Aktualności
Drugie urodziny księgarni Wydaje nam się
20.02.2022

Drugie urodziny księgarni Wydaje nam się

20.02.2022 mamy nasze gorąco wyczekiwane i niecierpliwie wypatrywane drugie urodziny. Nasza książkowa rodzina ma jeszcze jedną okazję do świętowania. 22.02.2022 pierwsze urodziny obchodzą Zygzaki, nasze ukochane wydawnictwo książek dziecięcych. A że radością lubimy się dzielić, do celebracji tej ważnej daty zapraszamy i Ciebie. Łączymy siły i wspólnie świętujemy w dn. 22-23.02.2022.  Zobacz, jakie atrakcje dla czytelników i dla nas samych przygotowaliśmy z tej miłej okazji.

Happy birthday to us

Drugi rok naszej działalności to kolejne 365 dni, podczas których z całych sił staraliśmy się, i nieustannie staramy, zarażać miłością do książek. Zgodnie z naszą myślą przewodnią: Czytasz? To pięknie! organizowaliśmy więc promocyjne kiermasze i spotkania z autorami, planowaliśmy różnego rodzaju wydarzenia, w tym m.in. Domowe Targi Książki oraz Festiwal Zygzaków. Cel, który nam przyświecał (i przyświeca), jest prosty: najzwyczajniej w świecie i zupełnie po prostu chcieliśmy być bliżej Was. Was, tzn. czytelników – tych, którzy powieści kochają, i tych, którzy chętnie o nich dyskutują. Bo w końcu, czy jest coś lepszego niż rozmowa z kimś, kto dzieli z nami miłość do tej samej książki?

Urodzinowe prezenty

Nie ma urodzin bez prezentów, a w tym wypadku: nie ma urodzin bez książek. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy więc przyjemną – dla serca, regału i portfela – niespodziankę, czyli… dwudniową wyprzedaż. W notatniku zapiszcie więc następującą informację: 22 i 23 lutego wszystkie książki i e-booki dostaniecie w promocyjnej cenie. Promocyjna cena oznacza tu zniżkę aż o 50% – stwórzcie zatem własną listę życzeń i przygotujcie się na dwa dni zakupowego, a następnie wiele dni czytelniczego szaleństwa.

Brzmi dobrze? To jeszcze nie koniec urodzinowych radości. W ramach świętowania zorganizowaliśmy dla Was również konkurs, który potrwa od 22 do 28 lutego. Choć na tę chwilę nie możemy Wam zdradzić jego tematu (lubimy zaskakiwać, sami rozumiecie), chętnie wyjawimy, że przewidywaną nagrodą są bony do księgarni. Jeden z nich będzie można wygrać na Facebooku, drugi – na Instagramie. Nie wspomnieliśmy dotąd jeszcze o najważniejszym – wartość bonu do księgarni wynosi 200 zł. Jak szybko policzyliśmy, 200 zł to całkiem spora liczba książek, więc… stay tuned. 😉

zdjęcie dziewczyny przytulającej książki, na jej ramieniu siedzi wtulony narysowany uroczy leniwiecWspólne świętowanie i spotkania

Urodziny, jak sami dobrze wiecie, najlepiej spędza się w gronie najbliższych. Z tego powodu we wtorek, 22 lutego, organizujemy live’a Q&A – oczywiście czujcie się zaproszeni. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o 12.00 na Instagramie. Porozmawiamy o: powieściach, które nas zachwyciły, książkach, na które czekamy, i wszystkim tym, co z czytelniczymi nawykami związane. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, do dyskusji włączą się także zaproszeni goście z wydawnictwa Zygzaki. 23 lutego o godz. 18:00 zapraszamy na live z nową członkinią zespołu księgarni Wydaje nam się – Martą, którą możecie kojarzyć z youtubowego kanału  @dogoryksiazkami. Czekamy na Was również na Instagramie – do miłego zobaczenia!

Tak jak obiecaliśmy, przed nami i Wami spora ilość rozrywki. Jeśli więc zaczęliście się już zastanawiać, po które książki warto sięgnąć w czasie promocji, polecamy zajrzeć do następujących artykułów: