Aktualności
Czytelniczy fenomen jeszcze taniej – promocja na wszystkie książki cyklu z Chyłką
28.09.2022

Czytelniczy fenomen jeszcze taniej – promocja na wszystkie książki cyklu z Chyłką

Książki z serii z Chyłką to pełen zaskakujących zwrotów akcji i wyrazistych postaci cykl thrillerów prawniczych, napisany przez mistrza polskiego kryminału – Remigiusza Mroza.

Pierwszy tom tej serii ukazał się w 2015 roku i był ogromnym zaskoczeniem na rynku wydawniczym. „Kasacja” praktycznie z miejsca stała się jedną z najpopularniejszych książek w Polsce, dzięki czemu zdobyła Nagrodę Czytelników Wielkiego Kalibru.

Wyjątkowa promocja z okazji premiery nowej książki z Chyłką

Poznaj fascynujący świat pełen intryg, manipulacji, moralnych wyborów i napięć, który Remigiusz Mróz wykreował w „Werdykcie” – najnowszej książce w serii z Chyłką. Tym razem Joanna Chyłka i Kordian Oryński biorą udział w jednym z najgłośniejszych procesów ostatnich lat, w którym podejmują się obrony kobiety oskarżonej o zabójstwo niemowlaka. Oskarżona nie przyznaje się do winy, twierdząc, że nie pamięta, co się wydarzyło z jej synem. Rusza medialna nagonka, walka z czasem i wpływami w kancelarii.

Z okazji premiery nowej książki Remigiusza Mroza pt. „Werdykt” w okresie od 28 września do 11 października wybrane pozycje serii z Chyłką będą dostępne w rabacie wynoszącym 55%.

Jest to zatem idealny sposób, aby rozpocząć swoją przygodę z działającymi w niekonwencjonalny sposób prawnikami lub uzupełnić swoją kolekcję.

Co więcej, najnowszą książkę w serii – „Werdykt” – kupisz w czasie promocji aż o 45% taniej.

O czym opowiadają książki z serii z Chyłką?

Ta jedna z najbardziej popularnych serii książek opowiada o bezkompromisowej prawniczce Joannie Chyłce, która podejmuje się najtrudniejszych i często niemożliwych do wygrania spraw. Wraz z aplikantem Kordianem Oryńskim rozwiązuje niesamowite zagadki kryminalne, które znacznie przekraczają świat sal sądowych.

Znajdziemy tutaj elementy thrillera prawniczego, powieści sensacyjnej i kryminalnej. Akcja pędzi w niesamowitym tempie, zaskakuje i pozostaje w pamięci na długo. Siłą książek serii z Chyłką jest ich ogromna autentyczność, a także niezrównany dynamiczny styl autora. Książki czyta się z zapartym tchem, jesteśmy zaskakiwani realistycznymi wątkami kryminalnymi, poznajemy meandry spraw sądowych, doświadczymy również ogromnych emocji i psychologicznych rozterek bohaterów.

Ekranizacja książek Remigiusza Mroza

Seria z Chyłką została doceniona przez dziesiątki tysięcy fanów w całej Polsce i w 2018 roku doczekała się ekranizacji. Książki Remigiusza Mroza cechuje bardzo wyrazisty styl i filmowa akcja, dzięki czemu są świetnym materiałem do adaptacji. Nie inaczej jest w tym wypadku.

Aktualnie powstało pięć sezonów, które są bezpośrednimi ekranizacjami takich książek jak: „Zaginięcie”, „Kasacja”, „Rewizja”, „Inwigilacja” i „Oskarżenie”. Serial Chyłka cieszy się ogromną popularnością. Fani Remigiusza Mroza doceniają go za klimat i niezwykle dopracowany scenariusz.

Ile książek zawiera seria z Chyłką?

Remigiusz Mróz jest autorem niezwykle konsekwentnym i płodnym. W bardzo krótkich odstępach czasowych dostarcza czytelnikom kilka pozycji książkowych. Do tej pory powstało 16 tomów serii z Chyłką. Jeśli jednak zastanawiasz się, od której książki zacząć lub w jakiej kolejności je czytać, koniecznie zobacz ten artykuł. Znajomość całego cyklu pozwala wyłowić wiele niespodzianek i zachować pewną ciągłość zdarzeń. W przypadku tej serii każda z książek zaskakuje, wciąga i pozostaje na długo w pamięci.

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera:

 

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę o Chyłce, przeczytaj nasze pozostałe artykuły:

Jak czytać Chyłkę? Poradnik dla początkujących.

Przeczytaj, co Remigiusz Mróz sądzi o Joannie Chyłce i serialu na podstawie jego książki.

Na czym polega czytelniczy fenomen Chyłki?