Aktualności
Promocja na książki kryminalne Roberta Małeckiego
13.04.2022

Promocja na książki kryminalne Roberta Małeckiego

Od samego rana słychać delikatny trzepot motylich skrzydeł. Czujesz, jak budzą Cię dyskretne szumy poruszającego się powietrza zachęcającego do spojrzenia na nową okładkę, która unosi się i kusi, by zagłębić się w nowych historiach zawartych na kolejnych stronach lektury. Już dzisiaj ma miejsce premiera powieści docenianego i znanego autora Roberta Małeckiego pod tytułem Wstyd. Najnowsza książka kryminalna prezentuje się niebywale nie tylko za sprawą wspaniałej okładki, ale przede wszystkim dzięki opowiedzianej historii, którą każdy fan powieści kryminalnych musi poznać. Już teraz pierwsze recenzje mówią same za siebie:

 

Powieść Roberta Małeckiego to prawdziwa uczta dla wyobraźni. Fabuła i postaci doprawione do perfekcji, do tego nafaszerowane hipnotyzującym klimatem. Czytajcie, bo warto!

– Danuta Stenka

 

Robert Małecki to nagradzany autor, politolog, filozof i dziennikarz, który jest ceniony w świecie książek kryminalnych. Z okazji premiery jego najnowszej powieści przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

Promocja na książki Roberta Małeckiego

Zawsze chciałeś/chciałaś poznać jego powieści? Teraz możesz wykorzystać okazję. Zanurz się w fabułę, poczuj dreszcz emocji i rozwikłaj zagadki, które przygotował dla nas autor. Nie w jednej, nie w dwóch, ale we wszystkich książkach, które mamy w sprzedaży. Skorzystaj z promocji w dniach od 13 do 20 kwietnia i zaoszczędź aż 50% przy zakupie dowolnego tytułu, który wyszedł spod pióra Roberta Małeckiego.

 

Specjalny zestaw książek Roberta Małeckiego

Dodatkowo wybraliśmy książki, które zostały najbardziej docenione przez czytelników oraz czytelniczki, i przygotowaliśmy pakiet 10 książek w promocyjnej cenie 199 zł. W jego skład wchodzą najpopularniejsze powieści kryminalne autora. Kupując cały zestaw, oszczędzasz aż 200 zł.  Poniżej możesz zobaczyć, co dokładnie wchodzi w skład zestawu:

Wstyd – najnowsza powieść, w której mamy rozwikłać historię byłej policjantki – Karli. Obecnie nauczycielka historii w liceum medycznym, wychowująca bliźniaków. Miastem, w którym żyje bohaterka, wstrząsa tragedia związana z zabójstwem jej kolegi, profesora matematyki. Splot złych zdarzeń sprawia, że tego samego dnia znika jeden z jej synów. Karla łączy fakty i zdaje sobie sprawę, że dwie sprawy należy połączyć jednym śledztwem. Czy uda jej się odnaleźć prawdę? Czy inne osoby pomogą jej w rozwikłaniu tajemnicy? Zanurz się w tę książkę i poznaj odpowiedzi. 

Najsłabsze ogniwo – historia Piotra Warota mogłaby dotyczyć każdego z nas. Tajemnicze zniknięcie najbliższych zawsze jest dla nas trudne. Zaginięcie brata Piotra Aleksa wraz z jego dziewczyną Aliną jest bardzo tajemnicze. Czy ucieczka syna sąsiadów jest połączona z zaginięciem brata? Jak odnaleźć się w kłamstwach, które szykują nawet jego najbliżsi? Sprawdź, jak znaleźć najsłabsze ogniwo w tym łańcuchu nieszczęść.

Trylogia w skład, której wchodzą:Skaza”, „Wada i Zadra – pierwsza część historii komisarza Bernarda Grossa, który zajmuje się z pozoru niepowiązanymi śmierciami dwojga osób. Opowieść kryminalna została nagrodzona w 2019 roku Nagrodą Wielkiego Kalibru. Czyż to nie idealna rekomendacja dla całej serii? Historie głównego bohatera to kryminały w czystej postaci. Fałszywe tropy, mrok, rodziny, zagadkowe zaginięcia, śmierć, łamigłówki. Pomóż rozwiązać zbrodnie w tym emocjonalnym świecie. Rozstrzygnij razem z komisarzem pierwotne wersje wydarzeń. Jeżeli szukasz pozycji, które nie pozwolą ci na chwilę przerwy, to koniecznie zanurz się w te historie. 

Zmora – thriller kryminalny, który pokazuje, jak dużą i niszczycielską moc mają rodzinne sekrety. Jak poradzi sobie Kama Kosowska – bohaterka, która jest na życiowym zakręcie? Wczuj się w sekrety rodzinne i poznaj prawdę sprzed lat. 

Żałobnica – idealne życie? Idealne małżeństwo? Nie tym razem. Anna nie była ani perfekcyjną żoną, ani perfekcyjną macochą. Po utracie męża staje się całkiem bogata po odziedziczeniu dobrze prosperującej firmy. Po pewnym czasie wychodzą na jaw jej dawne, pogrzebane tajemnice. Sama Anna czuje się manipulowana, ale przeciwstawia się mrocznej przeszłości. 

Najgorsze dopiero nadejdzie. Wydanie II – pierwsza część historii z Markiem Benerem zapoczątkowała niesamowitą kryminalną grę. Przyjaciel, który ginie w pożarze. Zniknięcie bez śladu żony głównego bohatera. Wszystkie te sprawy sprawiają, że normalny dzień zamienia się w walkę o życie. 

Porzuć swój strach. Wydanie II – druga książka trylogii napisanej przez Roberta Małeckiego. Ta część kryminalnej serii książek kontynuuje dalsze losy dziennikarza Marka. Próbuje on odnaleźć zaginioną maturzystkę, a zagłębiając się w jej historię, trafia na trop, który łączy się z zaginięciem jego żony. 

Koszmary zasną ostatnie. Wydanie II – ostatnia część serii z Markiem Benerem, dziennikarzem i właścicielem toruńskiej gazety. Wieloletnie poszukiwania żony spędzają mu sen z powiek. Czy sprawa dotycząca znalezienia ofiary mobbingu Jana Stemperskiego, w którą się angażuje, będzie miała wpływ na odnalezienie żony? Czy los zaginionej kobiety zostanie wyjaśniony? Poznaj tę serię książek kryminalnych i razem z bohaterami rozwikłaj wszystkie zagadki.

Każdy, kto jest fanem powieści kryminalnych, odnajdzie się w świecie, który zapewnił nam Robert Małecki. Skorzystaj z promocji już dzisiaj i zaczytaj się w tajemniczych historiach.

 

Sprawdź nasze pozostałe ciekawe wpisy:

Wiosna to czas nowego rozdania i porządków. Zadbaj o porządek na swojej półce i ułatw sobie, to zadanie razem z nami.

Międzynarodowy Dzień Książki dla dzieci – wybierz najlepszy tytuł dla swojej pociechy.

Poznaj nasze wielkanocne promocje – wykorzystaj okazję i zaoszczędź przy zakupie pozycji, na którą od dawna polowałeś/polowałaś.