Aktualności
Domowe Targi Książki – dziękujemy za magiczne chwile | Ankieta
21.11.2022

Domowe Targi Książki – dziękujemy za magiczne chwile | Ankieta

Jak powszechnie wiadomo: wszystko, co dobre, szybko się kończy. Dowód? Kolejna edycja Domowych Targów Książki – tym razem sygnowana hasłem „Zaczarowana Biblioteka” – zmierza ku końcowi. Żegnamy się więc z tygodniem przepełnionym magią i czekamy na kolejne (a wierzcie – jest na co czekać) wydarzenia. Sprawdźcie, jak minęły nam te intensywne, i intensywnie wyczekiwane, listopadowe dni. Wypełnij ankietę i zgarnij rabat!

Magia wspólnego czytania

Tegoroczną, jesienną edycję Domowych Targów Książki nie bez kozery nazwaliśmy zaczarowaną. Przez cały, okrągły, listopadowy tydzień z zapałem zanurzaliśmy się w świecie słów: słuchaliśmy tych, którzy zdaniami uwodzą, rozmawialiśmy z tymi, którzy fragmentami hipnotyzują. Podczas spotkań, czy to przy choince z Klaudią Bianek, czy przy słowiańskiej mitologii z Pauliną Hendel, dyskutowaliśmy o powieściach, które przeczytać trzeba – i zastanawialiśmy się, co sprawia, że czytamy je jak zaklęci.

Nasze Domowe Targi Książki były także (i oczywiście będą) doskonałą okazją do nabycia wymarzonych tytułów. Promocją objęliśmy wszystkie pojedyncze pozycje (nawet do -50%) i całe pakiety – zarówno powieści obyczajowych i kryminałów, jak i fantastyki czy literatury młodzieżowej. Do zamówionych paczek dodawaliśmy tematyczne zakładki i naklejki, a na spotkaniach online wymienialiśmy się uśmiechami.

W ramach Domowych Targów Książki ogłaszaliśmy też konkursy – wszystkim ogłoszonym zwycięzcom powieściowych nagród ponownie gratulujemy innym życzymy powodzenia, gdyż jeszcze sprawdzamy nadesłane zgłoszenia.

Krok w przyszłość, czyli… wypełnij ankietę

Chociaż tegoroczne Domowe Targi Książki dobiegły końca, przed nami kolejne edycje wydarzeń. Zanim jednak do tego dojdzie, mamy do Was gorącą prośbę. Przygotowaliśmy ankietę. Krótki kwestionariusz, w którym pytamy: co Wam się podobało, a co Waszym zdaniem wymaga zmiany.

ANKIETA

Każdy głos jest dla nas ogromnie ważny, dlatego bardzo, ale to bardzo zachęcamy. Weźcie udział w ankiecie, powiedzcie, co myślicie, podzielcie się wrażeniami. Wszystkie odpowiedzi rozpatrzymy z pieczołowitą uwagą, a sugestie weźmiemy do serca – tak, by nasze przyszłe spotkania były jeszcze przyjemniejsze. A za wypełnienie ankiety prześlemy Wam prezent w postaci bonu rabatowego -55%, który będziecie mogli wykorzystać już podczas styczniowych wyprzedaży w naszej księgarni. (głosy zbierane są do 28.11.22 godz. 12:00).

Tymczasem pozostańcie z nami w kontakcie – śledźcie nas na w mediach społecznościowych: na Facebooku, Instagramie i TikToku oraz dołączcie do naszego newslettera.

Do miłego (i, mamy nadzieje, szybkiego) zobaczenia!

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera:

 

A w oczekiwaniu na kolejne wydarzenie zajrzyjcie tutaj:

Książkowe hity na jesień. Co czytać jesienią? – podpowiadamy, które tytuły najlepiej sprawdzą się w zestawie z rozgrzewającą herbatą i wełnianym kocykiem,

Dlaczego każdy powinien czytać książki? 5 powodów, dla których warto czytać – Wy to wiecie, my to wiemy, ale… dlaczego by sobie nie przypomnieć?

Książka to najlepszy przyjaciel człowieka – nie pies, nie kot, ale książka. Sprawdźcie dlaczego.