Aktualności
Najlepszy sposób, by uzupełnić biblioteczkę książek dla dzieci i młodzieży - promocja z okazji Dnia Dziecka
24.05.2022

Najlepszy sposób, by uzupełnić biblioteczkę książek dla dzieci i młodzieży - promocja z okazji Dnia Dziecka

Lubisz czytać i kupować książki dla dzieci i młodzieży, ale nie wiesz, jakie pozycje wybrać? A może bezskutecznie poszukujesz wciągających historii, które Cię zauroczą i nie pozwolą się oderwać? Zależy Ci na mądrych książkach będących wartościowym prezentem dla najmłodszych? Wyobraź więc sobie, że w te ciepłe, wiosenne i letnie dni przeżywasz prawdziwą przygodę. Towarzyszysz bohaterom, którzy walczą ze swoimi słabościami i problemami, zakochują się, płaczą, uciekają śmierci i poświęcają wszystko to, co dla nich ważne, by ratować bliskich.

Promocja wiosenna na najlepsze książki dla dzieci i młodzieży w 2022 roku

Każda książka to nowa przygoda i tylko Ty decydujesz o tym, jak długo będzie trwała. A teraz masz ku temu dobry powód. Od 24.05.2022 do 1.06.2022 na stronie internetowej naszej księgarni wydajenamsie.pl wszystkie książki wydawnictw We Need YA oraz Zygzaki zostały przecenione o 40%. Promocja dotyczy zarówno wersji papierowych, jak i e-booków. Niezależnie od tego, czy kupujesz książkę dla siebie, czy dla swojego dziecka, wśród naszych propozycji znajdziesz pozycje, które fascynują i rozbudzają wyobraźnię.

Zobacz nasze bestsellery dla dzieci i młodzieży

Jeśli chcesz się zanurzyć w postapokaliptycznym świecie, w którym bohaterowie muszą odkryć istotę życia, zwróć uwagę na bestsellerową książkę dla młodzieży A kiedy zniknie pustynia Marie Pavlenko. To właśnie w tej historii ludzkość każdego dnia musi walczyć o przetrwanie.

 

 

Książka Przewodnik lesbijki po katolickiej szkoleA może wolisz kontrowersyjne powieści, w których bohaterowie walczą o swoją tożsamość i realizację pragnień? Bohaterka książki Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole Sonory Reyes pragnie poukładać swoje życie w nowej szkole. Nie jest to jednak łatwe, gdy trzeba pogodzić obowiązki z ukrywaniem własnej orientacji.

Magia w seriach książek dla młodzieży

Mroczna krypta Victorii Schwab to książka, która dostarczy Ci mnóstwo wrażeń. Wyobraź sobie tajemniczą i sekretną bibliotekę, w której zamiast książek na regałach znajdują się ludzkie dusze. To wszechogarniające królestwo, gdzie tajemniczy bibliotekarze mogą oglądać historie zmarłych.

 

Akademia mrocznych zaklęć K.F. BreeneShannon Mayer to mroczna trylogia zabierająca czytelników w podróż pełną magii, potworów i intrygujących bohaterów. Znajdziesz tu tajemniczą akademię oraz bohaterkę, która chce chronić swojego młodszego brata przed niebezpiecznymi Próbami śmierci.

 

Poznaj świat przepełniony magią, w którym intrygi czarowników stoją na porządku dziennym. Morderstwo, magiczne rytuały i budząca się ze snu przedwieczna moc – to wszystko znajdziesz w książce Raz wiedźmie śmierć. Jest to pierwszy tom wciągającej i zaskakującej serii książek dla młodzieży „Saga Rodu Bies” Adama Fabera.

 

Serie książkowe dla dzieci i najmłodszych czytelników

Spookademia. Szkoła duchów to magiczne miejsce, w którym można nauczyć się latania czy korzystania z duchowej mocy. Historia ta to niezwykłe połączenie grozy z dużą dozą humoru, mroku i światła. Adam Faber zagwarantuje Ci świetną zabawę w tej serii książek dla dzieci.

 

książka Jesteśmy zmianąJesteśmy zmianą Amandy Gorman to wzruszająca muzyczna podróż, dzięki której dowiesz się, że możesz mieć wpływ na wiele rzeczy w swoim życiu. Autorka udowadnia, że nawet mała zmiana może mieć duże znaczenie dla świata.

 

książka szczwane sztuczki Franek i Finka

 

 

 

Jeśli wolisz świat pełen magii, głodnych trolli i szyderczych smoków to Szczwane sztuczki Anety Jadowskiej zapewnią Ci mnóstwo wspaniałej zabawy.

 

 

 

 

 

 

Szukasz więcej ciekawych artykułów nie tylko związanych z literaturą dla dzieci i młodzieży? Zobacz nasze pozostałe publikacje:

Jak urządzić idealne miejsce, które będzie sprzyjało i zachęcało nas do czytania książek? Przeczytaj artykuł Przytulny kącik do czytania,

Planujesz uzupełnić swoją biblioteczkę, ale nie wiesz, jak zrobić miejsce na nowe książki? Wpis Wiosenne porządki na półce z książkami będzie idealny,

Książki młodzieżowe, które wzbudziły ogrom emocji w 2021 to z kolei idealna propozycja, jeśli nie chcesz przeoczyć tego, co w literaturze najciekawsze.