Aktualności
Obudź w sobie ciekawość dziecka - książki popoularnonaukowe z serii Zrozum Wydawnictwa Poznańskiego
29.08.2022

Obudź w sobie ciekawość dziecka - książki popoularnonaukowe z serii Zrozum Wydawnictwa Poznańskiego

Mawiają, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. W księgarni Wydaje nam się doskonale jednak rozumiemy, że ciekawość to sposób na odkrywanie świata, tajemnic i zjawisk w nim zachodzących. Dlatego od kilku lat oferujemy dorosłym unikalne książki popularnonaukowe, które warto przeczytać.

Książki popularnonaukowe służą poznaniu i doświadczaniu rzeczywistości wokół nas. Takie lektury w sposób bardzo przystępny i inspirujący wyjaśniają różnego rodzaju zagadnienia. Ich celem jest przede wszystkim spopularyzowanie zjawisk i pojęć naukowych.

Gdzie kupić najlepsze książki popularnonaukowe?

Książki popularnonaukowe są chętnie kupowane przez osoby szukające prostych odpowiedzi na najtrudniejsze pytania dotyczące zjawisk zachodzących w naszym świecie. W tym celu stworzyliśmy w Wydawnictwie Poznańskim serię Zrozum, dzięki której odkryjesz tajemnice świata i ludzkiego mózgu, zajrzysz do najdalszych zakamarków kosmosu i poznasz całe mnóstwo przydatnych informacji. Książki z tej serii inspirują, rozbudzają wyobraźnię, wciągają i ułatwiają zrozumienie nawet najtrudniejszych pojęć i tematów.

Promocja na książki popularnonaukowe z serii Zrozum

Wierzymy, że najlepszym sposobem na to, aby obudzić w sobie ciekawość dziecka, są właśnie odpowiednie książki popularnonaukowe. Żeby ułatwić Ci zakup naszych propozycji, uruchamiamy od 29.08 do 04.09 promocję – dzięki niej wszystkie książki z serii Zrozum oraz historii kupisz aż o 50% taniej.

Niezależnie od tego, czy fascynujesz się chemią, biologią, kosmosem, historią czy filozofią, u nas znajdziesz coś dla siebie. Mamy książki, które zachęcają do odkrywania świata nauki w przystępny i nieszablonowy sposób.

Seria zrozum – poznaj książki dla dorosłych, które warto przeczytać

  • Wyobraź to sobie jest wyjątkową książką, w której omówione zostały zagadnienia dotyczące wyobraźni. Ukazano je z punktu widzenia antropologii, psychologii i socjologii. Dowiedz się, jak działają mechanizmy wyobraźni, a także – co wpływa na jej rozwój. Ponadto poznasz najróżniejsze ćwiczenia, które pomogą Ci ją rozwinąć.
  • Czy odkrywanie tajników chemii lub układu okresowego pierwiastków może być ciekawe i pasjonujące? Autorka książki Roztwory i spółka. Świat według chemików udowadnia, że tak. Jest to pozycja idealna dla tych, którzy pasjonują się chemią, ale również i tych, którzy do tej pory nie interesowali się tymi zagadnieniami. Znajdziemy tutaj ciekawe informacje o tym, jak świat chemii przenika naszą codzienność. Poznamy także praktyczne zastosowanie tej dziedziny nauki w podstawowych czynnościach domowych.
  • I że ci (nie) odpuszczę. Najbardziej mordercze kobiety w historii – książka już samym tytułem wprowadza nas w świat intryg, morderstw i zamachów, które miały wpływ na niechlubną historię świata. Poznamy więc tutaj najbardziej znane i kontrowersyjne kobiety, wiedźmy, morderczynie, trucicielki i zabójczynie. Jest to idealna pozycja dla osób zainteresowanych kryminalistyką, ale także mrocznymi kartami w historii ludzkości czy filmami true crime.

 

Zobacz nasze pozostałe wpisy, w których znajdziesz wiele książkowych inspiracji:

Poznaj książki o ekologii i przyrodzie, z których dowiesz się więcej o świecie.

Szukasz informacji o Ameryce? Te książki pogłębią Twoją wiedzę.

Jak wybrać książki dla dzieci? Oto lista polecanych tytułów.

Bestsellery

28,14 zł 46,90 zł

69,00 zł

32,94 zł 54,90 zł

25,80 zł 46,90 zł

41,94 zł 69,90 zł

29,94 zł 49,90 zł