Aktualności
Odkryj magię literatury i zdobądź wyjątkowe nagrody – Konkurs Recenzja WPunkt czeka na Ciebie!
22.05.2023

Odkryj magię literatury i zdobądź wyjątkowe nagrody – Konkurs Recenzja WPunkt czeka na Ciebie!

Niezależnie od tego, jakie masz doświadczenie w pisaniu recenzji, weź udział w konkursie – nagroda za Twoją kreatywność już czeka!

Przygotuj się na niesamowitą przygodę w świecie literatury i zdobądź wyjątkowe nagrody w konkursie Recenzja WPunkt! Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym recenzentem / doświadczoną recenzentką, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w pisaniu recenzji, ten konkurs jest dla Ciebie! Daj upust kreatywności i wyraź swoje unikalne spojrzenie na ulubione książki.

Otwórz książkowe drzwi do wygranej! Zgarnij voucher o wartości 100zł w konkursie Recenzja WPunkt!

Jak wziąć udział w konkursie? To proste! Przeczytaj wybrane przez siebie książki, dostępne w naszej księgarni Wydaje nam się. Odkryj swoje ulubione tytuły, które poruszyły Twoje emocje i wciągnęły Cię w magiczny świat literatury. Następnie podziel się swoją opinią, perspektywą i wyraź swoje refleksje na temat tych niezwykłych podróży literackich. Twoje słowa są kluczem do wygranej!

Zapoznaj się z regulaminem konkursu Recenzja WPunkt.

Włącz się w literacką rewolucję! Zdobądź nagrodę w konkursie Recenzja WPunkt!

Twoja kreatywność jest bezcenna! Twoje recenzje mogą zainspirować innych czytelników / inne czytelniczki i otworzyć drzwi do nowych przygód literackich. Pamiętaj, że to nie tylko nagroda za słowa, ale za Twoją unikalną perspektywę, która potrafi ożywić opowieść i poruszyć serca czytelników.

Zrób pierwszy krok ku nagrodzie! Weź udział w konkursie Recenzja WPunkt i podziel się swoją kreatywnością na temat ulubionych książek!

Nie zwlekaj dłużej! Weź udział w konkursie Recenzja WPunkt i wykorzystaj swoją kreatywność, aby podzielić się swoimi refleksjami na temat książek, które zainspirowały Cię i wciągnęły w swoje historie. Pokaż, jak Twoje unikalne spojrzenie może zainspirować innych czytelników / inne czytelniczki do sięgnięcia po te same tytuły. Zdobądź voucher o wartości 100zł, który umożliwi Ci dalszą podróż przez literackie krajobrazy. Czekamy na Twoje zgłoszenia!

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera: