Aktualności
Prezent, który ma znaczenie – We need YA, czyli najlepsze książki na Dzień Dziecka
28.05.2020

Prezent, który ma znaczenie – We need YA, czyli najlepsze książki na Dzień Dziecka

Pierwszy czerwca to czas wyjątkowego święta – Dnia Dziecka! Każdy chce podarować swojemu dziecku wyjątkowy, wartościowy i niepowtarzalny prezent. Piękne opowieści otulone nieziemskimi i błyszczącymi okładkami to upominek, który zostanie na zawsze.

Najlepszy prezent to taki, który jest szczerze podarowany i płynie prosto z serca, dlatego warto wybrać jedną z książek We need YA i podarować ją swojemu dziecku.

Wydawnictwo We need YA przede wszystkim stawia na książki, które są wartościowe i mają pozytywny wpływ na czytelników, są nie tylko pięknie wydane, ale mają również bogatą treść.

Wartości płynące z książek We need YA to między innymi nowe spojrzenie na mitologię, jak w przypadku serii „Strażnicy Gwiazd”, bazowanej na mitach egipskich, czy serii „Żniwiarz”, która przybliża czytelnikowi słowiańskie wierzenia. To także opowiedzenie na nowo znanych baśni, z nowoczesnym, feministycznym twistem, jak w przypadku książki „Pod taflą”, która ukazuje historię Małej Syrenki z zupełnie innej strony.

Ponadto We need YA w wydawanych powieściach stawia na promowanie tolerancji i równości, między innymi w książkach takich jak: „Czerwone Zwoje Magii”, „A jeśli to my” czy „Leah gubi rytm”, gdzie głównymi bohaterami są osoby LGBT. Wydawnictwo podkreśla, że nie boi się mówić się o trudnych tematach, takich jak depresja, przemoc wobec kobiet czy toksyczne relacje, które poruszane są w książkach autorstwa Martyny Senator („Z ciszy”), Klaudii Bianek („Ocalało tylko serce”) lub Adama Silvery („Raczej szczęśliwy niż nie”).

W ramach promocji na Dzień Dziecka można kupić wszystkie książki wydawnictwa We need YA z rabatem -40%!