Aktualności
Już za chwilę kolejne Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów
28.04.2022

Już za chwilę kolejne Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów

Przygotuj wygodne buty🥾, weź sprawny kompas🧭 i mapę🗺, bo czeka nas wiele wspólnych przygód! – zapraszamy już 9 maja na Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów Będziemy Waszym przewodnikiem w tej wyjątkowej wyprawie, którą dla Was przygotowaliśmy. Pamiętajcie, żeby wziąć ze sobą plecak! Przyda się do zbierania skarbów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. 😊 Naszą wspólną przygodę rozpoczynamy już w poniedziałek, 9 maja.

Znajdź wszystkie książkowe skarby

W dniach 9.05-15.05.2022 r. organizujemy 6 edycję Domowych Targów Książki. Podczas wydarzenia odkryjecie wiele niesamowitych skarbów. Znajdziecie je wśród zestawów książek, rabatów, dodatków. Czeka nas wiele spotkań z autorkami i autorami, wydawcami oraz freelancerami (m.in. Dionisios Sturis, Ruth Ware, Roy Jacobsen, Monika Długa, Katarzyna Łoza, Justyna Wachowska (@slowbuk), z którymi spotkamy się, aby ruszyć w nieznane) 😊

My będziemy Waszym przewodnikiem podczas tej inspirującej wyprawy. Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym wydarzeniu i zapiszecie się do specjalnego newslettera o Domowych Targach Książki. W tych dwóch kanałach otrzymacie od nas wszystkie wskazówki, dzięki którym traficie na wszystkie rabaty, konkursy, pakiety książkowe i niespodzianki.

Naszą podróż rozpoczynamy na naszej stronie internetowej www.wydajenamsie.pl, skąd wskażemy Wam, w którym kierunku musicie podążać, aby poznać wszystkich uczestników naszej wyprawy i odkryć wszystkie książkowe skarby!

W Domowych Targach Książki: W poszukiwaniu skarbów pomogą Wam:

📘 Księgarnia Wydaje nam się

📘 Wydawnictwo Poznańskie

📙 Czwarta Strona

📕 Czwarta Strona Kryminału

📗 We need YA

📒 Zygzaki

 

Więcej informacji o naszych targach i misji znajdziesz na głównej stronie wydarzenia. Szczegółowy program Domowych Targów Książki: W poszukiwaniu skarbów już wkrótce. Będziesz z nami?

 

 

Szukacie inspiracji i pomysłów na prezenty z książką w roli głównej? Przeczytajcie:

Prezentownik cz. 1 – książki dla fanów historii prawdziwych

Prezentownik cz. 2 – książki na prezent dla fanów literatury pięknej

Na tropie idealnego prezentu

Bestsellery

28,14 zł 46,90 zł

69,00 zł

27,45 zł 54,90 zł

25,80 zł 46,90 zł

34,95 zł 69,90 zł

29,94 zł 49,90 zł