Aktualności
Domowe Targi Książki na horyzoncie!
25.04.2023

Domowe Targi Książki na horyzoncie!

Już za chwilę, już za moment wydarzy się to, na co wszyscy czekamy – Domowe Targi Książki 2023! Odkurzcie regały, przygotujcie półki i uszykujcie listy czytelniczych życzeń. Dlaczego? Bo zbliża się 5 maja, a wraz z nim kolejna edycja Domowych Targów Książki. Konkursy, promocje i spotkania – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem w Tajemniczym Ogrodzie.

Domowe Targi Książki "Tajemniczy ogród" 5-9 maja

Tajemniczy Ogród i kiełkująca promocja

Kojarzysz te chwile, gdy na półce piętrzy się stosik nieprzeczytanych książek, a Ty wciąż rozglądasz się za premierami? Z doświadczenia polecamy: większy regał i naszą promocję. Między 5 a 9 maja wszystkie czytelnicze nowości znajdziesz w niższej cenie. Debiuty, kontynuacje, wznowienia i tytuły, których wspólnie nie mogliśmy się doczekać – nawet z 50% rabatem.

Co polecamy? W naszej księgarni znajdziesz:

To jednak nie wszystko. Domowe Targi Książki to też gratisy! – do każdego zamówienia złożonego w trakcie trwania targów. Wyjątkowe zakładki i naklejki, czyli must have wszystkich miłośników i miłośniczek czytania.

Kraina kwitnących rozmów

Książki książkami, ale nasze wydarzenie to także okazja do rozmów. W nadchodzących dniach będziemy więc debatować – o tym, co przeczytaliśmy, i o tym, co przeczytać chcemy. Do dyskusji włączą się również osoby zaangażowane w wydawniczy rynek. Wypytamy je o codzienną pracę, wspólnie przestudiujemy drogę, którą musi przejść każda książka – jeszcze zanim wyląduje na naszej półce.

Spotykać będziemy się on-line, bez limitów miejsc. Najgorętsze premiery, ciekawostki i newsy ze świata książek – zapraszamy do dołączenia 😊

A dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają, mamy dobrą wiadomość: planujemy konkursy (i niespodzianki!).

O szczegółach wydarzenia będziemy informować na bieżąco –  na Instagramie, TikTokuFacebooku.
Bądź z nami i zobacz, jakie skarby kryje w sobie Tajemniczy Ogród.

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera: