Aktualności
Moment i zaczynamy – Domowe Targi Książki: Zaczarowana biblioteka
08.11.2022

Moment i zaczynamy – Domowe Targi Książki: Zaczarowana biblioteka

Otwórz kalendarz, zobacz, co robisz w połowie miesiąca, a następnie pozbądź się wszystkich dotychczasowych planów. Dlaczego? Bo – uwaga, uwaga – kolejna edycja Domowych Targów Książki zbliża się wielkimi krokami. Tym razem przewodzić nam będzie motyw Zaczarowanej Biblioteki. Bajeczne rabaty, nieziemskie konkursy i przepełnione magią opowieści – sprawdź, co Cię czeka już od 14 listopada.

 

W poszukiwaniu skarbów, Przytulność, Zaczytana podróż – coś Ci to mówi? Tak, dobrze kojarzysz, to właśnie pod tymi hasłami minęły nam ubiegłe edycje Domowych Targów Książki. A jako że od naszych majowych rozmów trochę czasu już upłynęło – z przyjemnością zapowiadamy kolejną wspólną przygodę.

Tadam, tadam… Na wydarzenie Domowe Targi Książki: Zaczarowana Biblioteka zapraszamy od 14 do 21 listopada. Czego możesz się spodziewać? Rabatu, oczywiście.

Przez cały czas trwania wydarzenia wszystkie dostępne w naszej internetowej księgarni tytuły zamówisz w promocyjnej cenie. Oznacza to, że przez równy tydzień dowolną książkę (lub, nie oszukujmy się, książki), e-booki kupisz nawet 50% taniej. To jak – przygotowujesz już miejsce na regale?

Wyczaruj sobie książkę

Rozmawiajmy – o książkach (i nie tylko)

Chcemy, aby nasze wydarzenie było okazją do spotkań. Spotkań prowadzonych on-line, bo jak powszechnie wiadomo, mroźny listopad najlepiej spędza się w domowym zaciszu – w ciepłych skarpetach, pod kocem, z kubkiem rozgrzewającej herbaty. Głównym tematem naszych rozmów będą oczywiście książki: podyskutujemy o tym, co czytaliśmy, co przeczytać chcemy i co czytać będziemy.

Do naszych dywagacji dołączą autorki i autorzy, tłumaczki i tłumacze, znani i lubiani internetowi twórcy – czy to z Instagrama, czy z Facebooka, czy TikToka. Poszczególne spotkania odbędą się m.in.:

 • 14.11.2022 r. godz. 15:00 – spotkanie na TikToku Wydaje nam się
  pt.: MUST READ – książki, w które warto zaopatrzyć się na Domowych Targach Książki
 • 15.11.2022 r. godz. 18:00 – spotkanie na Facebooku Wydaje nam się
  pt.: Wegetarianizm nie tylko od kuchni i nie tylko od święta
 • 15.11.2022 r. godz. 19:00 – spotkanie na Instagramie Wydaje nam się
  pt.: Przemierz świąteczną Europę z Klaudią Muniak i Anną Chaber
 • 16.11.2022 r. godz. 19:00 – spotkanie na Instagramie Wydaje nam się
  pt.: Magia kobiecej siły – jak nieidealne, zabawne i prawdziwe bohaterki podbijają serca czytelników
 • 17.11.2022 r. godz. 14:00 – spotkanie na Facebooku Wydaje nam się
  pt.: Książki absolutnie magiczne – jakie tytuły muszą zagościć na Waszych biblioteczkach jeszcze w tym roku?
 • 17.11.2022 r. godz. 18:00 – spotkanie na TikToku Wydaje nam się
  pt.: Książkowe pogaduchy – jakie książki polecamy na prezenty?
 • 18.11.2022 r. godz. 18:00 – spotkanie na Instagramie Wydaje nam się
  pt.: Spotkaj się przy choince z Klaudią Bianek i Natalią Sońską
 • 19.11.2022 r. godz. 17:00 – spotkanie na Facebooku Wydaje nam się
  pt.: 5 czarodziejskich kroków jak zostać dobrym książkowym influencerem

Pełny harmonogram spotkań znajdziesz także na głównej stronie wydarzenia.

W listopadowe dyskusje włączymy się i my – zespół księgarni Wydaje nam się. Chętnie opowiemy, czym się zajmujemy na co dzień, wyjawimy, co najchętniej czytamy – i w jakich ilościach. Domowe Targi Książki będą także szansą na rozmowę z osobami tworzącymi Wydawnictwo Poznańskie. A nuż zdradzą datę premiery najnowszej książki Remigiusza Mroza?

Domowe Targi Książki: Zaczarowana Biblioteka – konkursy i niespodzianki

Czytasz? To pięknie! A gdyby tak… czytać jeszcze więcej? Domowe Targi Książki to idealna sposobność do tego, by domową biblioteczkę zaopatrzyć w nowe tytuły. Przygotowaliśmy również wyjątkowe pakiety książek – dostępne tylko podczas Domowych Targów Książki: Zaczarowana Biblioteka.  Kochasz kryminały? Ręce drżą Ci na myśl o nowym podróżniczym reportażu? W naszej księgarni nie lubimy się ograniczać. Dlatego, bez względu na to, czy Twoim ulubionym pisarzem jest Douglas Stuart, Łukasz Jach czy Adam Silvera – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

W naszej ofercie dostępne są powieści z:

 • Wydawnictwa Poznańskiego,
 • Czwartej Strony,
 • Czwartej Strony Kryminału,
 • We need YA,
 • Zygzaków.

A gdy na półce zamarzy Ci się trochę magii, to przypominamy – kupisz u nas m.in. „Kroniki Jaaru, „Akademię Mrocznych Zaklęć, „Buntowniczkę z pustyni.
I uwaga: do wszystkich zamówień złożonych między 14 a 21 listopada dodamy zakładki i gratisowe naklejki.

Chcesz wiedzieć więcej? O wszystkich atrakcjach, spotkaniach i konkursach powiadamiamy na bieżąco – śledź nas na: Facebooku, Instagramie i TikToku.

A jeśli informacje chcesz mieć podane jak na tacy, zapisz się do naszego newslettera i weź udział w facebookowych wydarzeniach.

 

 

Do zobaczenia (i usłyszenia)! 📚