Aktualności
Tydzień z autorami i inne promocje w księgarni Wydaje nam się
09.07.2020

Tydzień z autorami i inne promocje w księgarni Wydaje nam się

Jest tylu wspaniałych autorów i tyle niezwykłych książek. Które wybrać? W te wakacje postanowiliśmy pomóc i wyróżniliśmy dla Was autorów wartych przeczytania. W tym tygodniu polecamy Alice Broadway, Stasię Budzisz, Joannę Dulewicz, Agatę Przybyłek i Sarah Moss. Powieści obyczajowe, kryminalne, literatura piękna i młodzieżowa – każdy znajdzie tu coś dla siebie i to w specjalnej cenie.

 

Tydzień z autorami – Broadway, Budzisz i Dulewicz

W ramach naszego Tygodnia z autorami trwa promocja -40% na książki Alice Broadway, Stasi Budzisz i Joanny Dulewicz. Seria „Księga skór” budzi w Was ogromne zainteresowanie i stała się naszym bestsellerem. Każda sroka okładkowa pokocha te błyszczące książki, a niezwykły świat i historie wytatuowane na skóra wprawią w zachwyt. Rewelacja!

Fanom kryminału polecamy powieści debiutantki Joanny Dulewicz. „Zakłamani” to historia o serii morderstw, korupcji i handlu żywym towarem – wszystko zaplątane w sieć kłamstw. Warto nadrobić lekturę, zwłaszcza, że niedługo pojawi się kontynuacja powieści.

Na koniec coś dla miłośników faktów i podróży. Stasia Budzisz zachwyciła nas swoim reportażem „Pokazucha. Na gruzińskich zasadach”– efektem dekady badań i rozmów przeprowadzonych z mieszkańcami Gruzji. Jeżeli nie przekonaliśmy Was do poznania zupełnie „innej” Gruzji, koniecznie zobaczcie wywiad z autorką Stasią Budzisz na naszym kanale Wydaje nam się.

Promocja na książki trwa do 12.07.2020 r.

Świętujemy z Agatą Przybyłek!

Z okazji piątej rocznicy debitu pisarskiego Agaty Przybyłek wszystkie książki tej autorki znajdziecie w cenie 20 zł za egzemplarz. Agata Przybyłek pisze głównie powieści obyczajowe i komedie romantyczne. To właśnie jej humorystyczne serie podbiły serca polskich czytelniczek. Nasza promocja obejmuje ukochaną przez Was „serię z domkami”, wznowienie bestsellerów „Jeszcze raz” i „Bez ciebie”, przepięknie wydaną serię „Miłość i inne szaleństwa” i wiele innych wspaniałych tytułów. Każda książka Agaty Przybyłek będzie świetnym towarzyszem podczas tego lata.

 

„Mur duchów” – nowa książka Sarah Moss

Już jest! Najnowsza książka Sarah Moss „Mur duchów” jest już dostępna w sprzedaży w naszej księgarni. Autorka powraca do tematu rodzicielstwa i odkrywa jego mroczną stronę i niesłabnącą siłę patriarchatu. Ta opowieść jest niesamowita. Jednocześnie niepokoi i porusza. Tylko teraz przy zakupie „Muru duchów” pozostałe dwie książki autorki, „Nocne czuwanie” i „Między falami”, można kupić 50% taniej.

Jeżeli lubicie zestawy i gadżety książkowe, to mamy dla was również limitowany pakiet z książką „Mur duchów”. W cenie książki 36,90 zł możecie otrzymać kubek, drewniane podkładki i kartki pocztowe z motywami wszystkich książek Sarah Moss. Liczba pakietów jest ograniczona, więc decydujcie się szybko.

Bestsellery

28,14 zł 46,90 zł

69,00 zł

27,45 zł 54,90 zł

25,80 zł 46,90 zł

34,95 zł 69,90 zł

29,94 zł 49,90 zł