Aktualności
Przegląd promocji 14.09 – 20.09.2020
17.09.2020

Przegląd promocji 14.09 – 20.09.2020

Ostatnie chwile kalendarzowego lata celebrujemy hucznie, ale to już nasz standard. Każdy nowy tydzień charakteryzuje się niepowtarzalnymi promocjami i atrakcyjnymi okazjami, uwielbiamy Was zaskakiwać! Dlatego jak zwykle, mamy mnóstwo powodów, aby przywołać w waszych głowach książkowy zachwyt.

Prawie ostatni Tydzień z autorami

Jak już wspominaliśmy lato dobiega końca, dlatego i nasz wakacyjny cykl zbliża się ku końcowi. Ale to jeszcze nie czas na sentymenty! Tym razem do naszego kręgu autorów dołączyli Robert Macfarlane, Aleksandra Marinina oraz Peadar O’ Guilín. Do 20 września na książki i e-booki od tych autorów otrzymacie rabat –40%.

Pod ziemią umieszczamy to, co cenne, co kochamy lub chcemy chronić. Jednak to, co zostało kiedyś pogrzebane, może trwać w ziemi dłużej od nas. W epoce znaczącego wpływu człowieka na ekosystem i geologię naszej planety, w dobie permanentnego kryzysu, potrzeba zrozumienia krain podziemnych jest pilniejsza niż kiedykolwiek. Nie uciekniemy z niespokojnej teraźniejszości. Robert Macfarlane namawia, byśmy na nowo przemyśleli zmiany, które dotyczą nas wszystkich, a w „Podziemiach. W głąb czasu” pokazuje nam nową perspektywę. Właściwe pytanie zatem brzmi: Co zostawimy po sobie? Czy jesteśmy dobrymi przodkami? Te pytania dudnią w tej książce jak echo na dnie krasowego leja albo w paryskich katakumbach.

Anastazja Kamieńska powraca w kolejnej zagadce kryminalnej! W transmitowanym na żywo programie telewizyjnym „Kobiety niezwykłych profesji” biorą udział dwie rosyjskie śledcze – Anastazja Kamieńska i Tatiana Obrazcowa. Niedługo po jego emisji na ulice Moskwy pada blady strach. Jedni po drugich zaczynają umierać ubodzy mieszkańcy Moskwy, a obok zwłok tajemniczy morderca zostawia wiadomości, których nie sposób rozszyfrować. Do kogo są adresowane? Tatiany czy Anastazji? I przede wszystkim – kto będzie następną ofiarą? Dowiecie się czytając „Siódmą Ofiarę” Aleksandry Marininy.

Zapomnijcie o igrzyskach śierci i więźniu labiryntu, pora na „The call” Peadara O’ Guilína! Co byś zrobił mając tylko chwilę, żeby uratować swoje życie, a zegar już zaczął odliczanie. Trzy minuty. Nessa, Megan i Anto wiedzą, że pewnego dnia znajdą się w przerażającej krainie, do której zostaną Wezwani. Dwie minuty. Na nieznanym terenie ruszą za nimi bezwzględni łowcy, którzy zrobią wszystko, by ich dopaść i zabić. Minuta. A Nessa nie może biegać. Czy mimo porażenia nóg ma szansę na przeżycie, kiedy przyjdzie pora jej Wezwania? Czas ucieka…

Wielka wyprzedaż, rabaty do 80%

Otwieramy garaże i robimy letnią wyprzedaż, czeka na Was mnóstwo tytułów w gorących cenach. Przygotowaliśmy niesamowitą ofertę, w której znajdziecie tytuły Wydawnictwa Poznańskiego, Czwartej Strony, Czwartej Strony Kryminału  oraz We need YA. Wszystkie książki z promocji wyprzedażowej, znajdziecie w zakładce u góry strony o nazwie „Wyprzedaż”. Rabaty na tytuły sięgają do 80%, polecamy się spieszyć, ponieważ liczba książek jest ograniczona. Powodzenia łowcy okazji!

Premierowy Precedens z resztą serii w promocji

16 września wypada premiera wyczekiwanego przez wszystkich fanów Remigiusza Mroza, kolejnego tomu serii z Joanną Chyłką. W naszej księgarni  „Precedens” pojawił się w sprzedaży przedpremierowo, jednak z okazji premiery przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego, ogromną promocje! Już teraz wszystkie 12 tomów serii możecie kupić 40% taniej, promocja obejmuje również pojedyncze egzemplarze. Rabat na serie z Joanną Chyłką trwa do 23 września.

Dzieła Karoliny Wilczyńskiej teraz w cenie 20 zł

Karolina Wilczyńska zawsze z zaciekawieniem słuchała ludzkich historii, to pozwoliło jej zostać jedną z najpoczytniejszych polskich pisarek. Na koncie ma m.in. bestsellerowy cykl „Stacja Jagodno” – wielotomową sagę, którą pokochało kilka pokoleń Polek. Rozumie kobiece emocje, a inspirują ją ludzie i ich uczucia. Choć nie waha się pisać o trudnych sprawach, w jej książkach można znaleźć wiarę w kobiecą siłę i nadzieję na lepsze jutro. Jako pisarka, zawsze daje swoim bohaterom siłę do stawienia czoła życiowym przeszkodom, by dawać również tę siłę czytelnikom i czytelniczkom. Kiedyś była terapeutką, dziś inspiruje kobiety do zmian: pozwala im uwierzyć w swoje możliwości, pomaga odnaleźć marzenia i zachęca, by dążyć do ich realizacji.

Teraz wszystkie tytuły autorstwa Wilczyńskiej możecie zakupić w znacznie niższej cenie, książki za 20 zł i e-booki za 15 zł będą w promocji do 20 września.