Aktualności
Konkurs Recenzja WPunkt czeka na Ciebie!
22.05.2023

Konkurs Recenzja WPunkt czeka na Ciebie!

Niezależnie od tego, jakie masz doświadczenie w pisaniu recenzji, weź udział w konkursie – nagroda za Twoją kreatywność już czeka!

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę w magicznym świecie literatury i zdobądź wyjątkowe nagrody
w konkursie „Recenzja WPunkt”! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym recenzentem, czy też dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z pisaniem recenzji, ten konkurs jest dla Ciebie! Pozwól swojej kreatywności swobodnie płynąć i wyraź swoje unikalne spojrzenie na ulubione książki. To doskonała okazja, aby podzielić się swoimi refleksjami, przemyśleniami i emocjami związanych z lekturą oraz zdobyć nie tylko wiedzę, ale także inspirację i nagrody. Przeżyj niezapomnianą literacką podróż i pozwól swojej wyobraźni rozwinąć skrzydła w świecie literackiej przygody!

Konkurs Recenzja WPunkt

Otwórz książkowe drzwi do wygranej! Zgarnij voucher o wartości 100zł w konkursie Recenzja WPunkt!

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie! Jak wziąć w nim udział? To naprawdę proste! Po pierwsze, wybierz książki, które Cię interesują spośród tych dostępnych w naszej księgarni online, Wydaje nam się. Następnie zanurz się w ich fascynującym świecie literackim, odkrywając nowe historie i doznania. Kiedy już skończysz czytać, czas na kolejny krok: podziel się swoją opinią! Wyraź swoje myśli, refleksje i uczucia dotyczące przeczytanych książek. Twoje słowa są kluczem do sukcesu w naszym konkursie! Podkreśl, co najbardziej Cię poruszyło, co Cię zaskoczyło, a może coś, co chcesz podzielić się z innymi czytelnikami. Twoja opinia może przynieść Ci nagrodę! Nie czekaj dłużej i dołącz do naszej literackiej przygody już teraz!

Zapoznaj się z regulaminem konkursu Recenzja WPunkt.

Włącz się w literacką rewolucję! Zdobądź nagrodę w konkursie Recenzja WPunkt!

Twoja kreatywność jest bezcenna! Twoje recenzje to nie tylko zbiór słów! Twoje wyjątkowe spojrzenie na książki może zainspirować innych czytelników i otworzyć przed nimi drzwi do niezwykłych literackich przygód. To właśnie Twoja unikalna perspektywa sprawia, że opowieść nabiera życia, a słowa nabierają mocy, by poruszyć serca innych. Dzięki Tobie świat literatury staje się jeszcze bardziej barwny i pełen emocji. Niech Twoja kreatywność dalej płynie, inspirując innych do odkrywania magicznego świata książek!

Zrób pierwszy krok ku nagrodzie! Weź udział w konkursie Recenzja WPunkt i podziel się swoją kreatywnością na temat ulubionych książek!

Nie zwlekaj dłużej! Weź udział w konkursie Recenzja WPunkt i wykorzystaj swoją kreatywność, aby podzielić się swoimi refleksjami na temat książek, które zainspirowały Cię i wciągnęły w swoje historie. Pokaż, jak Twoje unikalne spojrzenie może zainspirować innych czytelników / inne czytelniczki do sięgnięcia po te same tytuły. Zdobądź voucher o wartości 100zł, który umożliwi Ci dalszą podróż przez literackie krajobrazy. Czekamy na Twoje zgłoszenia!

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział
w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera: