Aktualności
Tydzień podróżniczy w księgarni Wydaje nam się
05.09.2022

Tydzień podróżniczy w księgarni Wydaje nam się

Cechą charakterystyczną podróży jest to, że im więcej człowiek widzi, tym więcej chce zobaczyć. Nie ma się temu jednak co dziwić – zwłaszcza gdy pod uwagę weźmiemy kubańskie uliczki, brazylijskie wodospady i norweskie fiordy. Dla wszystkich tych, którym marzą się widoki odległych państw, przygotowaliśmy tydzień podróżniczy. Zobacz, jakie promocje czekają na Ciebie w okresie od 5 do 11 września.

Promocja na książki podróżnicze

Pociągiem, samolotem i promem – podróżować można na wiele sposobów. A gdyby tak zwiedzać dalekie kraje bez potrzeby wychodzenia z domu? W tym wypadku sprawa jest prosta – wystarczy otworzyć książkę. Książkę, a nawet książki, bo z okazji podróżniczego tygodnia przygotowaliśmy specjalną promocję.

Między 5 a 11 września książki z serii podróżniczej kupisz tylko po 18 zł. Rabat obejmie też e-booki, dostępne za jedyne 12 zł. Co więcej, w każdym zamówieniu znajdziesz bilet podróżnika i zestaw naklejek.

To jednak nie wszystko – w naszym tygodniu podróżniczym czeka na Ciebie o wiele więcej atrakcji. Jakich?

Po pierwsze – spotkania. Dnia 11.09.2022 r. o godz. 19:00 odbędziemy rozmowę z autorem wspomnianej już „Sobremesy”. Mikołaj Buczak opowie: o Hiszpanii, sjeście i sangrii, historycznych podziałach i zderzeniu tradycji ze współczesnością. Będzie też sporo o kobietach, popkulturze i oczywiście o tym, co aktualnie czyta się w słonecznej Barcelonie i rozgrzanym Madrycie.  Autorskie live’y również na Instagramie księgarni Wydaje nam się . To nie wszystko – wpadnijcie na nasze wydarzenie na Facebooku, aby być na bieżąco. 😀

Po drugie – relacje na Instagramie. W trakcie naszego promocyjnego tygodnia instagramowe konto Wydawnictwa Poznańskiego  przejmą autorzy dostępnych w naszej księgarni podróżniczych książek.  Czego możesz się spodziewać? Przede wszystkim wycieczkowych porad, widokówek i wciągających wspomnień z ulubionych miejsc.

Po trzecie – pakiet podróżniczy. Przez cały tydzień, między 5 a 11 września, decydując się na nasz zestaw, w promocyjnej cenie kupisz aż dziewięć wyjątkowych książek. Wśród nich znajdziesz następujące tytuły:

Tanie zwiedzanie, czyli… rabaty na książki

Skandynawia, Bałkany, Ameryka Północna – jak łatwo zauważyć, z promocyjnym zestawem czekają Cię wojaże po najróżniejszych zakątkach świata. Razem z nami poznasz lokalne zwyczaje, zmierzysz się z utartymi skojarzeniami i zweryfikujesz stereotypy – a wszystko to podczas wygodnego leżenia na kanapie. Uszykuj więc miejsce na regale, zaopatrz się w (lokalne lub nie) smakołyki i ruszaj w podróż – gdziekolwiek tylko chcesz.

 

Po więcej podróżniczych inspiracji zajrzyj tutaj:

Literatura skandynawska skandi bez tajemnicLiteratura skandynawska – historia, współczesność, cechy” – dowiedz się, na czym polega fenomen powieści z północy,

Amerykański vibe – książki o Ameryce” – planujesz podróż za ocean? Zobacz, czym Ameryka stoi,

Jak efektywnie czytać książki?” – a kiedy wybierzesz już nowy stosik lektur, sprawdź, co musisz wiedzieć, zanim w ogóle zaczniesz czytać.