Domowe Targi Książki

Domowe Targi Książki: przytulność

22–28.11.2021 r.

Domowe Targi Książki: przytulność

Naciągnij na nogi puchate skarpetki, owiń się mięciutkim kocem i zapleć dłonie na kubku aromatycznej herbaty – zapraszamy na Domowe Targi Książki: przytulność. Ogromnie się stęskniliśmy za spotkaniami i pogaduszkami, dlatego chcemy zaproponować Ci przytulne rozwiązanie. Przez siedem dni będziesz wpadać w objęcia romantycznych historii, przygód, magii i rozmów w świątecznym klimacie. Będziemy Cię również zachęcać do stworzenia własnego, przytulnego miejsca do czytania i słuchania rozmów o książkach. Takiego miejsca tylko dla Ciebie. Mamy nadzieję, że odpoczniesz w nim od pracy czy natłoku zajęć. A jeżeli będziesz gotowa/gotowy – możesz zaprosić do swojego przytulnego kącika innych. Sekrecik: Ty decydujesz 💙

Zapraszamy na Domowe Targi Książki: przytulność, które odbędą się w dn. 22–28.11.2021 r. Otuleni kocykami, zasłuchani w radosnych, świątecznych piosenkach, będziemy rozmawiać o książkach i tym, co robią dla nas dobrego. Jak dbają o nasze emocje, myśli, a nawet ciała. Dołącz do naszego przytulnego wydarzenia i zarezerwuj czas dla siebie.

Poniżej kalendarz wszystkich wydarzeń, który będziemy uzupełniać na bieżąco #staytuned

Domowe Targi Książki: co nas czeka?

Domowe Targi Książki to czas na spotkanie ze światem książek, autorów i wydawców w bezpiecznym, domowym zaciszu. Podczas tej edycji chcemy, by wszystkie nasze spotkania były przepełnione przytulnością i czułością. Chcemy, by każdy uczestnik wydarzenia poczuł spokój, radość i ciepło, które pojawiają się, gdy dbamy o siebie i bliskich. Dlatego ubierz się w mięciutki polarek, ułóż wygodnie na miękkich poduszkach i powitaj Domowe Targi Książki z otwartymi ramionami.

My już na Ciebie czekamy, by odwzajemnić uścisk.

 

Domowe Targi Książki – miejsce spotkania

Domowe Targi Książki to wydarzenie online. Razem będziemy cieszyć się towarzystwem książek w domowym, bezpiecznym zaciszu.

Nasz wspólny, przytulny kącik stworzymy dla Was za pośrednictwem strony www i kanałów w mediach społecznościowych. Mamy nadzieję, że dzięki temu więcej osób będzie mogło skorzystać ze targowej atmosfery i poczuje ogromną wartość spotkań i dyskusji o książkach. Koniecznie zapisz się do głównego wydarzenia Domowych Targów Książki na Facebooku, by nie przegapić żadnego przytulnego newsa.

Szukajcie nas:

Domowe Targi Książki: przytulność – panele

Domowe Targi Książki pozwalają uczestniczyć w wielu interesujących spotkaniach dotyczących świata książek. Szukasz czegoś konkretnego? W tej edycji zdecydowaliśmy się podzielić wszystkie spotkania na określone panele. Dzięki temu z łatwością wybierzecie interesujące Was tematy.

Proponujemy Wam udział w panelach:

  • Książkoholików
  • Konesera
  • Bookstagramera
  • Autorskim

Możliwość zadania nurtujących pytań ukochanym autorom, dyskusje o naszych ukochanych książkach, spotkanie dla bibliotekarzy, panele o recenzowaniu książek i jeszcze wiele innych atrakcji czeka na Was w ramach Domowych Targów Książki: przytulność.

Prócz tego odbędą się znane Wam już dobrze wywiady z topowymi autorami, świeżutkie premiery i nowości, nagrody do wygrania i ogromna promocja, której nie oprze się nikt.

Domowe Targi Książki – zestawy prezentowe

Wiemy, że polubiliście nasze zestawy prezentowe i pakiety książek. Nowości, bestsellery i nagrodzone tytuły w szalenie niskiej cenie? Trudno się oprzeć 😉 Nasze przytulne targi książki to idealny moment, by zamówić prezenty dla swoich bliskich (i siebie). Jakie książki i zestawy będzie można przytulić podczas Domowych Targów Książki? Mamy dla Was całą listę cudownych pakietów książek w cenach do 60% niższych. Kryminały, piękna, obyczaj, eko, książki dla dzieci i młodzieży – zobaczcie sami i wybierzcie pakiet idealny dla Was >> pakiety książkowe Domowe Targi Książki

Szukacie inspiracji i pomysłów na prezenty z książką w roli głównej? Przeczytajcie:

  1. Prezentownik cz. 1 – książki dla fanów historii prawdziwych
  2. Prezentownik cz. 2 – książki na prezent dla fanów literatury pięknej
  3. Prezentownik cz. 3
  4. Prezentownik cz. 4
  5. Na tropie idealnego prezentu

Domowe Targi Książki – poprzednie edycje

Do dziś wspominamy z wielkim uśmiechem nasze pierwsze, majowe Domowe Targi Książki, które były dla nas nowym doświadczeniem oraz pozwoliły spotkać się z Wami w formie online. Targi okazały się niesamowitym sukcesem, a to za sprawą dwunastu spotkań z autorami, sześciu wywiadów oraz niezapomnianej liczby komentarzy i miłych słów z Waszej strony. To zmotywowało nas do zorganizowania kolejnych edycji.

Do tej pory odbyły się:

Domowe Targi Książki 14–17.05.2020

Jesienne Domowe Targi Książki 8–11.10.2020

Domowe Targi Książki: edycja świąteczna 19–22.11.2020

Domowe Targi Książki: Zaczytana podróż 13–16.05.2021

Sami sprawdźcie, jak było niesamowicie. Zapraszamy do obejrzenia poprzedniej edycji Domowych Targów Książki: https://wydajenamsie.pl/domowe-targi-ksiazki-spotkania/

Czekamy na Ciebie na Domowych Targach Książki: przytulność.