Aktualności
Tydzień z autorami i inne promocje w księgarni Wydaje nam się
09.07.2020

Tydzień z autorami i inne promocje w księgarni Wydaje nam się

Jest tylu wspaniałych autorów i tyle niezwykłych książek. Które wybrać? W te wakacje postanowiliśmy pomóc i wyróżniliśmy dla Was autorów wartych przeczytania. W tym tygodniu polecamy Alice Broadway, Stasię Budzisz, Joannę Dulewicz, Agatę Przybyłek i Sarah Moss. Powieści obyczajowe, kryminalne, literatura piękna i młodzieżowa – każdy znajdzie tu coś dla siebie i to w specjalnej cenie.

 

Tydzień z autorami – Broadway, Budzisz i Dulewicz

W ramach naszego Tygodnia z autorami trwa promocja -40% na książki Alice Broadway, Stasi Budzisz i Joanny Dulewicz. Seria „Księga skór” budzi w Was ogromne zainteresowanie i stała się naszym bestsellerem. Każda sroka okładkowa pokocha te błyszczące książki, a niezwykły świat i historie wytatuowane na skóra wprawią w zachwyt. Rewelacja!

Fanom kryminału polecamy powieści debiutantki Joanny Dulewicz. „Zakłamani” to historia o serii morderstw, korupcji i handlu żywym towarem – wszystko zaplątane w sieć kłamstw. Warto nadrobić lekturę, zwłaszcza, że niedługo pojawi się kontynuacja powieści.

Na koniec coś dla miłośników faktów i podróży. Stasia Budzisz zachwyciła nas swoim reportażem „Pokazucha. Na gruzińskich zasadach”– efektem dekady badań i rozmów przeprowadzonych z mieszkańcami Gruzji. Jeżeli nie przekonaliśmy Was do poznania zupełnie „innej” Gruzji, koniecznie zobaczcie wywiad z autorką Stasią Budzisz na naszym kanale Wydaje nam się.

Promocja na książki trwa do 12.07.2020 r.

Świętujemy z Agatą Przybyłek!

Z okazji piątej rocznicy debitu pisarskiego Agaty Przybyłek wszystkie książki tej autorki znajdziecie w cenie 20 zł za egzemplarz. Agata Przybyłek pisze głównie powieści obyczajowe i komedie romantyczne. To właśnie jej humorystyczne serie podbiły serca polskich czytelniczek. Nasza promocja obejmuje ukochaną przez Was „serię z domkami”, wznowienie bestsellerów „Jeszcze raz” i „Bez ciebie”, przepięknie wydaną serię „Miłość i inne szaleństwa” i wiele innych wspaniałych tytułów. Każda książka Agaty Przybyłek będzie świetnym towarzyszem podczas tego lata.

 

„Mur duchów” – nowa książka Sarah Moss

Już jest! Najnowsza książka Sarah Moss „Mur duchów” jest już dostępna w sprzedaży w naszej księgarni. Autorka powraca do tematu rodzicielstwa i odkrywa jego mroczną stronę i niesłabnącą siłę patriarchatu. Ta opowieść jest niesamowita. Jednocześnie niepokoi i porusza. Tylko teraz przy zakupie „Muru duchów” pozostałe dwie książki autorki, „Nocne czuwanie” i „Między falami”, można kupić 50% taniej.

Jeżeli lubicie zestawy i gadżety książkowe, to mamy dla was również limitowany pakiet z książką „Mur duchów”. W cenie książki 36,90 zł możecie otrzymać kubek, drewniane podkładki i kartki pocztowe z motywami wszystkich książek Sarah Moss. Liczba pakietów jest ograniczona, więc decydujcie się szybko.