Aktualności
Plebiscyt najpiękniejszych okładek księgarni Wydaje nam się
08.10.2020

Plebiscyt najpiękniejszych okładek księgarni Wydaje nam się

Rozpoczynamy Domowe Targi Książki w edycji jesiennej, które słyną z rozmów o wszelkich sprawach związanych z książkami. Codzienne spotkania na żywo z autorami i wydawcami, atrakcje, konkursy i ogromne promocje, to dewiza Domowych Targów Książki.

My z tej okazji organizujemy Plebiscyt najpiękniejszych okładek księgarni Wydaje nam się. Nie wybieramy ich ze względu na sympatie do konkretnego wydawnictwa lub autora, lecz na podstawie bestsellerów 2020 roku wszystkich marek wydawniczych znajdujących się w naszej internetowej księgarni.

W plebiscycie bierze udział 16 książek, czyli po 4 z każdej marki: Wydawnictwa Poznańskiego, Czwartej Strony, Czwartej Strony Kryminału oraz We need YA. Podczas głosowania na najpiękniejsze okładki księgarni, wybieracie po 1 książce z każdego wydawnictwa. Głosowanie rozpoczyna się 8 października o godzinie 10:00, a kończy się 11 października o godzinie 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone na instagramowym story Wydaje nam się oraz na stronie www.wydajenamsie.pl.

Dlaczego warto wziąć udział w plebiscycie? Mówi się „Nie oceniaj książki po okładce”, jednak sami łapiemy się na tym, że sięgamy po książki z piękniejszymi okładkami. Nad projektem okładki pracuje sztab osób, które wkładają ogrom pracy nad najmniejszymi detalami i uszlachetnieniami okładek, tak aby były one szczególnie wyjątkowe. Dlatego pomóżcie nam wybrać te najpiękniejsze ze wszystkich pięknych okładek znajdujących sięw ofercie księgarni Wydaje nam się.