Aktualności
Domowe Targi Książki CZAS START!
07.05.2024

Domowe Targi Książki CZAS START!

To już dzisiaj! Zaczynamy Książkowe Gwiazdozbiory! Tak w tym roku nazwaliśmy Domowe Targi Książki! Już nie mogliśmy doczekać się tego dnia! Czas wyczyścić miejsce na regałach, zorganizować półki i zaktualizować listy lektur, które chcecie zdobyć. Przygotujcie się na emocjonujące konkursy, wyjątkowe oferty promocyjne i spotkania z pisarzami. Zachęcamy do odkrycia, co tym razem specjalnie dla Was przygotowaliśmy!

Domowe Targi Książki

Książki za pół darmo?! Tylko na Domowych Targach Książki!

Majówka minęła, a z nią nadrobiliśmy czytelnicze zaległości. Teraz nadszedł czas na nowości, oczywiście w atrakcyjnych cenach promocyjnych. W ramach Domowych Targów Książki ogłaszamy wielką wyprzedaż – wszystkie książki i e-booki obniżamy o 50%. 

Co warto przeczytać? W naszej internetowej księgarni znajdziesz różnorodne propozycje:

Od debiutów, przez klasyki, po książki godne uwagi – to nasza specjalność. Jednak oferta Domowych Targów Książki nie ogranicza się wyłącznie do promocji na książki. Aby jeszcze bardziej umilić Wasze czytanie, do każdego zamówienia złożonego podczas trwania wydarzenia dołączymy prezent.

Spotkania i spotkanka!

W nadchodzących dniach zorganizujemy serię dyskusji online. Będziemy rozmawiać o książkach, które już przeczytaliśmy, jak i o tych, które planujemy przeczytać.

Zapisane w gwiazdach Tiktok WeneedYA
Wyprawa w kosmos! Poznaj nasze książki

Czy pisarska kariera może być zapisana w gwiazdach? Domowe Targi Książki Live o Aminie al-Sirafi

Obserwujcie nasze profile, żeby niczego nie przegapić!

To jak – z kim się widzimy? 😊 Jako że nasze wydarzenie organizujemy w pełni onlineśledźcie nasze media społecznościowe. To właśnie tam na bieżąco dzielimy się z Wami wszystkimi. Oficjalnie zaczynamy dziewiątą edycją Domowych Targów Książki!

O szczegółach wydarzenia będziemy informować na bieżąco –  na InstagramieTikToku i Facebooku. Dlatego zaobserwuj nas tam!

 

Zapoznaj się z naszymi innymi artykułami:
Domowe Targi Książki 2024
Agata Romaniuk – autorka wielu talentów
Czytelnia Wydaje nam się – klub książki online
Idealne książki na wiosnę
Twórczość Remigiusza Mroza