Aktualności
Majówka z e-bookiem – zaoszczędź 50%
25.04.2022

Majówka z e-bookiem – zaoszczędź 50%

Weekend majowy to szansa na krótki urlop i chill. Czego wtedy nam potrzeba? Leżaka, hamaka lub kocyka, bezchmurnego nieba i ciepłych promieni słońca, które pomogą nam naładować baterie razem z trwającą wiosną. Jednak doskonale wiemy, jak z tą naszą pogodą bywa. Potrafi nas zaskoczyć. Tym razem z nami jesteś w stanie przygotować się na idealną majówkę niezależnie od panującej aury.

Wszystkie książki w formie e-booków 50% taniej

W dniach 25.04 – 3.05 wszystkie e-booki z naszej księgarni kupisz w obniżonej cenie aż o 50%. Jesteś fanem literatury pięknej? Sprawdź nasze bestsellery tutaj. Wolisz zagłębić się w kryminalne tajemnice? Wybierz tytuł, który zapewni Ci te doznania tutaj. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem magii i fantasy, czy może wolisz poznać i zgłębić historię. W naszej księgarni znajdziesz książki i e-booki dla siebie.  E-booki mają też tę zaletę, że zamówione i opłacone wpadają od razu na Waszą skrzynkę mailową (wersja epub i mobi). Dzięki wygodzie e-booków możecie zabrać je ze sobą zarówno na piknik do lasu, jak i na daleką podróż samolotem.

książka e-book Hard LandKsiążka e-book Kanska. Miłość na Wyspach Owczychksiążka e-book I że ci (nie) odpuszczę. Najbardziej mordercze kobiety w historii

 

 

 

 

 

 

 

 

książka e-book Bogowie i potworyksiążka e-book Do wesela się wyrobięksiążka e-book Spookademia

książka e-book Jedno po drugim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czytelnia wydaje nam się na FacebookuSprawdź również:

Książkowe zapowiedzi i premiery 2022 – zobacz co już teraz możesz dodać do swojej biblioteczki i na co warto czekać.

Od nas, dla Was i z Wami, czyli Czytelnia Wydaje nam się – bądź na bieżąco z naszymi konkursami, niespodziankami. Dołącz do nas i wdaj się w dyskusję na temat książek.

Podróż na papierze – książki podróżnicze na 2022 rok – wspólnym wycieczkom mówimy głośne tak.