Aktualności
Obsypana nagrodami powieść Bernardine Evaristo już w sprzedaży!
18.03.2021

Obsypana nagrodami powieść Bernardine Evaristo już w sprzedaży!

Długo czekaliśmy na tę powieść i wreszcie jest: nagrodzona Bookerem „Dziewczyna, kobieta, inna” Bernardine Evaristo w przekładzie Agi Zano trafiła właśnie do sprzedaży. To książka wyjątkowa, która powinna stać się lekturą obowiązkową!

Dawno nie było w Polsce powieści tego pokroju – znajdziecie tutaj Wielką Brytanię, o jakiej jeszcze nie czytaliście. Od Newcastle do Cornwall, od narodzin wieku dwudziestego do nastolęctwa wieku dwudziestego pierwszego.

Evaristo szkicuje portrety dwunastu postaci i ich podróż przez życie. Każda z nich czegoś szuka – kogoś bliskiego, celu w życiu, przynależności, domu, kochanki, matki, utraconego ojca, czy choćby odrobiny nadziei. Przede wszystkim jednak jest to oszałamiająca, pulsująca życiem powieść o kobietach. O ich sile, słabościach, bolączkach, powodach do szczęścia, pragnieniach i miłości. Opowiada o artystkach, bankierkach, nauczycielkach, sprzątaczkach, gospodyniach domowych – w różnym wieku i na różnych etapach życia.

A to wszystko napisane żywym, pulsującym językiem – pełnym humoru, ironii i empatii.

Oficjalna premiera książki w kwietniu, ale w naszej księgarni możecie zakupić ją już teraz, w dodatku w promocyjnych cenach. Ponadto wyłącznie u nas powieść Evaristo otrzymacie w twardej oprawie – prezentuje się przepięknie! Nie zwlekajcie, bo liczba egzemplarzy jest ograniczona.

 

Mamy dla Was również specjalny zestaw, w skład którego wchodzą:
– powieść Bernardine Evaristo „Dziewczyna, kobieta, inna” w miękkiej lub twardej oprawie
– notes w linie inspirowany okładką książki
– zestaw 8 naklejek nawiązujących do powieści

Tutaj znajdziesz:

zestaw w miękkiej oprawie,

zestaw w twardej oprawie,

książkę w twardej oprawie,

książkę w miękkiej oprawie,