Aktualności
Bestsellerowe książki w atrakcyjnych cenach. Gdzie kupować książki?
15.12.2022

Bestsellerowe książki w atrakcyjnych cenach. Gdzie kupować książki?

Książka to nie jest tylko zbiór liter i kartek zamkniętych w zwartej publikacji, posiadający fabułę, bohaterów i ważny morał. Książka to możliwość przeniesienia się do zupełnie innego świata, oderwania od rzeczywistości i wyruszenia w przygodę bez wstawania z wygodnego fotela. Pozostaje pytanie: skąd brać najciekawsze pozycje w niskich cenach?

Gdzie tanio kupić książki?

Czytanie książek to jedno z najbardziej rozwijających hobby, jakie można sobie wyobrazić. Niezależnie od wybranego gatunku możesz się dowiedzieć czegoś nowego lub spojrzeć inaczej na konkretne sytuacje. Nic dziwnego, że niskie ceny najnowszych tytułów to marzenie każdego książkoholika. W końcu chcą przeczytać jak najwięcej pozycji, żeby wiedzieć coraz więcej!

Najlepszą odpowiedzią na to marzenie jest kupowanie najnowszych (tych starszych również 😉) książek bezpośrednio od wydawcy. Podczas kupowania w ten sposób często można dostać bestsellerowe pozycje w atrakcyjnych cenach. Właśnie taką księgarnią jesteśmy. Należymy do Grupy Wydawniczej i dzięki temu sprzedajemy nasze tytuły w konkurencyjnych, bardzo atrakcyjnych cenach. W naszej księgarni internetowej znajdziesz książki wydane przez Wydawnictwo Poznańskie (literatura piękna, historia, literatura faktu), Czwartą Stronę (literatura obyczajowa i kryminalna), We need YA (literatura młodzieżowa) oraz Zygzaki (literatura dziecięca). Koniecznie sprawdź całą ofertę!

E-book i audiobook – tańsza alternatywa

Coraz częstszym wyborem miłośników książek są e-booki i audiobooki. Nie ma się co dziwić! Obie opcje są tańszą i wygodniejszą alternatywą dla tradycyjnych, papierowych książek… To tylko dwie z wielu zalet książek elektronicznych. Prócz tego takie lektury zawsze można mieć przy sobie, niezależnie od czasu i miejsca.

Dodatkowo ich zakup jest banalnie prosty. Wybierasz, dodajesz do wirtualnego koszyka, następnie opłacasz zakup i już po kilku chwilach masz wybrany tytuł na swojej skrzynce mailowej. Tak, to takie proste! Dobra informacja jest taka, że również e-booki i audiobooki możesz kupić w naszej księgarni internetowej.

Dlaczego warto kupować książki w księgarni internetowej?

Tradycyjnie książki kupuje się w księgarni lub wypożycza w bibliotece, ale w dobie internetu jest dużo łatwiejsze rozwiązanie. Księgarnie internetowe to rozwiązanie szybkie i dostępne w każdym miejscu i czasie. Nie musisz wychodzić z domu i stać w kolejkach, żeby móc kupić wybrane pozycje.

Jak to się ma do wypożyczenia książek z biblioteki? Dla wielu książkoholików równie ważna co przeczytanie książki jest możliwość powrotu do niej w wybranym momencie. Taką możliwość książkoholicy mają tylko wtedy, gdy ich domową biblioteczkę wypełniają ulubione tytuły. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać te księgarnie internetowe, które oferują najniższe ceny. Właśnie taka jest oferta księgarni Wydaje Nam się!

Chcesz być na bieżąco z nowościami w naszej księgarni? Zależy Tobie na promocjach? Chcesz brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach? Zapisz się do naszego newslettera:

 

Zachęcamy do świątecznych (i nie tylko!) zakupów w księgarni. Jeśli nie wiesz, co kupić, koniecznie przeczytaj wpisy na naszym blogu, które pomogą Ci w wyborze najciekawszych tytułów.

Książki świąteczne, które wprowadzą Cię w gwiazdkowy nastrój.

Prezentownik dla fanów powieści świątecznych

A dodatkowo zachęcamy do poszerzenia wiedzy na temat e-booków i audiobooków:

Dlaczego książka tradycyjna jest lepsza od ebooka?

Czym jest audiobook? Jak go słuchać?