Aktualności
Premierowy
23.03.2021

Premierowy "Afekt" podbija serca czytelników!

Dzisiaj swoją premierę ma wyczekiwany przez wszystkich fanów Joanny Chyłki „Afekt„, autorstwa Remigiusza Mroza. Wielu z Was zdążyło już swój tom zakupić przedpremierowo i przeczytać go nieprzerwanie, zarywając przy tym dnie i noce- my książkoholicy już tak mamy, wybaczcie nam!

O czym jest „Afekt”?

W nowej kancelarii prawnej Joannie Chyłce zostaje przydzielona sprawa będąca jej zawodowym koszmarem: ma bronić pedofila. Sytuację komplikuje fakt, że oskarżonym jest brat jednego z najważniejszych polityków w Polsce – kandydata na prezydenta, który przed wyborami przoduje w sondażach. Sprawa skupia na sobie uwagę wszystkich mediów, gdyż jej finał przesądzi nie tylko o losie oskarżonego, ale najprawdopodobniej także o wyniku wyborów.

Życie zawodowe Chyłki komplikuje się coraz bardziej, ale to nie koniec problemów. Prawdziwe zaczną się, kiedy w życiu Kordiana pojawi się pewna dziewczyna z jego przeszłości…

Seria o Chyłce

Seria thrillerów prawniczych Remigiusza Mroza cieszy się niesłabnącą popularnością wśród czytelników, którzy niecierpliwie wyczekują kolejnych tomów o sądowych i prywatnych losach Joanny Chyłki i Kordiana Oryńskiego. Cykl o manipulacjach, intrygach oraz bezwzględnym, ale i fascynującym prawniczym świecie podbił już niejedno czytelnicze serce.

Do tej pory w cyklu ukazało się 12 książek: „Kasacja”, „Zaginięcie”, „Rewizja”, „Immunitet”, „Inwigilacja”, „Oskarżenie”, „Testament”, „Kontratyp”, „Umorzenie”, „Wyrok”, „Ekstradycja”, „Precedens”.

 

 

 

Mamy dla Was prezent

Dla wszystkich fanów serii z Joanną Chyłką, przygotowaliśmy mały prezent w postaci rabatu -40% na wszystkie papierowe i elektroniczne tomy. Zaraźcie miłością do Chyłki i Zordona innych niedowiarków oraz podarujcie im książkę, będą Wam dziękować do końca życia, przysięgamy.

Kod: CHYLKA40

Kod obejmuje wyłącznie wszystkie książki serii i jest ważny do 31.03.2021 r.

 

A może by tak zasnąć z Chyłką?

Nic trudnego! W naszej księgarni zostały ostatnie sztuki poduszki, która otuli Was do snu i obroni przed najgorszym wyrokiem sądu. Poduszka z Chyłką w cenie 25 zł czeka na wspólne zaczytane noce.