wiarę w to, że cuda zdarzają się wtedy, gdy mamy otwarte serce.

Nastrojowe książki świąteczne w promocyjnej cenie w księgarni Wydaje nam się

Mimo że za oknem mamy dopiero listopad, to warto pomyśleć o książkach na święta już teraz. Dzięki temu bez pośpiechu uda się zgromadzić prezenty dla najbliższych. W okresie od 2.11 do 8.11 w księgarni Wydaje nam się przygotowaliśmy promocję do nawet 60% na książki świąteczne z wydawnictwa Czwarta Strona.

Jaką książkę świąteczną kupić?

Książki świąteczne idealnie komponują się z bożonarodzeniową atmosferą. Podkreślają ogromną wartość relacji z bliskimi i zachęcają do tego, aby w tym okresie skupić się na tym, co jest naprawdę ważne. Wspólne ubieranie choinki, gotowanie potraw wigilijnych czy przygotowywanie prezentów może stać się przecież niezapomnianym przeżyciem.

Dlatego w naszej księgarni wybraliśmy dla Ciebie powieści obyczajowe, które mogą być idealną propozycją na prezent.

Propozycje książek na święta, które warto mieć w swojej biblioteczce

 

Garść pierników, szczypta miłości” – to pozycja o poszukiwaniu miłości i własnej tożsamości. Niewinna zamiana obowiązków w pracy między główną bohaterką Hanią a jej przyjaciółką doprowadza do niespodziewanych zmian w ich życiu i odnalezieniu przepisu na szczęście.

 

 

 

 

 

Opowieść „Wieczór taki jak ten” – udowadnia, że cuda się zdarzają. Ta pachnąca cynamonem i goździkami świąteczna książka, przypomina nam, że nigdy nie wolno tracić nadziei, a miłość pojawia się wtedy, gdy najmniej się jej spodziewamy.

 

 

 

 

 

Czy tajemnice skrywane przez lata mogą mieć swój szczęśliwy finał? W książce „Bez ciebie nie ma świąt” ukazano, że w święta wszystko jest możliwe. Samotnie wychowująca ośmioletniego brata Maria odnawia znajomość z przeszłości. Nie wie jeszcze, że największe tajemnice posiadają najczęściej ci, których najbardziej kochamy.

 

Opowieści, które są inne niż wszystkie? Jakie książki na święta Cię zaskoczą?

 

Nie wszyscy bohaterowie naszych książek czekają na święta. Poznaj Zuzę, bohaterkę książki „Chcę, byś była w moim życiu”, która od kilku lat nie obchodzi Bożego Narodzenia. Co do tego doprowadziło w jej życiu? Czy nowo poznany mężczyzna jest tym, za kogo się podaje? Czy przeszłość da o sobie zapomnieć? Przewrotna i niezapomniana opowieść o tym, że święta mogą być okazją do zbudowania czegoś nowego w życiu.

 

 

 

Co najbardziej kojarzy nam ze świętami? Gotowanie? Zakupy? Sprzątanie? A może spotkania z rodziną? W książce „Święta do wynajęcia” pokazano, jak łatwo zagubić się w tym wszystkim i stracić z pola widzenia to, co naprawdę istotne. Poznaj ciepłą, pełną humoru historię o tym, że najważniejsi są ludzie, bliskość, miłość i nadzieja.

 

 

 

 

 

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera:

 

Kolejne inspiracje znajdziesz w naszych pozostałych artykułach:

 

Przybywa Ci książek w domu? Sprawdź artykuł, w którym dowiesz się, jak zrobić porządek na półce z książkami.

Zaproś dzieci do wspólnego czytania – przeczytaj, jakie książki wybrać dla dzieci.

Zobacz również 10 powodów, dla których książka papierowa może być lepsza niż e-book.