Aktualności
Premiera nowej książki Taylor Jenkins Reid – „Malibu płonie”
26.08.2022

Premiera nowej książki Taylor Jenkins Reid – „Malibu płonie”

Taylor Jenkins Reid to autorka bestsellerowych powieści obyczajowych. Zanim na stałe związała się z pisaniem książek, pracowała w branży filmowej, gdzie odpowiadała między innymi za castingi. Mieszka w Los Angeles wraz z mężem Alexem i córką Liliah. Jej ulubioną książką jest „Wielki Gatsby”, jednak na co dzień skupia się na czytaniu książek pisanych przez kobiety lub których bohaterkami są postaci kobiece.

Światowy rozgłos przyniosła jej książka „Siedem mężów Evelyn Hugo”, za którą otrzymała nominację do nagrody Goodreads Choice Award w kategorii najlepsza fikcja historyczna. Jej kolejna bestsellerowa powieść „Daisy Jones & The Six” została zekranizowana przez Amazon. Twórczość Taylor Jenkins Reid trafiała do zestawień najlepszych dziesięciu książek, polecanych przez takie magazyny jak „Elle”, czy „Huffington Post”.

Promocja z okazji premiery książki „Malibu płonie”

Proza Taylor Jenkins Reid jest błyskotliwa i zaskakująca z mistrzowsko nakreślonymi relacjami między kobietą a mężczyzną i autentycznie wykreowanymi bohaterami. Książkę charakteryzuje duża dawka tajemnicy i niewyjaśnionych zdarzeń oraz styl, od którego nie można się oderwać. Historie tej autorki na długo zapadają w pamięć i niemal każda premiera staje się jednym z najciekawszych i poruszających wydarzeń literackich.

Każda nowa książka Taylor Jenkins Reid to również duże wydarzenie dla nas. Dlatego z okazji premiery powieści Malibu płonie” mamy dla Ciebie niespodziankę. Od 25.08 do 8.09 w naszej księgarni książki Taylor Jenkins Reid kupisz z rabatem 50%. Książka „Malibu płonie” dostępna z rabatem w wysokości 40%! 

 

„Malibu płonie” – najważniejsza książkowa premiera września

Malibu płonie MIĘKKA OPRAWA Autorka: Taylor Jenkins ReidGdybyśmy mieli wskazać najważniejsze premiery książkowe w księgarni Wydaje nam się, „Malibu płonie byłoby bez wątpienia jedną z nich. Jest to pełna tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji opowieść o nocy, która zmieni życie rodziny legendarnego piosenkarza Micka Rivy.

Czwórka jego utalentowanych dzieci organizuje imprezę z okazji pożegnania lata. Nawet nie przypuszczają, że podczas przyjęcia będą musieli się zmierzyć z tajemnicami, które sprawią, że wieczór wymknie się spod kontroli.

Malibu płonie” to nie tylko powieść obyczajowa, która osiągnęła ogromny sukces za granicą, ale prawdziwy kocioł emocji, mieszanka zaskakujących zdarzeń i ukrywanych przez lata sekretów. Rodzinne tragedie i wzruszenia, skomplikowane relacje, alkohol, muzyka i dom, który tej nocy stanie w płomieniach, to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na Ciebie w tej książce.

Powieść „Malibu płonie” dostępna jest w naszej księgarni zarówno w oprawie miękkiej, jak i twardej.

 

Jeśli szukasz więcej propozycji książkowych, koniecznie zobacz:

Nagrodzoną Bookerem powieść Bernardine Evaristo, „Dziewczyna, kobieta, inna”.

Mroczną stronę rodzicielstwa opisaną w powieści Sarah Moss, „Mur duchów”.

Książkę o odkrywaniu swojej kobiecości „Blisko, coraz bliżej”, Danuty Awolusi.