Aktualności
wyMYŚLamy świat - trwa festiwal dla dzieci
01.10.2021

wyMYŚLamy świat - trwa festiwal dla dzieci

Nadszedł czas na wyMYŚLanie świata! Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Festiwalu Zygzaków skierowanego do wszystkich osób interesujących się literaturę dziecięcą. Start: dzisiaj, czyli 1 października 2021 roku.

Czym jest festiwal Zygzaków? To przede wszystkim dzień dobrej zabawy. Razem z wydawnictwem Zygzaki i gośćmi odkrywamy świat książek, które potrafią wciągnąć nie tylko najmłodszych czytelników. Więcej o idei pierwszej edycji Festiwalu wyMYŚLamy świat przeczytacie w naszym artykule, ale dzisiaj polecamy rozgościć się w Zygzakowym świecie i korzystać z atrakcji, które przygotowali.

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w spotkaniu autorskim z Miguelem Tanco, twórcą obrazkowej książki „Możesz na mnie liczyć”, opowiadającej o odkrywaniu pasji oraz o matematyce. Spotkanie będzie retransmisją rozmowy autora z Anetą Cruz-Kąciak, redaktorką prowadzącą Zygzaki. Koniecznie zajrzyj na facebookowy profil Zygzaków dziś o godzinie 19:00.

Biorę udział w spotkaniu >>

Ponadto zachęcamy do udziału w bohaterskim quizie wskazującym, którą zygzakową postać przypominasz najbardziej. Kto wie? Może dzięki temu znajdziesz dla siebie swoja idealną Zygzakową książkę? Quiz również dostępny będzie na zygzakowym Facebooku. Sprawdzam bohaterski quiz >>

A skoro o książkach mowa, to czas opowiedzieć o wyjątkowej promocji, którą znajdziesz w naszej księgarni. Z okazji Festiwalu Zygzaków wszystkie książki dla dzieci 40% taniej! Promocja trwa od 1 do 3 października.

To co? Gotowy/gotowa, aby wspólnie z Zygzakami wyMYŚLać świat?

Interesują Cię książki dla dzieci? Koniecznie przeczytaj: