Domowe Targi Książki

Domowe Targi Książki: Zaczytana podróż

13-16.05.2021 r.

Domowe Targi Książki: Zaczytana podróż

Dawno temu, za górami, za lasami leżała majestatyczna Kraina Wyobraźni, której wszyscy mieszkańcy uwielbiali czytać. Od rana z wypiekami na twarzy zaczytywali się w kolejnych powieściach, poznawali dalekie światy i dawne historie. Kochali to! Był tylko jeden, malutki, maluteńki problem…

Mieszkańcy, pochłonięci lekturami, nie rozmawiali ze sobą. Król Książek I zauważył, że kiedy zachwycała go czytana książka, nie miał się tym z kim podzielić. Trzeba było to zmienić! Zorganizował Święto Czytania i zamienił pałacowy dziedziniec w miejsce pasjonujących dyskusji o książkach, które na nowo połączyły mieszkańców krainy. Tak zaczęła się ich nowa, niezwykła podróż w świat wyobraźni, historii i pięknych emocji.

Dzisiaj to my zapraszamy Was w zaczytaną podróż. W dn. 13–16 maja 2021 r. organizujemy Domowe Targi Książki, które będą krążyć właśnie wokół tematu zaczytanej podróży i świata wyobraźni. Dzięki książkom, Kraina Wyobraźni nie ma granic. Chcemy pokazać Wam, jak wiele ścieżek ją przecina. Kryminalne szlaki, naukowe trakty, młodzieżowe bezdroża… Każda książka potrafi zaprowadzić nas w zupełnie inne miejsce. A kiedy zaczynamy o nich rozmawiać, okazuje się, że podróż każdego z nas jest zupełnie inna.

Domowe Targi Książki: co nas czeka?

Przez cztery dni będziemy przemierzać Krainę Wyobraźni, poznawać nowe książki, rozmawiać z pisarzami, wydawcami, bibliotekarzami, bookstagramerami. Spodziewamy się również niespodzianek od zdolnych magów. Podczas tej edycji organizujemy dla Was aż 26 spotkań na żywo!

W naszej księgarni Wydaje nam się, będzie czekało dla Was mnóstwo atrakcji. Szykujemy niespodzianki do zamówień, wyzwania czytelnicze oraz specjalną mapę-kolorowankę.

Spakujcie kocyk, kilka zakładek, termos dobrej herbaty i spotkamy się na skraju lasu „Niedoczytanych Książek”. Czekamy na Was!

Koniecznie weźcie udział w wydarzeniu Domowe Targi Książki: Zaczytana podróż, które znajdziecie tutaj.

Poniżej kalendarz wszystkich wydarzeń, który będziemy uzupełniać na bieżąco #staytuned

Domowe Targi Książki – miejsce spotkania

Domowe Targi Książki zaczynały jako wydarzenie online i takim pozostanie. Do Krainy Wyobraźni zabierzemy Was za pośrednictwem naszych strony www i kanałów w mediach społecznościowych. Mamy nadzieję, że dzięki temu więcej osób będzie mogło skorzystać ze wspaniałej, targowej atmosfery i poczuje ogromną wartość spotkań i dyskusji o książkach. My już nie możemy się doczekać!

Szukajcie nas:

Domowe Targi Książki: Zaczytana podróż – panele

Domowe Targi Książki pozwalają uczestniczyć w wielu interesujących spotkaniach dotyczących świata książek. Szukasz czegoś konkretnego? W tej edycji zdecydowaliśmy się podzielić wszystkie spotkania na dedykowane panele. Dzięki temu z łatwością wybierzecie interesujące Was tematy.

Proponujemy Wam udział w panelach:

  • Książkoholicy
  • Konesera
  • Bookstagramera
  • Autorski

Możliwość zadania nurtujących pytań ukochanym autorom, dyskusje o naszych ukochanych książkach, spotkanie dla bibliotekarzy, panele o recenzowaniu książki i jeszcze wiele innych atrakcji czeka na Was w ramach Domowych Targów Książki: Zaczytana podróż.

Prócz tego odbędą się znane Wam już dobrze wywiady z topowymi autorami, świeżutkie premiery i nowości, nagrody do wygrania i ogromna promocja, której nie oprze się nikt. Szykujemy również przedsprzedaż książki, o której niedługo będą mówić wszyscy. Jest na co czekać!

Domowe Targi Książki – z sentymentem do początków

Do dziś wspominamy z wielkim uśmiechem nasze pierwsze, majowe Domowe Targi Książki, które były dla nas nowym doświadczeniem oraz pozwoliły spotkać się z Wami w formie online. Targi okazały się niesamowitym sukcesem, a to za sprawą dwunastu spotkań z autorami, sześciu wywiadów i niezapomnianej liczby komentarzy i miłych słów z Waszej strony. To zmotywowało nas do zorganizowania kolejnych, jeszcze większych, Domowych Targów Książek.

Następnie spotkaliśmy się ponownie w sferze online organizując Domowe Targi Książki w edycji jesiennej, które przekonały nas, że kochamy spotykać się z Wami i rozmawiać o książkach. Sami sprawdźcie jak było niesamowicie, zapraszamy do obejrzenia poprzedniej edycji Domowych Targów Książek: https://wydajenamsie.pl/domowe-targi-ksiazki-spotkania/

 

Czekamy na Ciebie na Domowych Targach Książki: Zaczytana podróż.