Aktualności
Tygodniowy przegląd promocji 3.08 – 7.08
04.08.2020

Tygodniowy przegląd promocji 3.08 – 7.08

Pierwszy tydzień sierpnia, to nowa dawka zaskakujących promocji. Kolejny Tydzień z Autorami, książki Natalii Sońskiej za 20 zł, letnia promocja na kryminały Joanny Dulewicz i wiele innych okazji – sprawdźcie sami, co dla was przygotowaliśmy.

Nowy Tydzień z Autorami, czyli -40% na wybrane pozycje

Tydzień z Autorami i tym razem nie próżnuje, czekają na Was magiczne serie, ciekawy reportaż i mroczny kryminał. A w tym  główne skrzypce odgrywają Adam Faber, Dionisios Sturis oraz Izabela Janiszewska. Rabat -40% na książki i e-booki od wybranych autorów trwa do 9 sierpnia.

Kraina, w której sny zaczynają przekuwać się w rzeczywistość… Brzmi nierealnie? „Miasto snów” Adama Fabera to połączenie magii, opowieści o wiedźmach i czarnych kotach, które zwiastują początek nowej przygody, rozpoczynającej się od niewinnego otwarcia niewłaściwych drzwi. Intrygi, walka ze stworzeniami nie z tego świata i miasto, które tylko na pierwszy rzut oka wydaje się idyllą, bo pod warstwą cudowności czeka podstęp.

 

To osobista opowieść o Grecji polskiego reportera z greckimi korzeniami, który szuka odpowiedzi na pytania o kryzys w kraju jego przodków. Szuka też czegoś jeszcze – własnej tożsamości i zrozumienia powikłanej historii swojej rodziny. Dzięki tej mieszance reportażu wspomnień i narracji podróżniczej Sturis w „Grecja. Gorzkie Pomarańcze” jak żaden inny polski autor przybliża rodzimemu czytelnikowi współczesną Grecję. Ale to coś więcej niż przewodnik po kraju i jego historii.

 

Reporterka wpada na trop sadystycznego sponsora, policjant usiłuje rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci. Każde z nich jest całkowicie oddane swojej pracy i zrobi wszystko, aby dotrzeć do prawdy. Niezależnie od ceny, którą przyjdzie im po drodze zapłacić. Na zawsze połączy ich osoba tego trzeciego – mężczyzny pozbawionego sumienia, więźnia własnych obsesji. Tylko jak mogą odnaleźć człowieka, który od lat oficjalnie nie istnieje? Dowiecie się po przeczytaniu „Wrzasku” Izabeli Janiszewskiej.

 

Letnia promocja na kryminały Joanny Dulewicz

Seria z Patrykiem Wrońskim i Leną Chmiel, czyli tytuły autorstwa Joanny Dulewicz, w promocyjnej cenie do 5 sierpnia. „Zakłamani” w formie papierowej otrzymacie w cenie 20 zł, natomiast w elektronicznej 15 zł. A lipcową nowość, czyli „Zastraszeni”, w cenie 25 zł za książkę oraz 20 zł za e-booka. Jak zawsze staramy się przygotować najkorzystniejsze oferty, dlatego kupując pakiet obu książek, otrzymacie je w cenie 40 zł.

 

Książki Natalii Sońskiej w cenie 20 zł

Natalia Sońska za swój pisarski cel stawia dawanie  czytelniczkom odrobiny wytchnienia przy jej książkach. Charakterystyczny styl i umiejętność kreowania bohaterów, którzy od początku wzbudzają sympatię, pozwalają czytelniczkom zanurzyć się w ciepłej, otulającej historii z miłością w tle. Do 6 sierpnia trwa promocja na wybrane tytuły, w ofercie można zakupić książki za 20 zł oraz e-booki za 15 zł. „Wszystkie nasze dni”, „Piosenki (nie)miłosne” lub „Zacznijmy jeszcze raz”– nawet nam ciężko wybrać tylko jedną!

 

Gołąb i Wąż znów w sprzedaży

Do sklepu Wydaje nam się powrócił wyczekiwany przez was „Gołąb i wąż” Shelby Mahurin. Ponownie możecie zakupić książkę w zestawie za 34,90zł, a w nim znajdziecie fanart, zakładkę papierową ze wstążką, dwie zakładki magnetyczne od EpikPage oraz notes.

Reid Diggory to łowca czarownic na usługach Kościoła, kieruje się w życiu jedną zasadą: wiedźmy muszą zginąć! Ścieżki Reida z Lou – skrywającą się wiedźmą, miały się nigdy nie przeciąć, lecz niegodziwy rozkaz zmusza ich do niemożliwego – małżeństwa. Pradawna wojna wiedźm z Kościołem trwa, a najniebezpieczniejsi wrogowie Lou szykują się, by zgotować jej los o wiele gorszy od stosu. Niezdolna do ignorowania coraz potężniejszych uczuć i zmiany tego, kim jest, Lou musi podjąć decyzję, która zaważy na jej przyszłości, i odpowiedzieć sobie na pytanie… Czy miłość robi z nas głupców?

 

Magiczny kubek Gabrieli Gargaś dla każdej czarodziejki

Teraz w ofercie sklepu Wydaje nam się proponujemy porcelanowy kubek dedykowany wszystkim wielbicielkom twórczości Gabrieli Gargaś – naszej czarodziejki kobiecych uczuć. Dobra kawa i jeszcze lepsza książka, czyli najlepsze towarzystwo przy porannych i wieczornych spotkaniach z ulubioną książką.