Aktualności
Już za chwilę kolejne Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów
28.04.2022

Już za chwilę kolejne Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów

Przygotuj wygodne buty🥾, weź sprawny kompas🧭 i mapę🗺, bo czeka nas wiele wspólnych przygód! – zapraszamy już 9 maja na Domowe Targi Książki: W poszukiwaniu skarbów Będziemy Waszym przewodnikiem w tej wyjątkowej wyprawie, którą dla Was przygotowaliśmy. Pamiętajcie, żeby wziąć ze sobą plecak! Przyda się do zbierania skarbów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. 😊 Naszą wspólną przygodę rozpoczynamy już w poniedziałek, 9 maja.

Znajdź wszystkie książkowe skarby

W dniach 9.05-15.05.2022 r. organizujemy 6 edycję Domowych Targów Książki. Podczas wydarzenia odkryjecie wiele niesamowitych skarbów. Znajdziecie je wśród zestawów książek, rabatów, dodatków. Czeka nas wiele spotkań z autorkami i autorami, wydawcami oraz freelancerami (m.in. Dionisios Sturis, Ruth Ware, Roy Jacobsen, Monika Długa, Katarzyna Łoza, Justyna Wachowska (@slowbuk), z którymi spotkamy się, aby ruszyć w nieznane) 😊

My będziemy Waszym przewodnikiem podczas tej inspirującej wyprawy. Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym wydarzeniu i zapiszecie się do specjalnego newslettera o Domowych Targach Książki. W tych dwóch kanałach otrzymacie od nas wszystkie wskazówki, dzięki którym traficie na wszystkie rabaty, konkursy, pakiety książkowe i niespodzianki.

Naszą podróż rozpoczynamy na naszej stronie internetowej www.wydajenamsie.pl, skąd wskażemy Wam, w którym kierunku musicie podążać, aby poznać wszystkich uczestników naszej wyprawy i odkryć wszystkie książkowe skarby!

W Domowych Targach Książki: W poszukiwaniu skarbów pomogą Wam:

📘 Księgarnia Wydaje nam się

📘 Wydawnictwo Poznańskie

📙 Czwarta Strona

📕 Czwarta Strona Kryminału

📗 We need YA

📒 Zygzaki

 

Więcej informacji o naszych targach i misji znajdziesz na głównej stronie wydarzenia. Szczegółowy program Domowych Targów Książki: W poszukiwaniu skarbów już wkrótce. Będziesz z nami?

 

 

Szukacie inspiracji i pomysłów na prezenty z książką w roli głównej? Przeczytajcie:

Prezentownik cz. 1 – książki dla fanów historii prawdziwych

Prezentownik cz. 2 – książki na prezent dla fanów literatury pięknej

Na tropie idealnego prezentu