Aktualności
Drugi tom serii „Akademii Mrocznych Zaklęć” już w Polsce!
04.08.2021

Drugi tom serii „Akademii Mrocznych Zaklęć” już w Polsce!

Akademia Mrocznych Zaklęć: Dom Cienia, autorstwa K.F. Breene i Shannon Mayer to prawdziwa dawka przygód. Jeżeli podobała się Wam wartka akcja pierwszego tomu, tutaj przygotujcie się na istny roller coaster!

Dla Wild, szkoła magii zdecydowanie nie była pomysłem na zdobycie wyższego wykształcenia. Wrzucona w sam środek świata potworów i zabójców przechodzi kolejne Próby, w których stawką jest życie jej oraz drużyny, którą dowodzi.  Konkurencje stają się coraz bardziej niebezpieczne, a inni uczestnicy zaczynają nagle znikać, chociaż zdaje się, że nikt na to nie zważa. W niebezpiecznym świecie, w którym nikt nie jest taki, jakim się wydaje, złota zasada jest prosta: nie ufaj nikomu. Aby dotrzeć tak daleko, Wild słuchała wyłącznie swojego instynktu i również teraz, musi zaufać tylko jemu.

Czy podejmiesz kolejne wyzwanie rzucane przez Akademię?

Wild i jej przyjaciele ponownie zostają wrzuceni w wir magicznych rozgrywek zwanych Próbami śmierci. Niektórzy z uczestników będą musieli odłożyć na bok osobiste ambicje wygranej za wszelką cenę i nauczyć się, że aby przeżyć, trzeba działać zespołowo. To szczególnie ważne, kiedy ciężar rozgrywek to więcej, niż może unieść nastolatek, a wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót. W nowych realiach, drużyna Wild potrzebuje siebie bardziej niż kiedykolwiek. Czy uda im się pogodzić temperamenty i wspólnymi siłami walczyć z niebezpieczeństwem, które czyha na każdym kroku? Komu Wild może ufać i mieć pewność, że utrzyma jej sekret w tajemnicy?

Fragment książki „Dom cienia” z serii Akademia Mrocznych Zaklęć 

akademia-mrocznych-zaklec-czesc-druga

Na czym polega zadanie? – zapytała Wally.

– Musimy po prostu przejść przez most – odparł Pete, gdy zwolniliśmy przed kamiennymi schodkami.

– Nie będzie łatwo – stwierdził cicho Gregory. – Nie miejcie złudzeń.

Skądś dobiegł niski pomruk. Z początku nie potrafi­łam rozpoznać źródła, jednak robił się coraz głośniejszy, aż w końcu spod mostu wyłonił się grzmiący ryk. (…)

Kolejny ryk, jak wypaczone „aaa”, zatrząsł ziemią, a moje zmysły zaczęły pracować na najwyższych obrotach. Wszystko we mnie krzyczało, żeby uciekać. Wydostać się stąd. Walka z tym, co czekało na nas pod mostem, była istnym szaleństwem. Nie pstrykasz lwa w nos, by bronić się przed nim pięściami. Nie. Wspinasz się na drzewo i ukrywasz jak tchórz. Prawda?

Do tej pory w serii „Akademia Mrocznych Zaklęć” ukazały się:

Książka Akademia Mrocznych Zaklęć: Próby śmierci, wersja e-book 

Książka Akademia Mrocznych Zaklęć: Dom Cienia , wersja e-book

 

 

 

 

 

 

 

Lubisz We need YA? Sprawdź koniecznie inne książki z literatury młodzieżowej: