Aktualności
Jesienna promocja na książki
20.10.2022

Jesienna promocja na książki

Niespodziewana, choć wyczekiwana. Spontaniczna, ale – przez niektórych z Was – słusznie przeczuwana. Naszą jesienną promocję na książki uznajemy za rozpoczętą. W odróżnieniu od poprzedniej, kiedy wszystkie książki dostępne były za 19,90 zł, tym razem wybrane tytuły w okresie od 18 do 30 października zamówisz już za 14,90 zł. Thrillery, literatura piękna, a może pozycja historyczna? Sprawdź, które powieści znajdziesz w niższej cenie.

Jaka książka na jesień?

Jesień plecień, bo przeplata trochę Mroza, trochę Bowna. W tej niezbyt udanej parafrazie kryją się dwa nazwiska. Kryją nie bez przyczyny, bo w naszej promocji – trwającej od 17 do 30 października – znajdziesz m.in. książki obu wymienionych autorów.

 

Jeżeli więc chodzi o twórczość Remigiusza Mroza – którego, jak się domyślamy, przedstawiać nie trzeba – rabatem obejmiemy m.in. „Kasację”. To właśnie ta powieść rozpoczyna serię z Chyłką. Jeśli awanturnicza prawniczka nie jest Ci jeszcze znana, to jednocześnie zazdrościmy, zachęcamy i ostrzegamy: lektura pierwszej części grozi chyłkoholizmem. W promocyjnej cenie dostępne będą również inne tytuły autora –  zobacz, który najbardziej przypadnie Ci do gustu.

 

Druga część serii o nauczycielkach to zabawna i przewrotna opowieść o losach trzech kobiet, które łączy siła przyjaźni. Agata Przybyłek w „Kto jak nie ja!” kolejny raz pokazuje, że w życiu nie ma sprawdzonego wzoru na szczęście.

 

Debiut powieściowy „Linie krwi” Jesmyn Ward – dwukrotnej zdobywczyni National Book Award, autorki Śpiewajcie, z prochów, śpiewajcie oraz Zbierania kości. Ponadczasowa opowieść o amerykańskim Południu, braterskiej miłości i rodzinnym konflikcie.

 

Książka, czyli pomysł na jesienny prezent

Gorąca czekolada, korzenne ciasteczka, ciepły koc i wciągająca książka. Właśnie tak przedstawia się idealny zestaw na mroźne październikowe dni. Jeśli więc wśród Twoich bliskich królują jesieniary i jesieniarze, nie zastanawiaj się długo – opasła książka naprawdę sprawi im dużo radości. Wymarzoną powieść zawsze możesz też sprezentować sobie – w końcu nie ma to jak upominek od serca.

Książka „Do wesela się wyrobię” to idealna powieść obyczajowa dla fanek tematyki ślubnej, dla przyszłych panien młodych oraz ich najlepszych przyjaciółek. Jeśli lubisz wszystko, co związane jest z motywami ślubnymi, jeśli już w dzieciństwie planowałaś każdy detal swojego ślubu lub jeśli godzinami potrafisz rozmawiać o ślubach z koleżankami, to ta książka jest dla ciebie.

 

książka Jesteśmy zmianą Autorka: Amanda Gorman

 

Książkę Jesteśmy zmianą” docenią miłośnicy i kolekcjonerzy wartościowych książek obrazkowych niezależnie od wieku. To również doskonała propozycja na prezent dla dzieci ciekawych świata, które lubią zadawać dużo pytań. Książka może być doskonałą inspiracją do rozmowy o tym, jakich zmian potrzeba i jak można zacząć je realizować. Po „Jesteśmy zmianą” warto sięgnąć podczas realizacji podstawy programowej w przedszkolu i szkole: budowanie wrażliwości dzieci w odniesieniu do wielu sfer aktywności człowieka, rozbudzanie zainteresowania dzieci poznawaniem innych kultur

 

Debiutancka powieść autorki bestsellerowych „Daisy Jones & The Six” i „Siedmiu mężów Evelyn Hugo”. Taylor Jenkins Reid z delikatnością i wyczuciem w „Na zawsze, ale z przerwą” pisze o rozpaczy i bólu po utracie ukochanej osoby, zgłębiając trudny i czasochłonny proces przepracowywania żałoby i wracania do życia na nowo. Przygotujcie karton chusteczek. Przy tej historii nie można nie płakać.

 

 

 

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera:

 

 

Wiesz już, który tytuł uprzyjemni Ci jesienne wieczory? W oczekiwaniu na przesyłkę zachęcamy do lektury następujących artykułów:

Rola osób tłumaczących w procesie powstawania książki – dowiedz się, jak wygląda praca tych, bez których Twój regał z książkami byłby o wiele uboższy.

Książka to najlepszy przyjaciel człowieka – my to wiemy, Ty to wiesz, ale dlaczego by się nie upewnić?

Jaka książka na deszczowy dzień? – a jeśli czytelniczych podpowiedzi wciąż Ci mało, sprawdź, które powieści idealnie wpiszą się w jesienną aurę.