Aktualności
Wszystkie e-booki 50% taniej - sprawdź inne majówkowe promocje
30.04.2020

Wszystkie e-booki 50% taniej - sprawdź inne majówkowe promocje

Możliwe, że mieliście zupełnie inne plany na tegoroczną majówkę. Warto jednak zadbać o siebie i spędzić kilka dni wolnego jak najlepiej! Spacery w bezpiecznej odległości, może wyjazd do pobliskiego lasu, krótka wycieczka rowerowa, upieczenie ciasteczek, gry planszowe? My polecamy niezawodny sposób na odpoczynek – weekend z nową książką. Jeżeli szukacie ciekawych propozycji, zapraszamy do naszej księgarni.

Wszystkie e-booki 50% taniej

W dn. 30.04.-03.05. wszystkie e-ebooki w księgarni Wydaje nam się mają obniżoną cenę aż o 50%! Możecie wybrać nowe tytuły spośród kryminałów, literatury pięknej, literatury obyczajowej, YA, reportaży czy książek historycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie. E-booki mają też te zaletę, że zamówione i opłacone wpadają od razu na Waszą skrzynkę mailwą (wersja epub i mobi). Więc jeżeli szukacie czegoś nowego do przeczytania w majowy weekend, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

https://wydajenamsie.pl/ksiazki/

Coś dla fanów kryminałów – 2 książki za 40 zł

Jeżeli lubicie książki kryminalne i szukacie nowych wrażeń, polecamy serię Hanny Greń i nowość „Więzy krwi”. Z okazji premiery obniżyliśmy ceny książek „Więzy krwi” oraz „Wioska kłamców”. Dodatkowo jeżeli nie macie jeszcze żadnego z tych kryminałów, możecie kupić je w zestawie. Dwie książki w cenie 40 zł. Zainteresowani? Promocja ważna do 03.05.2020 r.

Zestaw znajdziecie przy książkach:

„Więzy krwi” https://wydajenamsie.pl/produkt/wiezy-krwi/

Wioska kłamców” https://wydajenamsie.pl/produkt/wioska-klamcow/

Skandynawski Pakiet – 7 książek za 154 zł

Jeżeli tak jak my kochacie literaturę skandynawską, mamy dla Was wspaniałą nowinę. Od dziś możecie nabyć 7 tomów naszej kultowej serii skandynawskiej w promocyjnej cenie.

Link do pakietu znajdziecie na każdej stronie książki serii.

W pakiecie znajdziecie 7 książek: Niewidzialnych i „Białe morze Roya Jacobsena (w przekładzie Iwony Zimnickiej), Współczesną rodzinę Helgi Flatland (w przekładzie Karoliny Drozdowskiej), Pożegnanie z Afryką Karen Blixen (w przekładzie Józefa Giebułtowicza i Jadwigi Piątkowskiej), Początki” Carla Frodego Tillera (w przekładzie Katarzyny Tunkiel), Życie Sus Jonasa T. Bengtssona (w przekładzie Iwony Zimnickiej) oraz naszą islandzką nowość – Bliznę Auður Avy Ólafsdóttir (w przekładzie Jacka Godka).