Aktualności
Tygodniowy przegląd promocji 13–19.07
16.07.2020

Tygodniowy przegląd promocji 13–19.07

Jak to się stało, że mamy już trzeci tydzień wakacji? Ten czas nam bardzo szybko mija… W najbliższych dniach mamy dla Was kilka atrakcyjnych promocji – jest z czego wybierać! Kolejny Tydzień z Autorami, nowe amerykańskie odkrycia, baśniowy preorder „Zaczytana i bestia”, kryminalne i skandynawskie gadżety, miodowe zestawy – wszystko w promocyjnych cenach. Mamy nadzieję, że znajdziecie dla siebie lekturę tego lata i wrócicie po więcej, bo to jeszcze nie koniec!

Tydzień z Autorami – polecane książki 40% taniej

Nadal poszukujecie tej jedynej książki na wakacje? Przygotowaliśmy dla Was promocję -40% na pozycje naszych autorów, czyli Pauliny Hendel, Gabe’a Habash’a i Hanny Greń.

Żniwiarz Pauliny Hendel, to bestsellerowa seria fantastycznych przygód Magdy, która w wolnych chwilach od codziennego życia zmaga się z tropieniem upiorów ze słowiańskich wierzeń. Przenieście się z nami po raz ostatni w ten tajemniczy świat demonów, a jeśli nie znacie go jeszcze, to właśnie nadszedł odpowiedni moment, aby zaopatrzyć się we wszystkie tomy serii.

Gabe Habash to autor „Nazywam się Stephen Florida” – książki, którą pochłonął cały świat. Historia Floridy jest pełna pasji, uporu, walki o cel, a także samotności i obsesji, aby zostawić po sobie jakiś ślad na tym świecie. Niesamowicie fascynująca, mamy nadzieję, że pochłonie Was tak mocno jak nas.

Hanna Greń to polska autorka, u której nie znajdziecie niezgodnych faktów z prowadzeniem prawdziwego śledztwa, a dlaczego? Ponieważ jej prywatnym konsultantem w sprawach kryminalnych dochodzeń i praw jest jej mąż – były policjant. Jeżeli nie czytaliście jeszcze Więzów krwi, koniecznie musicie nadrobić.

 

Odkryj Amerykę, czyli -50% na książki o historii Ameryki

Czy prawdziwy Dziki Zachód jest tak przebojowy, jak pokazywano nam w kultowych westernach? Jak wyglądał ten kraj przed powstaniem wyidealizowanego określenia „amerykański sen”? Możecie przekonać się sami i sprawdzić nasze odkrycia. Do końca lipca trwa promocja -50% na wszystkie książki opisujące historię Ameryki.

Każda z tych książek prezentuje podróż w innym tego słowa znaczeniu, są one pełne odwagi, ale i strachu, trudu i niepewności. W naszym historycznym zbiorze oferujemy:

Preorder „Zaczytana i bestia” z gadżetami gratis

W tym tygodniu w naszym sklepie pojawił się preorder „Zaczytana i bestia”, który oprócz książki zawiera notes, zakładkę od Tojko, zestaw naklejek i miniplakat. Zestaw na miarę prawdziwego książkoholika. „Zaczytana i bestia” opowiada o skomplikowanych drogach bohaterów, które krzyżują się w tym samym momencie zupełnym przypadkiem. Czy zaiskrzy między tymi dwoma przeciwieństwami? Prosimy o cierpliwość, nasza limitowana seria zostanie do Was wysłana po 30 lipca.

„Osiedle RZNiW”, czyli Remigiusz Mróz inny niż dotychczas

„Osiedle RZNiW” to kraina hip-hopu, biedy i tajemniczego zaginięcia dziewczyny. Tylko dlaczego Deso otrzymał od niej esemesa w środku nocy? Jeśli chcecie poznać książkę Mroza w zupełnie innym stylu, to ta jest właśnie dla Was. Z okazji premiery do 19 lipca dostępna w cenie promocyjnej 23,90 zł.

Dla wszystkich fanów, którzy tak jak my nie potrafią wyjść ze świata książek, oferujemy nowe gadżety. „Osiedle RZNiW” zaopatrzy was w czapki i koszulki ze świata opolskiego blokowiska.

Seria skandynawska z nowymi gadżetami

Kultowa seria skandynawska nie zostawiła sobie równych i oferuje Wam notesy inspirowane wybranymi dziełami i ich przepięknymi okładkami. Notesy zostały wykonane z ekologicznego papieru i posiadają 150 stron, zadrukowanych w linie. Dostępne w zestawie lub oddzielnie. Masz już swoją kolekcję?

Sarah Moss i jej książki 50% taniej

Nasza lipcowa nowość, czyli „Mur duchów” jest już w sprzedaży. Sarah Moss powraca do tematu rodzicielstwa, odkrywając jego mroczną stronę oraz wciąż niesłabnącą siłę patriarchatu. Bezradność ofiar miesza się z ich niewypowiedzianym pragnieniem buntu. A pytanie o sprawiedliwość rozbrzmiewa na równi z uznaniem dla literackiego talentu Moss.

Przy zakupie książki wraz z dwoma pozostałymi dziełami autorki, „Nocne czuwanie” i „Między falami”, otrzymacie rabat 50% na każdą z nich.

 

„Popołudnia na Miodowej 2” z zakładką gratis

Z okazji premiery „Popołudnia na Miodowej 2” Joanny Szarańskiej (15 lipca) przygotowaliśmy dla Was specjalny zestaw książki z przepiękną zakładką, inspirowany kwiatową okładką. Książka jest kontynuacją perypetii mieszkańców ulicy Miodowej, które na pewno uprzyjemnią Wam tegoroczne lato i wolne weekendy.